Докладно про те, як встановлювати фільтри в "Фотошопі"

253 0 Новини високих технологій

Adobe Photoshop - найпопулярніший і необхідний в наш час графічний редактор. З його допомогою можна легко і просто якісно змінити зображення. Сам редактор надає великі можливості для редагування фото, створення малюнків, картинок, обкладинок, колажів і іншого. У додатку включаються сотні інструментів, кілька тисяч функцій і шестизначне кількість ефектів. Інтерфейс програми простий. Тому інтуїтивно зрозуміло, де знаходиться якийсь інструмент. Якщо їх не вистачить, можна розширити можливості Фотошопу, завантаживши файли з додатковими ефектами, що допоможе зробити зображення оригінальними і красивими. Як встановлювати фільтри в "Фотошоп"? Про це йтиметься нижче.


Докладно про те, як встановлювати фільтри в "Фотошопі"
У вік технічного прогресу і високих технологій жоден дизайнер не обійдеться без ноутбука зі скачаним на ньому "Фотошопом". Сучасні художники тепер можуть писати не на полотні, а створювати свої шедеври в цифровому форматі. Завдяки цьому розумному додатком фотографи здатні створювати по-справжньому якісні та чудові фотографії. Всі сучасні дизайнери не обходяться без цієї програми, тому що дизайн сайтів створюється саме там. У свіжих версіях "Фотошопу" з'явилася можливість створювати об'ємну, тривимірну графіку, яка виглядає серйозніше і реалістичніше. Дизайнери тут створюють роботи для реклами, обкладинок. Багато досвідчені користувачі не знають абсолютно всіх тонкощів "Фотошопу". Люди по-різному думають, кожен використовує можливості програми у своєму ключі, створивши щось оригінальне і цікаве.


Навіщо потрібні фільтри?

Фільтр — це заздалегідь заготовлений редактор, який накладається на зображення в один клік і змінює картинку. Якою мірою і як - залежить від фільтра. Зазвичай такі заготовки роблять зображення ефектніше, яскравіше, оригінальніше або атмосферніше. В арсеналі звичайного "Фотошопу" є невеликий набір фільтрів, починаючи від легкого збільшення різкості і закінчуючи спеціальним спотворенням зображення. Накладається в залежності від ситуації і від бажань виконавця. Але бувають випадки, коли фільтрів в додатку не вистачає, і користувач думає, як додати фільтр "Фотошоп".
Докладно про те, як встановлювати фільтри в "Фотошопі"
Заготовки спрощують життя дизайнерів, можна накласти спонтанний фільтр, а в дійсності може вийде унікальна й по-справжньому красива фотографія. Заготовки служать для:
 • очищення і зміни зображення;
 • створення різних спецефектів;
 • створення ефектів спотворення.
 • Як зробити фільтр в "Фотошопі"? Щоб зробити це, потрібно накласти на область (необхідно її виділити) або до всього зображення ефект фільтра. Зазвичай заготівлі застосовуються для того, щоб досягти приємного візуального ефекту.

  Розташування фільтрів

  Де в "Фотошопі" фільтр? Далеко не всі люди, що використовують цю програму, знають, які можливості відкриті перед ними фільтри, які вже встановлені. Щоб відкрити їх, необхідно знайти вкладку Filter, де будуть доступні різні варіанти за певним порядком. Не всім їх достатньо. Тому важливо знати, як встановлювати фільтри для "Фотошопу".
  Докладно про те, як встановлювати фільтри в "Фотошопі"
  Їх необхідно завантажити. Для цього потрібно відкрити пошукову систему і надрукувати фразу "безкоштовні фільтри для Photoshop". Напевно на перших сторінках сайти, де можна скачати нові фільтри, почитати їх опис і після скачування накладати нові ефекти для своїх зображень. У магазинах продаються диски з фільтрами. На офіційному сайті Adobe Photoshop можна завантажити як платні, так і безкоштовні фільтри або знайти щось корисне для себе.

  Інсталяція Exact для Photoshop CS6

  Як встановлювати фільтри в "Фотошоп" в CS6? У ній немає Слова. Тому необхідно виконати наступне. На просторах інтернету необхідно знайти Exact і закачати на свій комп'ютер. Далі потрібно розпакувати архів і встановити його. Як встановлювати фільтри в "Фотошоп", вже залежить від розширення завантаженого файлу. У разі, якщо він має розширенням exe, то він вибере сам, достатньо буде просто запустити його. А якщо стоїть розширення 8bf, то доведеться встановлювати вручну. Як?
  Докладно про те, як встановлювати фільтри в "Фотошопі"
  Необхідно скопіювати файл потрібної розрядності. Далі зайти через провідник у системному диску "З" папку Program Files. У ній є папка Adobe, потім Adobe Photoshop. Фільтри необхідно додати в папку Filter, яка знаходиться в папці Plugins в директорії Required. Щоб зміни вступили в силу, потрібно перезавантажити "Фотошоп", а потім можна почати працювати з новими фільтрами.

  На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні вашої задачі. Однак варто звернути вашу увагу на той факт, що якщо ви використовуєте ліцензійну версію програми, в такому випадку вам в подарунок повинна йти повна інструкція, в якій пояснені всі найбільш популярні питання.

  Популярі новини
  Загрузка...