Як видалити стр. в "Інстаграмі": покрокова інструкція, повне видалення аккаунта, поради і допомога

207 0 Новини високих технологій

Соціальні мережі влилися в життя сучасних людей. Уявити без спілкування в інтернеті них вкрай важко. Тільки далеко не завжди люди використовують "соціалки" з користю. В деяких випадках наявність віртуальної анкети тільки забирає час, сили і нерви. При таких обставинах варто задуматися над тим, як видалити свій обліковий запис. Не завжди це легко. Далі постараємося з'ясувати, як видалити стр. в "Інстаграмі". Наскільки це вдала ідея? І з якими проблемами найчастіше стикаються сучасні ПК-юзери?

Як видалити стр. в "Інстаграмі": покрокова інструкція, повне видалення аккаунта, поради і допомога

Можливість відмови від соціальної мережі

Як видалити стр. в "Інстаграмі"? Першим ділом доведеться зрозуміти, чи можна взагалі впоратися з поставленим завданням. Деякі веб-ресурси не дозволяють безповоротно піти зі своїх сервісів.


На щастя, у випадку з Instagram це не так. Піти звідси можна всього за кілька хвилин. Головне - мати доступ до облікового запису. Без неї добитися бажаного результату не представляється можливим.

Способи вирішення завдання

Як видалити сторінку в "Інстаграмі"? Справа все в тому, що впоратися з подібною операцією можна по-різному. По-перше, пропонується скористатися комп'ютером або мобільним пристроєм. По-друге, сучасні юзери можуть проводити різне видалення анкет. А саме:
 • тимчасову добровільну блокування;
 • безповоротну відмову від облікового запису.
 • Кожен сам вирішує, як йому діяти. Якщо користувач не готовий до остаточного догляду, можна скористатися тимчасовою блокування облікового запису. Це досить просте завдання.
  Як видалити стр. в "Інстаграмі": покрокова інструкція, повне видалення аккаунта, поради і допомога

  Тимчасове видалення з ПК

  Як видалити стр. в "Інстаграмі"? Для початку розглянемо процес втілення задуму в життя з тимчасової блокуванням. Саме такий варіант використовується на практиці найчастіше. Він дозволяє зберегти дані і на деякий час відмовитися від соціальної мережі.


  Як видалити стр. в "Інстаграмі" з комп'ютера? Для цього необхідно діяти наступним чином:
 • Пройти авторизацію в свого облікового запису в Instagram. Без цього етапу не вийде ні заборонити, ні повністю видалити профіль з соціальної мережі.
 • Клікнути на іконку із зображенням профілю людини. Вона знаходиться в правому верхньому кутку сторінки.
 • Вибрати рядок з написом "Редагувати".
 • Натиснути на напис "Заблокувати".
 • Вказати причину відмови від використання соціальної мережі.
 • Підтвердити операцію.
 • Після виконаних дій всі дані облікового запису стануть заблокованими. Вони виявляться недоступними іншим користувачам до повторної активації облікового запису в соціальній мережі.
  Як видалити стр. в "Інстаграмі": покрокова інструкція, повне видалення аккаунта, поради і допомога

  Остаточне видалення

  Як видалити стр. в "Інстаграмі"? Наступний прийом - це остаточна деактивація облікового запису. Подібний прийом призводить до стирання всіх існуючих даних профілю. Відновити анкету після використання даного методу вже не вийде. Щоб раз і назавжди видалити профіль в Instagram, потрібно:
 • Підключитися до інтернету. Поки на комп'ютері відсутня з'єднання з Мережею, ні заборонити, ні повністю видалити профіль у соціальній мережі не вийде.
 • Перейти за адресою instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent.
 • Вказати дані для авторизації в системі соціальної мережі.
 • Вибрати причину повної деактивації облікового запису.
 • Надрукувати пароль від анкети "Інстаграму" для підтвердження операції.
 • Клацнути по кнопці з написом "Видалити".
 • Всього пара секунд - і користувач побачить повідомлення про успішне видалення анкети. Відновити її відтепер буде неможливо. Саме з-за цього необхідно добре подумати перед тим, як остаточно прати профіль. Якщо після пророблених дій людина захоче повернутися в "Instagram", йому доведеться заново проходити процедуру реєстрації.

  Мобільний додаток

  Як видалити стр. в "Інстаграмі" з телефону? Подібне питання виникає у користувачів соціальної мережі досить часто. І на те є свої причини.
  Як видалити стр. в "Інстаграмі": покрокова інструкція, повне видалення аккаунта, поради і допомога
  Справа все в тому, що багато працюють з відповідним веб-ресурсом через спеціалізоване мобільний додаток. В ньому функції деактивації облікового запису відсутні. Знайти їх не вийде ні за яких обставин. Тим не менше, все одно зможе провести деактивацію або блокування облікового запису в Instagram з мобільного пристрою. Але як?

  Мобільні девайси і Instagram

  Як видалити стр. в "Інстаграмі" через телефон? Як вже було сказано, за допомогою спеціалізованого мобільного додатку впоратися з поставленим завданням неможливо. Подібний функціонал просто відсутній у відповідному софті. І це нормальне явище. Щоб видалити повністю або тимчасово заблокувати анкету в "Інстаграмі" за допомогою мобільного девайса, потрібно скористатися будь-яким мобільним браузером. Це може бути Safari, Opera Mobile і так далі.
  Замислюючись над видаленням профілю в "Інстаграмі" з мобільника, необхідно пам'ятати про зазначених вище інструкціях. Вони обов'язково допоможуть впоратися з поставленим завданням. Головне - мати доступ до облікового запису. Якщо його немає, спочатку доведеться відновити дані для аутентифікації.

  Про відновлення анкети

  Instagram - це соціальна мережа, яка дозволяє тимчасово блокувати облікові записи. Головне - знати, як діяти в тому чи іншому випадку. Як відновити доступ до анкети в "Інстаграмі"? Це найпростіша процедура з усіх існуючих. Все, що повинен зробити користувач - це повторно ввійти в свою анкету, а потім підтвердити процес активації. Важливо: такий прийом не діє, якщо мова йде про відновлення остаточно віддаленої анкети. Повернути втрачену обліковий запис не вийде. Зате користувач зможе в будь-який момент зареєструватися в "Інстаграмі" заново.
  Як видалити стр. в "Інстаграмі": покрокова інструкція, повне видалення аккаунта, поради і допомога

  Рекомендації по підготовці до видалення

  Як видалити стр. в "Інстаграмі", ми з'ясували. І що потрібно для тимчасового блокування анкети теж. Перед тим як остаточно йти соціальної мережі рекомендується зберегти свої дані. Але як? Щоб вивантажити інформацію з "Інстаграму", користувачеві рекомендується виконати наступні дії:
 • Відкрити в браузері дві сторінки - один з Instagram (пройшовши авторизацію), іншу - з адресою instaport.me.
 • Вказати у другій вкладці своє ім'я або адресу облікового запису.
 • Поставити позначку біля Download .zip.
 • Зазначити, які саме зображення хочеться вивантажити. Краще поставити позначку біля пункту All
 • Клацнути по елементу управління з підписом Start Export.
 • Тепер залишається лише вибрати місце збереження зображень або відразу дочекатися завершення вивантаження даних. Цей прийом рекомендується використовувати на ПК.

  Популярі новини
  Загрузка...