Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування

136 0 Новини високих технологій

"Агонія влади" (Jagged Alliance 2), проходження якої буде локаціях.

Вибір складності

Перед тим як почати грати, гравцеві буде запропоновано вибрати "складність" гри. Насправді цей параметр майже ні на що не вплине. Просто найманці почнуть регулярно промахуватися навіть при шанс попадання у 95%.


те, що чудовиська відмінно захищені від легкого і автоматичної зброї. Шкоди можна завдати або з допомогою РПГ, або стріляючи в упор з дробовика.
Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування

Початок гри (IMP)

Після перегляду стартового ролика гравець буде відразу ж перемістити на карту світу. Ніякого вступу або навчання. Перше, що потрібно зробити - пройти психологічний тест в IMP. З одного боку, геймер може відповісти на питання "правду" і отримати[]).push({}); Всього в тесті 16 питань і по 6 варіантів відповіді на кожне. Далеко не всі з них є "маркерами" для системи, який талант подарувати гравцеві. Для того щоб отримати кращі перкі, слід відповідати наступним чином:
 • 6.
 • 4.
 • 3.
 • 1.
 • 2456 (на вибір). Залишилася пара варіантів ведуть до отримання негативних ефектів.
 • 2.
 • 3.
 • 3.
 • 1456 (на вибір).
 • 1456 (на вибір).
 • 2 або 4.
 • 4.
 • 2 або 3.
 • 2.
 • Останні два питання можна вирішувати як завгодно. Вони не вплинуть на проходження гри.

  Початок гри (найманці)

  Проходження Jagged Alliance 2: Wildfire практично неможливо поодинці, навіть на легкому рівні складності. Гравця просто задавлять вогневої міццю. Та й переносити все необхідне обладнання буде важко. Після проходження психологічного тесту потрібно заглянути на сайт найманців. Є два варіанти - AIM і MERC. Перші - справжні, дорогі професіонали, другі - дешеві новачки. Вибір команди залишається за гравцем, але використання другої компанії не рекомендується через низьку ефективності і складною прокачування. Єдине, заради чого варто брати "мирні" таланти - навчання ополчення і медицина. Техніка гравець зможе найняти безкоштовно по ходу гри.
  Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування
  Серед "АИМовцев" також спостерігається великий розкид цін на послуги. Можна взяти кількох солдатів подешевше або кілька досвідчених професіоналів. Настійно рекомендується до найму Тінь. Він володіє постійною підвищеною маскуванням. Другий на черзі Потр-тель (повністю - Різник, в деяких локалізаціях - Жнець). Він - майстер стрільби з даху. На другому місці пріоритет у Івана (відмінний стрілець з автоматів і важкого озброєння) і Стрілки з Риссю (нічні операції). Власне, саме така команда, включаючи персонажа гравця, здатна повністю зачистити карту проводить загін до місцевих повстанців. Познайомившись з ними, геймер отримає наступне завдання - організувати постачання продуктів з Драссена. У цей момент можна взяти першого безкоштовного найманця - Айру. У неї непогано розвинений навик медицини. Так що при кожному зручному випадку використовуйте її для перев'язки ран. З часом вона стане відмінним лікарем.

  Драссен

  Отже, після знайомства з повстанцями і першої вербування найманців шлях гравця пролягає в містечко на сході. Найпростіше пройти по лісах на півночі, не виходячи на дорогу. Так менше шансів зустріти патруль Дейдрани, який
  Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування
  У цей момент варто призупинити проходження Jagged Alliance 2 і замислитися над тим, куди слід йти в першу чергу, підлікувати тяжкопоранених, допомогти Айре і Дімі в тренуваннях, а також найняти 1-2 нових найманців. Після цього зібратися з духом і приступати до дослідження карти.

  ППО (D15)

  Не дивлячись на
  var blockSettings = {blockId:"R-A-70350-45",renderTo:"yandex_rtb_R-A-70350-45",async:!0};
  if(document.cookie.indexOf("abmatch=") >= 0) blockSettings.statId = 70350;
  !function(a,b,c,d,e){a[c]=a[c]||[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0]Болота Захопивши ППО, треба залишити там Димитрія і Айру для тренування ополчення. Бойовою групою ж варто відправитися на північ. Між захопленої базою і озером розташований болото, на якому ховається пілот вертольота. Зустріч відбувається випадково, так що потрібно стежити за логом ігри і самостійно увійти в локацію, якщо з'явиться повідомлення про те, що загін когось виявив.
  Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування

  Читзена

  Наступний етап проходження Jagged Alliance 2 буде дуже важкий. Завдання загону дістатися до містечка Читзена, розташованого в північно-західному куті карти. На пару клітин нижче нього можна виявити ще одну базу ППО. Основною проблемою стануть постійні патрулі Дейдрани на дорогах. Їх краще намагатися обходити. Захоплення містечка буде трохи проблемним за рахунок того, що в ньому не можна залазити на дахи будинків. Тому ховатися доведеться виключно за деревами або золоту чашу. Враховуючи, що зберігається вона в Балайме, який захоплювати немає потреби можна обійти стороною, то шкурка не варта вичинки. До моменту, коли гравець буде здатний захопити місто багатіїв, ніякі гроші не потрібні.

  Сан-Мона

  Містечко повний квестів і можливостей стороннього заробітку.
 • На північному сході міста можна отримати квест у Анджело з порятунку дівчини з борделю, що знаходиться в західному має сенс трохи мародерить по місцях бойової слави і тягати до нього на продаж весь непотріб.
 • Можна брати участь в боях на рингу. Ставка від 1 до 5 тисяч.
 • У барі є шанс зустріти найманця, який попросить принести голови розшукуваних злочинців. Вони з'являються рандомно в більшості міст Арулько.
 • Також у місті можна виявити безліч схованок і корисних речей. Не варто лінуватися і пропускати навіть зачистку залишилися ворогів. Найкращою позицією стане точка над входом в лікарню. Так, вибігають противники будуть моментально опинятися під вогнем оперативників гравця. Після бою обов'язково треба поговорити з доктором Вінсентом. Це найкращий лікар в Jagged Alliance 2. Його треба обов'язково завербувати. На південному сході міста у господаря магазину можна отримати квест на вбивство двох братів на сході від міста. Його просто необхідно виконати, але не заради нагороди, а заради
  Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування

  Дрібні радості

  Після відновлення можна продовжувати проходження Jagged Alliance 2 (113). Настав час зачистити навколишні поселення. Спочатку треба відправитися в Естонії (I6). На цій смітнику можна знайти дещо цікаве.
 • Джейк тогрует різним мотлохом, який може стати в нагоді в крафте (про це трохи пізніше).
 • Його син Мэддог може бути найнятий загін безкоштовно. Хороший ремонтник та зломщик, але з низькими бойовими характеристиками, які легко прокачуються. Має зброю CAWS - дробовик, який може стріляти чергами. Але знайти патрони до нього практично неможливо. Тому відразу після вербування треба забрати найцінніше знаряддя і віддати більш досвідченому стрілку, а новобранцеві всучити снайперську рушницю з максимальними модифікаціями. Таким чином, неврівноважений характер Мэддога не зашкодить загону.
 • Шкіпер виміняє на ХХХ-журнал пластикову картку, якою можна буде відкрити підвал секретної лабораторії Дейдрани.
 • Якщо сюди привести Шенка з Тиксы, він почне поставляти бензин для машини, а Джейк погодиться заправляти вертоліт безкоштовно. Згодом сюди можна буде перевести вертоліт на ПМЖ.
 • Наступна точка - I8. Тут розташовується чергова база ППО. Нічого особливого, за винятком великих мінних полів. Штурмувати можна за вже відомою схемою. Потім можна провести штурм Тиксы (J9). Краще нападати з півдня через головні ворота. У будинок заходити не варто, поки не продзвенить тривога. Після цього коридори заповнюватися газом. Полоненим він не зашкодить і з часом зникне. Після цього можна заходити і зачищати підвальний поверх. Звільненого Шенка треба відправити в Естонії, а от Динамо може стати в нагоді в загоні.

  Альма

  Центр підготовки солдатів Дейдрани в Jagged Alliance 2 (113 патч). Відрізняється хорошим захистом. Зате після захоплення зменшиться кількість патрулів і нападів на звільнені міста. Попереду гравця чекає стрільба з дахів, штурм воріт, перестрілки в коридорах. В нагороду можна буде знайти велику кількість зброї, а також найняти гарного бійця - Конрада. До начальника шахти можна привести Динамо. За це в місті зросте лояльність. У цьому ж районі треба взяти квест на знищення тигрів. Живуть вони в квадраті на сході від міста.
  Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування

  Балайм

  Як вже згадувалося, даний місто в Jagged Alliance 2: Wildfire не важливий для проходження. При бажанні можна вкрасти кубок і повернути його в Читзену. Але в місті немає шахти, немає лояльності і взагалі чого-небудь цінного.

  Грам

  Відмінна мета для захоплення перед фінальним штурмом столиці ворога. Тут Так відкриється прекрасний вид на внутрішню частину будівлі і дворик. А заодно і ховаються там ворогів. Труднощів виникнути не повинно. До речі, це єдине місце у грі, яке рекомендується штурмувати саме вдень, але все з тієї ж тактики виманювання супротивників пострілами. У спальні самозваної королеви можна виявити потаємний підземний хід в бункер. Саме тут буде основна трудність фінального бою. При нападі включається тривога і всі коридори заповняться характеристиками або озброєнням. Так що епічно бою з босом не вийде. Пара пострілів в голову і узурпатор впаде.

  Unfinished business

  Це офіційне доповнення було випущене на догоду фанатам і повністю провалилося. Проходження Jagged Alliance 2: Unfinished business займає буквально пару годин і не являє собою нічого складного. Абсолютно лінійна стрілялка, практично позбавлена тактичної складової. Найбільш спірним моментом стають найманці. Адже при проходженні Jagged Alliance 2: Unfinished business можна використовувати готовий загін, яким гравець закінчував оригінальну версію гри.
  Jagged Alliance 2: проходження, коди, опис, редагування

  Back to Business

  Чергова авторська модифікація, яка стала більш вдалою, ніж попередній варіант. На відміну від проходження Jagged Alliance 2: UB, тут представлена ціла нова країна, перероблений ІІ супротивників і внесено безліч позитивних змін. Незважаючи на те що логічно сюжет не надто відрізняється від початкового, грати як і раніше цікаво, тим більше що складність відрізняється в рази. По суті, його таким роблять моди. Jagged Alliance 2 розроблений так, як повинен був виглядати спочатку. Саме за це даний мод отримує безліч позитивних відгуків, навіть в порівнянні з оригінальною версією гри.

  Загальні поради

  Jagged Alliance 2: Wildfire 608 - одна з найбільш складних версій по проходженню оригінальної гри. Якщо не дотримуватися певних тактик і маневрів, можна запросто програти ще на старті.
 • У "Стимі" зараз можна придбати Jagged Alliance 2: Gold за вельми нескромну ціну. Вигідніше скачати піратку або придбати просту версію з доповненням Wildfire, яка запускається навіть на сучасних системах.
 • Кращий спосіб зіграти в Jagged Alliance 2 - window-мод. Тобто у вікні. Так як більшість нових моніторів не підтримує низькі дозволу.
 • По ходу гри краще не "гальмувати". З часом і бездіяльністю лояльність звільнених міст падає.
 • Найпростіше захоплювати об'єкти вночі, виманюючи противника на світло.
 • Не варто нехтувати гранатами і метальним зброєю.
 • Збирати величезну армію не має сенсу. Простіше розкидати по карті одинаків для тренування ополчення і створити одну ударну групу з 5-6 осіб.
 • Вертоліт не може перевозити більше 6 солдатів одночасно.
 • Перед штурмом столиці краще обстежити всю карту цілком.
 • Перший оренду проводиться на тиждень.
 • Коди

  Якщо ж гра здається дуже складною, завжди можна скористатися чітами. Для останніх версій гри (після патча 106) їх не так багато, але вони все одно можуть зробити проходження гри в рази легше. Для початку треба буде перейти на тактичний екран і, затиснувши клавішу Ctrl, ввести Gabbi. Після цього можна використовувати наступні комбінації:
 • [ALT]+[E]- показує всі елементи (персонажі і предмети) на карті.
 • [ALT]+[O]- вбиває всіх ворогів.
 • [ALT]+[T]- переносить обраного найманця в місце під курсором
 • [CTRL]+[H]- ранить персонаж під курсором.
 • [ALT]+[D]- оновлює окуляри дії обраного персонажа.
 • [ALT]+[R]- перезаряджає зброю.
 • [CTRL]+[U]- відновлює здоров'я і енергію.
 • [ALT]+[ENTER]- перериває хід противника.
 • На глобальній карті працюють наступні чіт-коди:
 • [CTRL]+[T]- переміщує вибраний загін зазначену в клітинку.
 • [ALT]+[AUTO RESOLVE]- вбиває всіх в секторі.
 • І найулюбленіші чити всіх гравців, що дозволяють затягувати проходження скільки завгодно довго, вводяться в режимі лаптопа:
 • [+]збільшує рахунок на 100000$.
 • [-]зменшує рахунок на 10000$.
 • [Пробел]і лівий клік миші безкоштовно наймає будь-найманця.
 • Використовуючи дані коди, можна з легкістю пройти навіть найскладніші місця Wildfire. Однак якщо гравець відчуває настільки сильні ускладнення при проходженні гри, то, можливо, йому варто звернути увагу на більш класичну версію.

  Популярі новини
  Загрузка...