"ГТА Сан Андреас": чіти на зброю, особливості гемплея, цікаві факти

333 0 Новини високих технологій

"ГТА Сан Андреас" здійснила переворот в індустрії відеоігор. Завдяки відкритому світу і свободу дій її полюбили фанати. У гру дуже цікаво грати. Продумані для "ГТА Сан Андреас" і чіти на зброю. З їх допомогою гравець може отримати цілий комплект озброєння, завдяки якому можна отримати багато задоволення і простіше виконувати місії.

Гра з чітами

"ГТА Сан Андреас": чіти на зброю, особливості гемплея, цікаві факти
"ДТА" зі спеціальними кодами стає в кілька разів цікавіше. Однак геймер не повинен зловживати ними, тому що чити можуть зіпсувати деякі місії. Існують комбінації, які дають геймеру саме рідкісне зброю. До них відносяться:
 • AFZLLL. Цей чит дає гравцеві спеціальні бомби, що вибухають по натисканню лівої кнопки миші. Також у користувача буде ракетниця з автоматичним наведенням. Гравцеві не потрібно довго цілитися, базука зробить все за нього.
 • BAGOWP. Спеціальний чит-код дає найрідкісніший арсенал. В ньому знаходиться скейт, балончик з фарбою, вогнегасник, СБГ. Особливих перестрілок з такою комбінацією не зробити, однак отримати задоволення гравець може дуже багато.
 • UNLIMTD. Цей чит-код нічим не примітний. В його наборі є кілька цікавих бойових гвинтівок. До них відносяться міні-УЗІ і АК-47. Додано в цей чит і бензопила.
 • Крім цього, гравець може ввести комбінацію, завдяки якій зможе носити два зброї в руках. Для цього потрібно ввести PROFESSIONALKILLER на англійській розкладці. Підвищується збройовий навик на всьому озброєнні. Персонаж отримає можливість носити тільки однакове і легка зброя. До нього відноситься обріз, міні-УЗІ, СБГ та інші види озброєння. До того ж у героя підвищиться точність стрільби і знизиться віддача.


  "ГТА Сан Андреас": чіти на зброю, особливості гемплея, цікаві факти

  Коди, пов'язані зі зброєю

  Якщо геймер хоче чогось нового, то пропонуємо використовувати чіти, які допоможуть поліпшити деякі моменти в грі. Крім цього, з їх допомогою можна отримати багато задоволення.
 • AIWPRTON. Завдяки цьому чіт-коду на голову гравця звалюється справжній танк. Користувачам слід пам'ятати що на такій машині автоматично з'являються 3 зірки розшуку. Танк дуже повільний, однак з нього можна стріляти цими ракетами. Існує хитрість, завдяки якій машина прискорюється. Для цього необхідно розгорнути гармату тому і стріляти. Таким чином від ударної хвилі танк буде швидше набирати швидкість.
 • FULLCLIP. За допомогою цього чита геймер зможе стріляти без перезаряджень. Крім цього, віддача зброї не буде сильно збільшуватися. На деяких версіях гри ця комбінація не працює. В цьому випадку потрібно видалити всі сторонні модифікації.
 • IAVENJQ. З цим читом кулак головного героя стає справжньою зброєю. За допомогою комбінації людина зможе вбивати людей з одного удару. Навіть якщо випадково зачепить перехожого. Зверніть увагу, з цим читом люди будуть відлітати далеко від удару.
 • Це всі комбінації, які пов'язані зі зброєю та його застосуванням. Вони здатні збільшити комфорт гри. Крім цього, їх використання приносить багато веселощів.


  "ГТА Сан Андреас": чіти на зброю

  "ГТА Сан Андреас": чіти на зброю, особливості гемплея, цікаві факти
  Ця функція гри подобається практично кожному геймеру. Саме завдяки читам на зброю "ГТА Сан" змінюється. З їх допомогою людина може швидко проходити місії і просто відстрілювати бандитські угруповання. Ось чити на зброю у "Гта Сан Андреас".
 • KJKSZPJ. Цей набір зброї включає в себе потужний пістолет "Пустельний орел", американську гвинтівку М4 набір гранат та інше.
 • LXGIWYL. Цей набір боєкомплекту є одним з найкращих в грі. У ньому є хороший дробовик, мініган, коктейлі Молотова, базука. Ідеальний набір щоб влаштувати війну.
 • UZUMYMW. Цей чит на зброю у "ДТА" є останнім. Це легкий набір гангстера. У ньому є РПГ, безшумні автомати і американська гвинтівка М4.
 • Це всі чіти на зброю у "ГТА Сан Андреас", які є в грі. Слід зазначити, що кулемет таким способом неможливо отримати. Він знаходиться на одному з мостів міста. Щоб ним скористатися, потрібно добре постаратися.

  Інші чити

  "ГТА Сан Андреас": чіти на зброю, особливості гемплея, цікаві факти
  Спеціальні комбінації дають гравцеві не тільки боєзапас. Багатьох цікавлять чити "ГТА Сан Андреас" на зброю і машини одночасно. Найпопулярніші комбінації серед гравців наступні.
 • GBDLCID. За допомогою цього чита людина отримує величезний джип-монстр.
 • "JUMPJET. Ця комбінація дає гравцеві справжній винищувач. Важливо вводити код на відкритій місцевості. У місті літак застрягне в текстурах.
 • JQNTDMH. Чит на великий позашляховик. Така машина дуже рідкісна в грі. Її простіше отримати, використовуючи цю комбінацію букв.
 • Також існує чит на зброю у "ГТА Сан Андреас", який озброює всіх ботів. Для цього необхідно ввести FOOOXFT. Гравець повинен пам'ятати, що в такому випадку всі оточуючі люди будуть налаштовані вороже. Якщо користувач стрельне в однієї людини, то почнеться перестрілка з усіма пішоходами.

  Використання чит-кодів

  Працюють комбінації незалежно від встановленої розкладки на комп'ютері. Для активації чита людина повинна під час гри ввести потрібний йому код. Їм слід користуватися, якщо гравець хоче отримати задоволення та нові враження від геймплея. Однак постійно вводити чіти не варто. Це може зіпсувати відношення до сюжету. Людина буде легко проходити кожну місію. Боєзапас і зброя більше не хвилюють гравця. Саме це згубно впливає на геймплей.

  Цікаві факти про гру

  "ГТА Сан Андреас": чіти на зброю, особливості гемплея, цікаві факти
  Розробники анонсували цю частину "ДТА" ще за рік до видання. У зв'язку з цим у гравців було багато припущень, пов'язаних з сюжетом. Вийшла гра в 2003 році, і відразу здобула популярність. Через 2 роки її випустили на приставки. З 2013 року гравці можуть запустити "Сан Андреас" на своїх телефонах. У світі "ДТА" є дуже багато відсилань до політики, культури та мистецтва. Всі сексуальні сцени розробники приховали від гравців. На території СНД "ДТА" офіційно російською мовою вийшла тільки в 2010 році.

  Популярі новини
  Загрузка...