Розгорнуто про те, чому не відкриваються фотографії на комп'ютері

351 0 Новини високих технологій

Часто відбувається збій з Windows 10 — фотографії, зображення просто не відкриваються в поширеному jpg-форматі. Так само і в інших версіях. Чому не відкриваються фотографії на комп'ютері? Причина проблеми обумовлена декількома моментами. Нижче представлена вся необхідна інформація, зібрана із різних джерел, для прояснення цього питання.

Чому не відкриваються фотографії на комп'ютері

Джерел проблеми з відкриттям jpg-файлів на «сімці» існує кілька:
 • Відбулася зміна файлового розширення на інше, чому і не відкриваються фотографії, збережені на комп'ютері. В результаті здійснюється запуск не потрібного графічного документа, а вірусу на флешці, що знаходиться на ній, або скопійованого.
 • Відбувається асоціація користувачем віддаленої програми з потрібним файлом.
 • Обмежений доступ до файлів. Неможливість відкриття файлу пов'язана з тим, що обліковий запис користувача не є власником каталогу файлів.
 • Рішення типових проблем

  Далі наведено основні способи вирішення кожної окремо взятої проблеми. Якщо відбулася зміна дозволу файлу. Можливо, є віруси, які здатні ховати файл на флеш-картах та інших носіях. Вони розміщують свої копії під ім'ям розташованих об'єктів, самі ж файли ховаються. Тобто відбувається підміна. Тому при подвійному кліку по зображення не відкриваються потрібні фотографії, завантажені на комп'ютер. Паралельно йде запуск коду вірусу, що чинить деструктивний запрограмоване вплив.


  Розгорнуто про те, чому не відкриваються фотографії на комп'ютері
  При такій ситуації рекомендується негайно запустити антивірусну програму, перевіряючи з її допомогою каталог неоткрывающихся файлів. Далі потрібно активувати функцію, яка показує розширення для знайомих документів. Потрібно зробити наступне:
 • Здійснити вхід в основне меню провідника Windows, вибрати вкладку «упорядкувати» і увійти в параметри папок.
 • Перехід на «Вид». Тут потрібно знайти приховує розширення опцію, прибрати прапорець навпроти неї. Знову перевірити розширення неоткрывающихся фото.
 • Якщо все нормально, можна рухатися далі.

  Асоціації графічних файлів

  Може виникнути і така ситуація: графічна програма просто видалена цілеспрямовано або випадково. Чому деякі фотографії і не відкриваються на комп'ютері. Також ймовірно поява вікна, щоб вибрати програму для відкриття файлу. У цьому випадку рекомендовані наступні кроки:


 • Увійти на «Панель управління».
 • Вибрати програми «За замовчуванням».
 • Проходимо по посиланню, по якій здійснюється перехід до завдань програм за замовчуванням. Тут потрібно поставити прапорець навпроти однієї з останніх входять в список користувацьких програм для перегляду фото. Вибрати "За замовчуванням".
  Розгорнуто про те, чому не відкриваються фотографії на комп'ютері
  Тут потрібно вибрати дозволу, файли з якими будуть відкриватися для перегляду на комп'ютері, використовуючи стандартний метод перегляду графічних зображень. Існує альтернатива стандартним програмам: FastStone, InfanView, XnView. При їх наявності в «сімці» - вибрати їх. Все зроблено. Тепер потрібно перевірити, чи відкриваються потрібні файли. Іноді виникає питання: чому зображення на комп'ютері відкриваються через "Яндекс" або через інший браузер? Відповідь досить проста: можливо, що ви завантажили .webm файл, який відкривається виключно в браузері, або за якимось дивним обставинами ваш браузер є стандартним засобом для відкриття зображень. На скріншоті вище показано, як це змінити.
  Після проведення перевстановлення ОС відбувається зміна імені облікового запису. В разі наявності у власності яких-небудь даних, інші юзери не мають доступу. Це також одна з причин, чому не відкриваються на комп'ютері фотографії. Щоб вирішити цю проблему, потрібно просто замінити власника. Для цього проводиться запуск провідника, вхід в параметри за допомогою функції «Упорядкувати». На що з'явилася вкладці «Вид» прибираємо опцію «Використовувати майстер загального». Зберегти. Далі потрібно знайти категорію «Безпека», для чого слід увійти в "Властивості", відкривши меню каталогу. Відкриття «Додатково» переводить в категорію «Власник». Тут відбувається зміна облікового запису на потрібну.
  Розгорнуто про те, чому не відкриваються фотографії на комп'ютері
  Існує ймовірність відсутності вкладки. У цьому випадку пошук здійснюється в «Інших користувачів». Відкривається вкладка «Пошук». У рядку ввести обліковий запис, зробивши позначку навпроти «Заміни власника». Закрити всі зайві вікна. При з'являються на екрані питаннях – дати ствердні відповіді. Можуть з'являтися попередження.

  Поради Microsoft

  Творці Windows 10 рекомендують інструмент, вирішальний труднощі з показом слайдів, зображень, навіть коли чомусь фотографії на комп'ютері не відкриваються. Цей інструмент зветься Launch FixIt. Згодиться для виправлення таких проблем, як:
 • Неможливість встановлення pics як заставки.
 • Не працює функція попереднього перегляду.
 • Зворотний порядок візуалізації кольорів зображень під час попереднього перегляду.
 • Артефакти, збої в перегортання зображень.
 • Це вся інформація, пов'язана з виникненням проблем при відкритті піксельних зображень на комп'ютері. З вищенаведеної інформації, легко зрозуміти, чому не відкриваються фотографії на комп'ютері.

  Популярі новини
  Загрузка...