Альтернативний спосіб Цири в "Відьмак 3: Дике Полювання".

308 0 Новини високих технологій

Поза всяких сумнівів гра "Відьмак-3" вийшов канонічним, якщо порівнювати його з книгами. Багато персонажі були схильні дрібним змін, але в корені вони залишилися вірні канону. Цірілла - один з ключових персонажів, які представлені в грі. Далі буде представлено її опис і альтернативний спосіб Цири.

Опис ігрового персонажа

Альтернативний спосіб Цири в "Відьмак 3: Дике Полювання".
Перш ніж приступити до опису альтернативного способу Цири, варто познайомитися з персонажем і дізнатися її роль у грі. Здавна існувало таке надання, що відьмак замість своєї звичайної нагороди міг вимагати у замовника право несподіванки. Тобто ця клятва полягає в тому, що відьмак отримає те, що є у замовника вдома, але про що він ще сам не знає. Так вийшло, що замовник не знав про те, що його дружина вдома вагітна, таким чином, Геральт удостоївся честі отримати в нагороду дитя-несподіванка.


У грі Цірілла з'являється з досить цікавим сюжетним поворотом: за нею женеться Дика Полювання, яка жадає роздобути дівчину з-за її крові. Старша кров має небаченим магічним потенціалом, тому вона така важлива для Полювання. Її шлях повний смертельної небезпеки, але подолати їх допомагають їй старі друзі відьмака. По ходу гри можна зрозуміти, як Цири дорога головному героєві - він дослідив всі можливі місця, щоб тільки знайти її і сховати подалі від примарних вершників Дикої Полювання. За характером Цири в "Відьмака-3" досить міцна, хоробра і уперта, але в той же час добросердна і ранима. Персонаж встигає прив'язати до себе гравця ще й тим, що частина шляху доведеться керувати Цириллой.


Альтернативний спосіб Цири можна розглянути після опису оригінального вбрання.

Канонічний костюм: опис

Альтернативний спосіб Цири в "Відьмак 3: Дике Полювання".
Так як Цири виховувалася в Каер Морхене, то вона рухалася і билася як ведьмачка. Саме тому її одяг, як і альтернативний спосіб Цири, повинні були бути максимально зручними. Торс дівчини був одягнений в білу сорочку на шнурівці, а на передпліччях фіксували рукава шкіряні ремені. Руки захищені рукавицями, які доходять до ліктя. Від верхньої частини стегна і до грудей можна бачити затягнуту в корсет талію, а зверху - красивий різьблений срібний пояс. На ноги надіті шкіряні штани без усяких прикрас, щоб не сковувати рухи, а завершують образ невисокі чоботи до колін на невеликому каблуці. Досить простий наряд, у порівнянні з альтернативним чином Цири в "Відьмака-3".

Опис костюма з доповнення

Альтернативний спосіб Цири в "Відьмак 3: Дике Полювання".
Розробники вирішили розбавити контент і випустили кілька безкоштовних доповнень, які додають до гри "Відьмак-3" альтернативний спосіб Цири та інших ключових персонажів. Опис її костюма варто почати з красивого різьбленого наплічники, який розташований з правого боку. Далі йде сорочка жовтого кольору, поверх якої одягнений червоний жакет. Завершує одяг верхній частині тіла кольчуга, що закриває тільки груди. На руках рукавички різної довжини, у яких відсутні "пальці". На ногах красуються шкіряні штани, поверх яких одягнена пов'язка з вишитими візерунками. Завершує цей образ металеві наколінники і чоботи на невисокому каблуці.

Популярі новини
Загрузка...