Сюжет "Відьмака 1": голови і персонажі

108 0 Новини високих технологій

Можна довго розповідати про те, наскільки неоднозначною вийшла перша RPG від студії CDPR, але в даній статті мова піде про історію. Розповідь у грі розділена на логічні голови, тому розповідати про сюжет будемо саме в такому порядку.

Сюжет "Відьмака 1": голови і персонажі

Пролог

Початкова частина гри проходить у фортеці Каер Морхэн — притулок відьмаків. Вони знаходять головного героя, Геральта, неподалік від замку без свідомості. Відьмаки довозять свого товариша і приводять його до тями. Через деякий час на фортецю нападають невідомі бандити зі знаком саламандри на чолі з Професором і якимось магом. Вони викрадають інструменти і рецепти відьмаків, після чого телепортується. В ході битви гине один з учнів Весемира. Сюжет гри «Відьмак 1»; зав'язується після похорону Лео, коли герої розходяться по світу, щоб знайти тих, хто напав на Каер Морхэн, і розквитатися. Геральт відправляється в околиці міста Вызимы, який, як виявилося, закрито на карантин через чуми.


Сюжет "Відьмака 1": голови і персонажі

Глава I. Професор

У першій главі гра знайомить вас з жителями села і таємничим хлопчиком Альвином. Дія починається з того, що відьмак виходить з місцевої таверни і практично відразу натикається на слід невідомого звіра, який нападає на жителів. По ходу розслідування Геральт приходить до Преподобного, який відмовляється співпрацювати, поки відьмак не доведе йому свою вірність. Для цього потрібно допомогти трьом важливим людям в околицях Вызимы — Тдв, Микула і Харена. Гравець йде за сюжетом «Відьмак 1»;, знайомиться з згаданими героями і виконує їх особисті завдання. І також в цій главі відьмак зустрічає старого друга, краснолюда Золтана. З ним гравець ще зустрінеться по ходу проходження. У розслідуванні справи головному героєві допомагає медсестра Шані.


В кінці глави Геральт знаходить притулок «Саламандр» і Професора, але той знову встигає вислизнути. В цей час місцеві жителі збираються стратити травниця, а ви повинні вирішити, заступитися за неї або залишити все як є. На сюжет «Відьмака 1» це несильно вплине. До того ж наприкінці першої глави всі жителі села загинуть від рук відьмака, звір буде переможений, а у вас буде пропуск сам місто Вызиму.
Сюжет "Відьмака 1": голови і персонажі

Глава II. Втеча з в'язниці

При спробі пройти міські ворота героя заарештовують і саджають в місцеву в'язницю. Геральту пропонують вигідну угоду — вбивство кокатрикса з каналізації в обмін на звільнення. У каналізації він знайомиться з Зігфрідом, який радить героєві відправитися до Реймонда Марлоу, щоб той допоміг у розслідуванні. Після передоплати адвокат обіцяє допомогти Геральту і здобути більше інформації про «Саламандр». Реймонд наводить відьмака на кількох підозрюваних, а гравцеві належить провести допит і виконати ряд додаткових квестів. В ході розслідування з'ясовується, що справжній детектив давно мертвий — його тіло на цвинтар. Геральт вирішує підіграти того, хто прийняв вигляд Реймонда, і відправляється з ним на болота до вежі. Там детектив приймає справжній вигляд - їм надається Азар Явед, головний лиходій. Наш відьмак не справляється в бою, але його переміщують у безпечне місце.

Глава III. Зустріч з Трісс

Проходження сюжету «Відьмака 1» в третьому розділі починається з будинку Трісс Мерігольд — чарівниці, старої подруги Геральта, з якої їх пов'язували романтичні стосунки. По ходу справи відьмак потрапляє на світський прийом, де розмовляє з принцесою Аддой і її ад'ютантом. Там же герой спілкується з Леуваарденом, який обіцяє допомогти Геральту в боротьбі з Саламандрами. Коли герої дізнаються місцезнаходження бази Саламандр, постає вибір: заручитися підтримкою ельфів в особі Яевинна або звернутися за допомогою до Зігфріду і Ордена Палаючої Троянди. Від вибору гравця сюжет «Відьмак 1» зміниться тільки в тих моментах, які належать до однієї з сторін. Коли Геральт потрапляє в притулок «Саламандр», він стикається з Професором і Азаром. Перший гине від меча, а другий встигає втекти. Після виходу з притулку відьмака зустрічає королівська варта, а в цей момент Трісс встигає телепортувати його в Темноводье.
Сюжет "Відьмака 1": голови і персонажі

Глава IV. Ельфи

Ця глава відрізняється більш розміреним історією. Геральт знайомиться з селом, де планується весілля двох молодих. По ходу проходження наш персонаж дізнається всі таємниці жителів, а в кінці пригод в Темноводье потрапляють загони «Ордена Палаючої Троянди», які збираються знищити місцевий табір ельфів. Геральт може допомогти їм у цьому або заступитися за скоят'аелей. Після вирішення питань герой вирушає до Вызиме на човні.

Глава V. Вызима

Тут наближається розв'язка сюжету «Відьмак 1». Вызиму охопила війна між Орденом і ельфами. Відьмак відправляється на прохання короля Фольтеста на кладовище, щоб звільнити його дочка Адду вдруге. Ви можете дійсно врятувати її або вбити. На шляху до склепу герой зустрічає главу Ордену, який виявляється командиром «Саламандр». Після цього потрібно відправитися в лабораторію Яведа, знищити ряд мутантів і розправитися з самим лиходієм.

Епілог

Повернувшись в Вызиму, відьмак зустрічає старих знайомих (хто з них загине, залежить від обраної сторонами під час проходження). Підібравшись до притулку Якова, командира Саламандр, відьмак б'ється з риггером, після чого лиходій героя переносить в інший світ, щоб довести свою правоту. Геральт проходить з крижаного світу, зустрічаючи своїх друзів і знайомих (діалог залежить від відносин під час проходження). Наприкінці з'являється Король Дикої Полювання, який вбиває Якова за те, що той не зміг впоратися зі своїм завданням. Геральт бореться з Королем і перемагає його. На тілі Якова виявляється медальйон, який ідентичний тому, що носить Альвин. Головний герой повертається до короля за нагородою. У цей момент на Фольтеста здійснюється замах. Виявляється, що вбивцею був інший відьмак, але Геральт встигає його вбити. На цьому сюжет закінчується.

Додаткові сюжети в "Відьмака 1"

У грі також є додаткові сюжетні кампанії: "Побічні ефекти", в якій відьмак допомагає одному Лютику вибратися з боргів і колотнеч, і "Ціна нейтралітету", де Геральт бере участь в конфлікті між чародійкою і її братом. Місцем дії є осінній Каер Морхэн.

Популярі новини
Загрузка...