Як користуватися «Тім Спік 3»? Поради

271 0 Новини високих технологій

Дана програма є прямим конкурентом іншим відомим месенджерів. На сьогоднішній момент їх кількість величезна. Однак саме ця програма стає все популярнішим для голосового спілкування за допомогою комп'ютера. Як користуватися «Тім спік 3"? Про це буде розказано далі.

Принцип роботи утиліти

Дана програма працює через телефонію за допомогою VoIP. Принцип даного виду зв'язку - це робота на основі IP. Цей спосіб відкриває доступ до ряду функцій телефону: дзвінок, дзвінки, а також двостороннє спілкування.

Особливості

Як користуватися «Тім Спік 3»? Поради
Як користуватися «Тім Спік 3"? Використання програми для спілкування досить складний для рядового користувача комп'ютера. Вона являє собою своєрідну багатоканальну радіозв'язок, так як, на відміну від звичайного телефону, на зв'язку можуть перебувати більше 2 абонентів одночасно. Обмежень за кількістю абонентів на зв'язку не існує в даній програмі.


Така функція добре підходить для завзятих гравців в різні онлайн-ігри. Припустимо, створюється своя команда для гри. Всім її членам необхідно якось підтримувати зв'язок між собою. Тут дуже до речі і буде «Тім Спік 3» (про налаштування та використання програми буде написано далі). Гравці однієї команди створюють розмову і можуть вести багатоканальну зв'язок між собою для здійснення спілкування один з одним. Це величезний плюс для геймерів, які повинні вчасно встигнути передати потрібну інформацію своєму напарникові по грі. Однак це зовсім не означає, що дана програма підходить винятково гравцям. Тут можна створювати бесіди для команди програмістів, що працюють з різних куточків країни, які працюють над спільним проектом.


Як користуватися «Тім Спік 3»? Поради
Порівняно з іншими, більш відомими мессенджерами, з подібним функціоналом «Тім Спік 3» явно лідирує. Користувачі даної програми звертають увагу на відсутність сторонніх шумів, а також відсутність збоїв зв'язку, що спостерігається, наприклад, по "Скайпу".

Робота в програмі

Як користуватися «Тім Спік 3"? Запропонована інструкція:
 • Для того, щоб почати користуватися цією програмою, потрібно підготувати необхідні аксесуари: гарнітуру з мікрофоном і, власне, сам комп'ютер.
 • Налаштувати програму (для вибору співрозмовника можна використовувати комп'ютерну мишу, голосове керування або комбінацію клавіш на клавіатурі).
 • Визначити співрозмовників (співрозмовники, виділені синім індикатором, в даний момент активні і ведуть з вами бесіду, при мовчанні абонента у його імені буде темно-синій індикатор).
 • Можна виставити статус активності, на зразок як у "Скайпі" (приклади статусу: зняв навушники, відійшов, не використовую мікрофон тощо).
 • Саме використання не особливо складно. Все досить прозоро, так як використовується цей додаток виключно для спілкування. Найскладніше - це знайти або створити сервер, де засідають ваші колеги (друзі, співучасники команди ігри тощо). Як тільки ви знайшли і налаштували сервер ваших друзів, ви можете починати спілкування з ким вам необхідно і спостерігати, хто знаходиться в мережі, а хто вже, приміром, веде гру і чекає вашого включення.
  Як користуватися «Тім Спік 3»? Поради

  Як користуватися «Тім Спік 3" російською?

  Існує русифікована версія програми. Працювати на ній досить легко і просто для російськомовних користувачів. Досить встановити, запустити, знайти потрібний сервер і почати використання програми за призначенням.
  Незалежно від того, яка версія використовується, принцип роботи скрізь один і той же. Якщо ви встановили нерусифицированную утиліту, то можна завантажити українізатор для вашої версії «Тім Спік». Встановити її досить просто. Досить завантажити українізатор і почати установку, дотримуючись всіх кроків і рекомендацій установочника, не вводячи ніяких змін. Після цього - перезавантажити комп'ютер і запустити «Тім Спік 3» вже російською мовою.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як користуватися «Тім Спік 3". Незважаючи на малоизвестность даної програми, її досить часто використовують для спілкування між собою геймери, програмісти і будь-які інші команди або компанії, де необхідна участь кожного. За своїм принципом роботи «Тім Спік 3» не поступається жодному іншому месенджеру. Різниця тільки в кількості функціоналу. "Тім Спік 3" - тільки для аудиторного спілкування між різними абонентами мережі. Створюйте свої сервера і обговорюйте різного роду питання, чи спілкуйтеся під час гри зі своїми друзями в складі команди.

  Популярі новини
  Загрузка...