Цікаво про те, як зробити екран світліше на ноутбуці

404 0 Новини високих технологій

Безсумнівно, зловживання часом знаходження біля екрану монітора негативно впливає на зір, і це нам намагаються донести з самого раннього віку. Проте можна зменшити негативний вплив на очі. Насамперед слід відсунути монітор подалі. Потім правильно налаштувати яскравість не тільки на самому дисплеї, але і в приміщенні, де знаходиться техніка. Але відсувати ноутбук не завжди можливо з-за невеликого розміру екрана. При цьому втрачається ідея використання ноутбука — швидко, мобільно, зручно. Тому залишається лише гра з яскравістю. Але все не так просто, як здається занадто світлий, як і занадто темний екран ноутбука змушує очі сильно напружуватися, що з часом призведе до падіння гостроти зору.

Рекомендації

Простий регулювання яскравості на екрані буде недостатньо. Без правильного балансу між світлом, контрастом, освітленням приміщення, дистанцією від очей до монітора і, звичайно ж, розташуванням центру екрану відносно осі очей зір буде псуватися.


Також слід пам'ятати і про те, що надто чіткі межі будуть черговим випробуванням для людського ока.
Цікаво про те, як зробити екран світліше на ноутбуці
Якщо картинка зручна і комфортна, це зовсім не означає, що вона правильно налаштована. Слід берегти свої очі з раннього віку.

Особливості налаштувань в ноутбуці

Користувачам традиційних моніторів достатньо декількох натискань в нижній частині корпусу, і відрегульована яскравість. Нічого складного. Але як зробити екран світліше на ноутбуці? Тут може виникнути проблема. На ноутбуці змінені багато функції клавіш, деякі поєднані і мають окремий перемикач, а інші і зовсім переставлені для економії місця (наприклад, DEL, Fn).
Цікаво про те, як зробити екран світліше на ноутбуці
Для користувачів ОС Windows в налаштуваннях операційної системи знаходиться інтерфейс налаштування яскравості екрана.

За допомогою панелі завдань

Найпростіший спосіб зробити екран світліше на ноутбуці — це використання вбудованого функціоналу. Для цього необхідно навести курсор на значок батареї праворуч внизу екрану і вибрати пункт «Центр мобільності Windows». У віконці, що з'явилося, вибрати «Яскравість екрану» і переміщенням повзунка відрегулювати оптимальний світло.


З допомогою панелі управління

Більш складний варіант зробити світліше екран ноутбука — скористатися панеллю управління операційною системою. Для Windows потрібно 10 зайти в «Пуск» — «Параметри» — «Екран» і переміщенням повзунка відрегулювати оптимальну яскравість у підпункті «Настройка яскравості».

Спеціальні клавіші

Мабуть, найпростішим способом зробити екран світліше на ноутбуці є комбінація гарячих клавіш. Так, натиснувши і утримуючи в такому положенні кнопку Fn можна керувати яскравістю за допомогою курсорів «вгору» і «вниз».
Цікаво про те, як зробити екран світліше на ноутбуці

Часті проблеми

Якщо раптово кольори на екрані монітора стали іншими, більш тьмяним або навпаки, не варто панікувати і звертатися до фахівців. Для початку варто перевірити налаштування електроживлення. Як правило, ноутбук може автоматично регулювати світло на екрані монітора для економії накопиченого заряду, а в момент підключення його до розетки виключати енергозберігаючі функції через їхню тимчасову непотрібність.

Нічний або вечірній режим

Ще один корисний спосіб зробити екран світліше на ноутбуці, при цьому подбавши про здоров'я очей і якості сну, є функція відключення денного синього (холодного) кольору і перемикання на теплі відтінки. На цю тему ходить багато суперечок. Але одне відомо напевно — холодне світло дає очам команду «ще не вечір, спати ще рано» і збиває біоритми людського організму. Розробниками ОС Windows впроваджена дана функція, яка знаходиться все в тому ж розділі управління екраном: «Пуск» — «Параметри» — «Екран». Далі необхідно знайти пункт «Параметри нічного світла». Тим же повзунком відрегулювати яскравість, а при необхідності автоматизувати даний процес.

Популярі новини
Загрузка...