Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації

272 0 Новини високих технологій

Як користуватися Nox App Player? Як його правильно встановити і навіщо взагалі потрібно це додаток? Про це ми детально розповімо в нашій статті. В даний час випускається все більше і більше нових емуляторів Android для системи Windows. Nox App Player є одним з подібних емуляторів. Саме про нього піде мова далі. Варто визнати, що даний емулятор є досить непоганим. Він користується популярністю у тих, хто працює на системі Windows. Люди, які придбали даний додаток, залишають багато позитивних відгуків, що стосуються продуктивності та ефективності Nox App Player на ПК, а також його широкого спектру налаштувань різного роду параметрів середовища Android на базі операційної системи Windows.


Особливості програми

Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації
Перед тим як завантажувати цей емулятор, слід зазначити всі плюси і моменти переваги порівняно з іншими емуляторами. Зараз ми їх розглянемо. До особливостей відносяться:
 • в якості платформи була обрана версія Android 442. Це дозволяє підтримувати майже всі наявні додатки Play Marketa (дана версія платформи та інформація може бути застаріла станом на 2018 рік);
 • інсталятор можна завантажувати як з Play Market так і у вигляді apk-файлу (дуже зручно для можливості установки на ПК);
 • легкість адаптування програми індивідуально під користувача і його пристрій;
 • автоматична зміна орієнтації екрану з необхідності;
 • вже встановлений каталог додатків Google Play значно спрощує інсталювання і завантаження програм і додатків;
 • можливість використання ігрових контролерів;
 • мультизадачність, яка забезпечується мультиплеер Nox App Player (при оптимізації емулятора, можливе використання 2-х і більше додатків одночасно без зависань і збоїв працездатності пристрою і емулятора);
 • величезні можливості для оптимізації (це дозволяє багаторазово збільшити продуктивність і працездатність Nox App Player);
 • адаптованість додатки до різних процесорів (AMD або Intel): також цей емулятор прекрасно адаптований до останніх оновлень операційної системи Windows, безпроблемно працює на Winwows 10;
 • добре підходить для ознайомлення з іграми або додатками на Android перед реальною установкою на дану систему.
 • Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації
  Це далеко не всі особливості емулятора. У ньому кожен знайде те, що хоче. Він повністю виправдовує очікування користувачів. По інтерфейсу також не виникне ніяких питань. Все досить зрозуміло кожній людині.


  Інструкції з установки емулятора на персональний комп'ютер

  Перед тим як розповідати про те, як користуватися Nox App Player, поговоримо про установку даної програми на персональний комп'ютер. Щоб встановити цей додаток, немає необхідності бути програмістом або мати якісь особливі знання. Будь-який користувач з легкістю розбереться з його установкою.
  Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації
  Для цього необхідно зробити наступне:
 • Завантажити емулятор через Play Market.
 • Запустити скачаний файл.
 • Слідувати покроковим інструкціям і пропонованим налаштувань за замовчуванням.
 • Перезапустити персональний комп'ютер.
 • Після того як дані кроки будуть виконані, можна починати роботу в самому емуляторі.

  Особливості використання

  Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації
  Як користуватися Nox App Player? У використанні цей додаток також досить просте. Простий інтерфейс, русифіковані варіанти емулятора не залишають шансів не зрозуміти, що до чого, навіть самих далеких від технологій людей.
  Все гранично просто. Проте варто відзначити, що дана програма призначена в основному для завантаження та запуску програми з Play Market для системи Android, а також ігор для тієї ж системи. Щодо інших функцій даний емулятор дуже слабкий. Хоча, звичайно ж, зі своїм основним завданням справляється.

  Nox App Player на комп'ютер

  Так як даний емулятор призначений для Windows, то його можна встановити на будь-який персональний комп'ютер або ноутбук з цією операційною системою. Принципової різниці по установці на будь-який інший гаджет немає. Серед всіх особливостей варто відзначити, що установочник доведеться скачувати окремо, а не в Play Market, як би це робилося на планшеті або телефоні. Бажано з офіційного сайту емулятора. Це дозволить не підхопити вашого комп'ютера або ноутбука шкідливу програму. Після завантаження інсталятора, необхідно запустити його і слідувати запропонованим покроковим інструкціям за замовчуванням. Як тільки установка закінчиться, не забудьте перезавантажити комп'ютер або ноутбук. Готово, тепер можна користуватися цією програмою.
  Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації

  Оптимізація програми програми-емулятора

  Як оптимізувати Nox App Player? Після того як емулятор був встановлений на пристрій з системою Windows, а також користувач розібрався, як користуватися програмою, його потрібно оптимізувати. Правильна оптимізація дозволить багаторазово збільшити продуктивність і ефективність додатків для Android на системі Windows.
  Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації
  Треба перевірити силу свого пристрою, на яке була проведена установка. На потужних персональних комп'ютерах проводити оптимізацію не має сенсу, тому що додаток Nox App Player і без цього буде досить працездатний. Зазвичай не виникає будь-яких проблем і незручностей для користувача. Однак, якщо пристрій недостатньо потужний, можуть виникнути проблеми з використання даного додатка. Щоб цього уникнути, проводиться оптимізація емулятора. Щоб зрозуміти, чи достатньо потужний пристрій для використання Nox App Player, потрібно читати системні вимоги додатки, зазначені при установці, і порівнювати їх з системними показниками свого пристрою, які можна знайти в налаштуваннях персонального комп'ютера. Якщо показники пристрою перевершують системні вимоги в кілька разів, то можна обійтися без оптимізації.

  Інструкція

  Інструкція по оптимізації програми:
 • Установку краще робити на додаткову пам'ять пристрою (SSD). Від цього збільшується швидкість запуску порівняно з встановленим додатком на сам пристрій.
 • Відкрити мультиплеер Nox App Player.
 • Вибрати використовувану віртуальну машину.
 • На пункті настроювання продуктивності натиснути «Встановити».
 • Вибрати ЦП, рівне кількості ядер на пристрої (тобто якщо ПК 2 4 або 8 ядер, то і значення необхідно виставити відповідне. Кількість ядер пристрою дивитися в налаштуваннях у пункті «Інформації про пристрій»).
 • Режим віртуалізації повинен стояти "Швидкісний режим DirectX".
 • Значення «Настройки кадру» виставляється 60.
 • Зберегти зміни і запустити віртуальну машину Nox.
 • Ці прості налаштування допоможуть багаторазово збільшити продуктивність емулятора.

  Як користуватися Nox App Player: інструкції та рекомендації

  Остання версія Nox App Player

  Незважаючи на свою свіжість, даний емулятор вже встиг неодноразово оновитися. Це залежить в першу чергу від оновлень системи Android. Адже всі додатки і ігри Play Marketa підлаштовуються під ці оновлення. Нікому не хочеться грати в ігри старих версій, коли вже вийшли нові оновлення. Останньою версією даного емулятора є Nox App Player 622.0 (може бути вже застаріла станом на 2018 рік). З кожним новим оновленням це додаток поліпшується, процес роботи стає все простіше. Користувачі говорять, що труднощів у використанні даного програмного продукту не виникає.

  Невеликий висновок

  Тепер ви знаєте, як користуватися Nox App Player і що являє собою це додаток. Як можна помітити, що дана програма є досить простою в експлуатації і володіє великим функціоналом. Крім усього перерахованого, приємною і основною причиною скачування і використання даного емулятора є його вартість. Додаток безкоштовне, тому його може скачати кожен.

  Популярі новини
  Загрузка...