Як швидко прокачатися в Ввв: порядок дій, інструкція для новачків, вибір тактики та поради

158 0 Новини високих технологій

Культова і легендарна MMORPG World of Warcraft завоювала серця мільйонів геймерів. Незважаючи на те що вона стартувала в далекому 2005 році, в неї досі рубаються всі ті, хто вважає Азерот своїм другим домом. Вже було реалізовано значну кількість аддонов. Гравці вбили Артаса, прикінчили Смертокрыла, познайомилися з Пандаренами, прокачали мисливців на демонів і тепер готуються до нового витка протистояння Орди і Альянсу в доповненні Battle for the Azeroth. Але у всі часи геймери (особливо початківці) задають один і той же питання. Як швидко прокачатися у Ввв? Відповідь на нього не може бути односкладовим, так як швидкість прокачування залежить від декількох факторів. Почнемо з засад.

Вибір раси і класу

Від цього залежить багато чого. Далеко не всі класи здатні на швидкий кач. Спритніше всіх прокачуються воїни, мисливці і паладини. Але в залежності від обраного спека. Приміром, паладин в ролі танка (спек "Захист") або хіла (спек "Світло") не буде прокачуватися з такою ж швидкістю, як той, що розвиває гілку "Відплати" (Retribution). Справа в тому, що "ретрик" набагато швидше знищує ворогів і в результаті швидше отримує досвід. Якщо дивитися з цієї точки зору, то ідеальним в цьому плані можна вважати воїна в спеке "Шаленство". Це справжня машина для вбивств. Також непогано себе показує мисливець (хант) в спеке "Стрільба". Отже, перша відповідь на питання про те, як швидко прокачатися в Ввв - вибрати "правильного" персонажа. Від цього багато залежить. Однак варто врахувати і те, на якому додатку грає геймер. Приміром, у 335 (Wrath of the Lich King) баланс буде значно відрізнятися від того ж Легіону.


Як швидко прокачатися в Ввв: порядок дій, інструкція для новачків, вибір тактики та поради
Що стосується рас, то потрібно вибирати їх конкретно під спеціалізацію свого персонажа. Приміром, воргени мають більш високі шанси нанести критичний удар. А це означає, що ворген-воїн в спеке "Шаленство" буде просто непереможним. Люди відмінно володіють дворучною зброєю. Практично ідеальна раса для паладина в "Подяку" або лицаря смерті зі спеціалізаціями "Лід" і "Огида". Якщо ви шукаєте відповідь на питання про те, як швидко прокачатися в Ввв БФА (останнє доповнення), то сміливо беріть воїна воргена. Цей товариш знищує ворогів швидко і якісно. І швидше отримує досвід. Тепер перейдемо до інших особливостей.
Як швидко прокачатися в Ввв: порядок дій, інструкція для новачків, вибір тактики та поради

Вступ до гільдії

Гільдії у Ввв - це кооперація гравців різного рівня. Геймери допомагають один одному зі складними квестами, ходять в рейди, підземелля і на БГ. Так грати веселіше. Але, крім того, членство в гільдії істотно збільшує приплив досвіду за виконання квестів і вбивство мобів (якщо, звичайно, у гільдії максимальний рівень). До того ж якщо качатися з согильдейцем високого рівня, то прокачування і зовсім піде як по маслу. І це ще одна відповідь на питання про те, як швидко прокачатися в Ввв.


Особливості сервера

Важливу роль у процесі прокачування грає тип сервера, на якому грає геймер. Справа в тому, що на офіційному сервері є тільки актуальне додаток. Фанати старих аддонов зазвичай зависають на піратських серверах. Багато з них мають підвищені рейт на досвід (х5 х10 х25 х100). Це означає, що отриманий досвід збільшено в 51025 або 100 разів. На деяких серверах гравець може сам регулювати кількість надходження досвіду у Ввв. Як швидко прокачатися до 110 рівня на таких серверах? Дуже просто. Проставити собі максимальні рейт з досвіду і взяти 110-й рівень за пару годин. В цьому і полягає принадність "піраток". Однак "правильні" гравці не люблять такого і грають зі стандартними рейтами х1.
Як швидко прокачатися в Ввв: порядок дій, інструкція для новачків, вибір тактики та поради

Квести

Ймовірно, самий простий спосіб заробити грошей в "Ввв Легіон". Як швидко прокачатися? Теж з допомогою квестів. За їх виконання дається пристойну кількість досвіду. Якщо пробувати набити досвід чисто на вбивство мобів, то таких обсягів гравець ніколи не отримає. Особливо добре помітний приплив досвіду при виконанні і здачі відразу пачки квестів. А ще за квести дають одяг і зброю. Чудова можливість хоч трохи одягнути свого персонажа. Особливо багато досвіду можна отримати за завдання в підземеллях. Не варто нехтувати квестами, пропонованими в самому початку інст.
Як швидко прокачатися в Ввв: порядок дій, інструкція для новачків, вибір тактики та поради

Треш

Дуже допомагає набрати досвід високорівневий треш в підземеллях. Треш - це величезна кількість ворожих мобів, яких потрібно швидко вбити. Однак біда в тому, що одному гравцеві таке не під силу. Зазвичай мобів в треш стільки, що досвід ллється рікою під час їх вбивства. Але для цього потрібно попросити якогось товариша максимального рівня зводити в підземку. Одному туди потикатися точно не варто.У деяких випадках треш можна знайти і поза підземель. Але знову ж таки, одного туди ходити не потрібно. Кісток не зберете. Взагалі, багато хто вважає, що на треш швидко прокачатися неможливо. Це не зовсім так. Головний недолік полягає в тому, що з підвищенням рівня ви отримуєте все менше досвіду від конкретного трешу. Доводиться шукати новий. А його не так вже й багато.
Як швидко прокачатися в Ввв: порядок дій, інструкція для новачків, вибір тактики та поради

Елітні NPC

Рідкісні моби є практично скрізь. Але їх дуже важко знайти і зловити. Занадто багато мисливців за ними розвелося на теренах Азерота. Справа в тому, що за їх вбивство дають величезну кількість досвіду, пристойну одежину і досягнення "Досить рідкісний". Але знайти таких "рарников" не так-то просто. Добре, що для цього є чудовий аддон, який називається NPC Scan. Він показує місце розташування всіх відомих рідкісних NPC в грі. Але особливо радіти не варто. Може бути і так, що, діставшись до місця, ви помітите, що "рарника" вже успішно знищив інший гравець. А знову з'являються вони дуже нескоро. Звичайно, цінність такого способу прокачування вельми сумнівна, але зате можна отримати рідкісне зброю (або екіпіровку) і досягнення. Чим погано?
Як швидко прокачатися в Ввв: порядок дій, інструкція для новачків, вибір тактики та поради

Обов'язкове відвідування підземель

Кач на високих рівнях йде дуже повільно. І якщо ви шукаєте відповідь на питання про те, як швидко прокачатися в Ввв 801 то ні в якому разі не нехтуйте походами в підземелля аддона Легіон. За них дають величезну кількість досвіду, прикольну річ з боса і можливість прокачатися на треш. Взагалі, труднощі у прокачування персонажа починаються вже на 100-му рівні. У цей період життя персонажа потрібно чергувати походи в підземелля з виконанням квестів. Тільки так можна буде прокачатися максимально швидко. До речі, якщо хочеться швидше прокачатися в підземеллях, то вельми корисно мати персонажа в спеке танка. Вони завжди затребувані. Якщо ж у вас "дамагер" (такий, що завдає шкоди), то доведеться чекати черги в підземку 20-30 хвилин. А то й більше. Також у великій ціні кволі (доктора).

Думка про PvP

Що стосується такого цікавого режиму, як PvP (гравець проти гравця), то під час прокачування персонажа він абсолютно даремний.Досвіду за нього не дають. Виключно "валюту"у вигляді окулярів честі. Через неї можна купувати круте обмундирування і зброю. Але практичного сенсу в плані прокачування від PvP немає. Тим більше що гравці зазвичай довго не виживають в режимі PvP. Дуже швидко там виносять навіть танків. Практичної користі від ПвП в режимі прокачування немає. І це незаперечний факт.

Висновок

Отже, вище ми спробували дати відповіді на питання про те, як швидко прокачатися в Ввв 335 (або в якій-небудь іншій версії гри). Швидкість прокачування цілком і повністю залежить від безлічі умов. Від класу персонажа і обраної спеціалізації до рівня гільдії, в якій складається гравець. Загальний рецепт такий: потрібно вибрати "правильного" персонажа для швидкої прокачування, виконувати квести на низьких рівнях, не нехтувати походами в підземелля на високих і складатися в гільдії. Тільки дотримання всіх цих умов допоможе швидко прокачатися в Ввв. Але швидкість - поняття відносне. При рейтах у х1 прокачування все одно буде повільною. Хочете швидко - кидайте офіційний сервер і йдіть на піратки з рейтами х100.

Популярі новини
Загрузка...