Як грати в "Сталкера" по мережі: докладне керівництво

128 0 Новини високих технологій

Кожна з частин серії ігор про виживання і дослідження сталкером околиць Прип'яті є своєрідним твором мистецтва в світі ігрової індустрії. Мабуть, ніхто ще не зміг передати атмосферу ядерної катастрофи на Чорнобильській АЕС так яскраво, як розробники з GSC Game World. Досліджувати світ, погубленный ядерною катастрофою, можна разом з товаришем. Далі будуть представлені варіанти того, як грати в "Сталкера" по мережі.

Опис серії ігор

Як грати в "Сталкера" по мережі: докладне керівництво
Перші дві частини зв'язані між собою сюжетом, так як в обох присутній персонаж на ім'я Стрілок. У третій частині сюжетна лінія не настільки закручена і рясніє загадковими подіями. Але представлена дуже коротко. У першій частині якийсь Мічений вирішує зайнятися пошуками загадкового Стрілка, замовлення на яку він отримав на свій ПДА. У пошуках йому допомагає місцевий торговець і просто колоритний персонаж Сидорович. Друга частина вже рясніє такими подіями, як протистояння угруповань. Головний герой приходить в себе на базі "Чистого неба", де йому розповідають, що його переносимість аномалій – загадка, яку хотіли б розгадати місцеві світила науки. Тим не менш чергове перебування під прямим впливом аномалії може призвести протагоніста до небажаних наслідків, пов'язаними з головним мозком.


Третя не номерна частина зводиться до того, що за сюжетом військові повинні прийти до місця евакуації і просто полетіти з місця подій. По ходу справи майор Дягтерев, яким є головний герой, повинен буде дістати дані з п'яти зниклих вертольотів. Дослідити таке атмосферний місце буде цікаво не тільки поодинці, але і в компанії одного. Тому саме час дізнатися, як грати в "Сталкера: Поклик Прип'яті" по мережі. Як супротивників у грі представлені вороже налаштовані угруповання і мутанти, яких породила ядерна катастрофа.

Програми для мережевого підключення

Як грати в "Сталкера" по мережі: докладне керівництво
Перша програма, яка допоможе грати в "Сталкера" по мережі – це Tunngle. Даний мережевий клієнт забезпечує серверами для локального підключення безліч ігор, тому більшість користувачів віддають перевагу саме його.


Завдяки цій програмі можна грати в "Сталкера по мережі з товаришами. Плюс даного клієнта в тому, що підключитися може хто завгодно. Для цього необхідно завантажити і встановити програму на комп'ютер. Потім знайти в списку ігор "Сталкера" і увійти в кімнату. Після цього можна запускати гру і налаштувати мережеве підключення. Тепер зрозуміло, як грати в "Сталкера" по мережі з допомогою Tunngle.
Як грати в "Сталкера" по мережі: докладне керівництво
Ще одна програма, здатна забезпечити доступ по мережі – Hamachi. Тут спосіб підключення трохи відрізняється. Увійти в гру можуть тільки ті, у кого є доступ до IP комп'ютера-сервера. Ці два варіанти дозволяють вирішити питання, пов'язаний з тим, як грати в "Сталкера" по мережі.

Мод для локальної гри

Модифікація для "Сталкера: Поклик Прип'яті", яка називається S. T. A. L. K. E. R. Ray of Hope, розроблена спеціально для того, щоб спільно з друзями здійснювати проходження сюжетної лінії і побічних завдань. Щоб скористатися цим модом, необхідно завантажити гру самої першої версії, так як мод є збіркою альфа-варіанти гри. Далі потрібно перенести всі файли мода в папку з грою з архіву. Після цього необхідно запустити будь-який з запропонованих мережних клієнтів і налаштувати мережеве підключення.

Примітки

Щоб даний модифікатор нормально працював, необхідно знати декілька нюансів:
  • Для початку варто встановлювати всі додаткове ПЗ, яке пропонується разом з грою, так як дані файли забезпечать стабільну роботу гри.
  • Щоб створити власний сервер, тільки для своєї команди, необхідно запустити батник dedicated (yantar).bat.
  • Мод буде справно працювати, якщо не натискати клавішу CapsLook, так як це може призвести до вильоту. Щоб не чіпати цю клавішу, краще у налаштуваннях управління її відключити.
  • Грати в "Сталкера" по мережі з друзями весело, цікаво і просто.

    Популярі новини
    Загрузка...