Де знайти шлунок печерного троля в "Відьмак 3: Дике Полювання"

163 0 Новини високих технологій

У третій частині серії ігор про пригоди Геральта створення зіль відіграє одну з важливих ролей, так як вони можуть вилікувати головного героя або поліпшити якість зброї. У цій статті розказано, де знайти шлунок печерного троля в "Відьмака 3" і як його використовувати. Тролі є людожерами, вони добре захищені, тому бій з ними буде нелегкий. Варто знати, що вони невразливі до оглушению і кровотечі.

Місцезнаходження компонента

Печерні тролі є дуже сильними супротивниками, але в грі діє такий закон: вбивай подібне подібним. Справа в тому, що на меч Геральта можна наносити різні масла, які допомагають збільшити шкоди для певного виду істот, ось і троль не став для цього винятком.


Де знайти шлунок печерного троля в "Відьмак 3: Дике Полювання"
Для початку слід знати, що печерні тролі, всупереч назві, живуть зовсім не в печерах. Однак у грі їх небагато. Перше місцезнаходження буде Погоди. Неподалік від табору нильфгаардцев є місце, де живуть розбійники і Водница. Гравцеві доведеться розібратися з ними і прийти туди ж через певний час - у тому місці виявиться троль. Убивши його, у гравця з'явиться можливість підібрати потрібний компонент. Це місце Погоди, де знайти шлунок печерного троля в "Відьмака 3" цілком можливо. Потрапивши на Скеллиге, також можна зустріти потрібного людожера, який буде ходити прямо по дорозі. У разі, якщо після бою на трупі не виявилося потрібного компонента, на допомогу приходить медитація. Справа в тому, що вороги в грі відроджуються через певний проміжок часу, тому треба тільки почекати. Єдиний нюанс - якщо була пройдена місія "Вежа з нізвідки", то троля на Скеллиге не буде.


Для чого потрібен компонент?

Коли відомо, де знайти шлунок печерного троля в "Відьмака 3", потрібно дізнатися, для чого він потрібен. Тролі відносяться до класу огрів, відповідно, шлунок входить до складу олії проти огрів, а також проклятих і реліктів. Такий компонент стане в нагоді як для базового рівня, так і для поліпшення олії. Масло, яке призначене для срібного меча, збільшує втрати проти огрів.
Де знайти шлунок печерного троля в "Відьмак 3: Дике Полювання"
Щоб створити таке масло, необхідно спочатку роздобути його рецепт. Рецепти приготування різних зіль і масел розкидані по всій карті, а також їх можна придбати у торговців у містах.

Де їх можна зустріти в додатку?

У доповненні "Кров і Вино" є місце, яке знаходиться на мосту між Господарством Базан і Купецької факторией. Там, під мостом, можна зустріти потрібного троля. Ось, де взяти шлунок печерного троля в "Відьмака 3".

Популярі новини
Загрузка...