Рейтинг ігор на ПК: РПГ жанр

159 0 Новини високих технологій

Рольові комп'ютерні ігри - один з найбільших і популярних жанрів на ПК. Якщо на консолях переважають симулятори, дій і інтерактивне кіно, то на комп'ютерах до недавнього часу правили стратегії і RPG. У даній статті ми розглянемо кілька кращих RPG на ПК. Представлені ігри обрані згідно із загальними оцінками, взятими з різних ігрових ресурсів.

Серія Fallout

Вкрай популярна серія ігор в СНД, у якій незабаром виходить нова частина - Fallout 76. Деякою аудиторії подобається класика у вигляді перших двох частин - повна свобода, цікаві завдання, стара ізометрична графіка. Більш молодим гравцям за душі третя частина і New Vegas, які переносять ідеї класики на 3D-движок від серії TES. Fallout 4 ще більше відійшов від канону в бік шутера, але зберіг запоминающуюся атмосферу постапокаліптичного світу.


Якщо складати рейтинг РПГ ігор на ПК серії Fallout, то найкращими можна назвати перші дві частини. На третьому місці буде New Vegas, який створювався за участю сценариста перших двох ігор. На 4-му - Fallout 3 а замикає крайній Fallout 4 який багатьом не сподобався через невиразною прокачування, поганий системи діалогів і нескінченних перестрілок, що не зовсім у дусі класичних RPG.

Серія The Witcher

У 2007 році ніхто не знав, що гра з книжкової всесвіту польського письменника від маленької студії згодом переросте в одну з головних серій сучасності. Ознайомитися з нею ми рекомендуємо за наступним принципом. Якщо ви не боїтеся старих ігор, то починайте грати з першої частини, а також можете перед цим прочитати книги, щоб вникнути в сюжет повністю.


Якщо ви віддаєте перевагу тільки сучасні RPG, то грайте в The Witcher 3: Wild Hunt. Дана гра очолює рейтинг РПГ ігор на ПК за останні 5-6 років.
Рейтинг ігор на ПК: РПГ жанр

Серія The Elder Scrolls

Ще одна всіма улюблена серія нарівні з Fallout, до того ж створена тією ж студією. Якщо в перші частини - Arena і Daggerfall - сьогодні грати неможливо, то починаючи з Morrowind сучасний гравець може отримати море задоволення. Незважаючи на те що Skyrim припав до душі багатьом любителям класики, він все одно залишається масштабної RPG з відкритим світом і свободою дії, із-за чого в грі можна провести не одну сотню годин. Студія Bethesda вже анонсувала розробку TES 6. Можливо, з релізом цієї RPG-ігри серія поверне свій статус. У будь-якому випадку розробка на початковій стадії, тому доведеться насолоджуватися Morrowind, Oblivion і Skyrim!

Серія Dragon Age

У всіх рейтингах РПГ ігор на ПК постійно фігурує Dragon Age. Перша частина була тепло сприйнята публікою, друга викликала суперечності, а третя зовсім перетворилася на подобу MMORPG з однотипними квестами. Однак Dragon Age 1 і 2 рекомендуються до ознайомлення. У грі вас чекає варіативна історія, яку можна змінювати за допомогою особистого вибору. На проходження тільки сюжетної гілки може піти 50-70 годин, тому вам буде чим зайнятися!
Рейтинг ігор на ПК: РПГ жанр

Divinity: Original Sin 1 і 2

Складаючи рейтинг РПГ ігор на ПК, неможливо обійтися хоча б без одного ізометричного партійного проекту. Нехай в обох частинах Divinity 3D-графіка з камерою зверху, зате вони відмінно передають дух старих RPG.
Рейтинг ігор на ПК: РПГ жанр
Фішкою ігор є те, що ви можете не тільки збирати партію з комп'ютерних напарників, але і покликати реального друга, який візьме керування одним з героїв. У такій ситуації часто виникають розбіжності і приймаються протилежні рішення, які впливають на ігровий світ.

Популярі новини
Загрузка...