Fallout 4: як зламувати термінал. Докладний опис та поради

215 0 Новини високих технологій

Fallout 4 - це багатогранна і різнобічна гра, в якій є місце як подорожей, так і осілого способу життя. Гравець може вибирати, який особистістю він буде в грі і як його будуть сприймати оточуючі персонажі. Досліджуючи простори пусток, багато гравці могли зіткнутися з такою проблемою, як злом терміналу. Далі буде представлено опис того, як зламувати термінал в Fallout 4.

Що таке термінали і для чого вони потрібні

Fallout 4: як зламувати термінал. Докладний опис та поради
Перш ніж зрозуміти, як зламувати термінали в Fallout 4 потрібно дізнатися, що вони собою представляють. Термінали - це аналоги комп'ютерів, однак спектр їх функцій набагато вужчі, ніж у реальних комп'ютерів. Даний вид обладнання може зберігати в собі інформацію, відтворювати голосові записи, керувати турелями, протектронами та іншою технікою. Також термінали можуть грати роль замку, тобто, ввівши правильний пароль, щоб відкрити двері або сейф.


В поселеннях можна встановити особливий вид терміналу, який допоможе розподілити робочі місця між поселенцями. Для цього знадобиться джерело електроенергії.

Рівні складності злому терміналів

Сенс того, як зламувати термінали в Fallout 4 полягає в тому, як правильно вибрати пароль з пропонованого набору слів. Однак для проведення даної операції у гравця існує обмежена кількість спроб. Після закінчення всіх спроб, якщо гравець не досяг потрібного результату, термінал буде схильний хвилинної блокування, після чого можна відновити спроби того, як зламати термінал в Fallout 4. За стандартом гравцеві надається чотири спроби, але можна не доводити до блокування терміналу, а скористатися певною хитрістю. Даний метод підкаже, як зламувати термінал в Fallout 4 і полягає він в тому, щоб використовувати всього три спроби, а потім просто знову зайти в термінал.


Довжина запропонованих у зломі слів залежить тільки від рівня складності терміналу. Наприклад, термінал легкої складності буде містити в собі слова з чотирьох букв, а по мірі зростання складності будуть збільшуватися і слова. На самому початку буде доступний злом тільки легких терміналів, так як для злому більш складних варіантів знадобиться поліпшення таких навичок, як "Інтелект" і "Хакер".

Принцип злому

Fallout 4: як зламувати термінал. Докладний опис та поради
Отже, настав час зрозуміти, як зламувати термінал в Fallout 4. Для початку варто звернути увагу на слова, так як не всі вони розташовані на одній сходинці, деякі з них можуть переноситися на інший рядок. Тепер можна вибрати будь-яке слово і натиснути на нього лівою кнопкою миші. Після цього потрібно звернути увагу на рядок праворуч - вона покаже, скільки букв у цьому слові збігається з буквами слова-пароля. Далі потрібно просто шукати слово, яке підходить по буквеному подібності. Якщо кількість спроб вичерпалося, то потрібно вийти з терміналу, почекати близько хвилини, потім знову ламати голову над тим, як відкрити термінал в Fallout 4. Однак варто врахувати, що схема комбінацій слів буде змінюватися кожного разу, як тільки гравець буде автоматично повертатись в термінал.

Корисні поради по злому

Fallout 4: як зламувати термінал. Докладний опис та поради
Є невелика хитрість, яка допоможе виключити неправильні варіанти набору слів з загальної купи запропонованих. Для початку варто шукати три види дужок - квадратні, круглі і фігурні. Навівши курсор на дужку, можна побачити повну комбінацію. Якщо натиснути на неї лівою кнопкою миші, то ця дія вилучить зайве слово із загальної купи. Ще одним помічником може стати пупс, який додає додаткову спробу злому. Можна також скористатися консоллю. Для початку потрібно активувати консоль, потім натиснути на термінал і, коли з'явиться id об'єкта, ввести команду unlock. У Fallout 4 мод на злом терміналів EasierHacking дозволяє прискорити процес. Цей варіант підійде тим, хто цінує економію часу при проходженні гри.

Популярі новини
Загрузка...