Яким могло бути проходження Half-Life 2: Episode 3?

99 0 Новини високих технологій

Half-Life 2 - культовий шутер від компанії Valve. Перша частина цієї серії повністю змінила світ 3D-ігор, а друга частина-тільки закріпила успіх. Крім основної серії, розробники випустили продовження історії про Гордона Фримене у вигляді дух епізодичних частин. Їх так і назвали - Episode One і Episode Two. Створення третього епізоду, за чутками, було зупинено в 2008 році, оскільки Valve сконцентрувалися на онлайн-проектах.

Що повинно було бути в 3 епізоді?

Неважко здогадатися, що проходження Half-Life 2: Episode 3 повинно розкривати кінцівку історії про пригоду Гордона Фрімена і долю людства. У другому епізоді герої успішно запускають бойову ракету у Білій Гаю, в результаті чого закривається інопланетний портал над захопленим Сіті-17. Після цього головний герой з напарницею відправляються в Антарктику, а за ними відправляють сили ополчення.


Яким могло бути проходження Half-Life 2: Episode 3?

Витік сюжетних подробиць

На початку 2016 року один з сценаристів третього епізоду покинув компанію Valve. Через деякий час він розповів кілька подробиць про те, якою має бути нова частина і що розробники хотіли показати проходження Half-Life 2: Episode 3. Після прибуття героїв в Антарктику головним героям доводиться самостійно виявити базу Альянсу. В цей час підмога повинна була прибути на іншому транспорті. Після виявлення військами Альянсу, Гордон і Алікс потрапляють у полон. Доктор Брін в новому тілі, яке було взято від інопланетянина, домовляється з головним героєм. Він просить про одну послугу - вбити його, оскільки життя в чужому тілі була нестерпна. Гордон виконує прохання лиходія, і вони з Алікс звільняються.


Надалі герої знаходять передбачуваного вбивцю батька Алікс. Виявляється, що підозрюваний лікар не винен, зате у нього є ключ Резонансу, який допоможе проникнути на корабель Альянсу. В ході вивчення корабля стає зрозуміло, що вони застрягли у часовій петлі між Антарктикою і Антарктидою. Гордон зі своєю командою знаходять точку телепорту. Перед відправкою між доктором і Алікс виникає конфлікт - Моссман пропонує відправитися до повстання і залишити корабель Альянсу в цілісності, а Алікс збирається знищити судно, як того хотів її батько. В результаті напарник головного героя вбиває доктора, а потім вони знищують судно. Несподівано з'являється G-man і звертається до Алікс з проханням піти з ним, щоб закінчити незавершені справи". Гордон залишається один на кораблі, який з хвилини на хвилину вибухне. Судно знаходиться в космосі, в оточенні подібних центрів. Стає ясно, що знищенням одного з кораблів Альянс ніяк не перемогти.
Яким могло бути проходження Half-Life 2: Episode 3?
На допомогу Гордону приходить першим загін ополченців, які переміщують героя на Землю. Сценарист гри пояснює, що це не є кінцем проходження гри Half-Life 2: Episode 3 але більше ніяких подробиць немає. Відомо те, що Valve збиралися зробити кілька кінцівок сюжету і дати вибір гравцеві: перемога Опору, Альянсу, вибір долі Землі та інші рішення лягали б на ваші плечі! Залишається тільки сподіватися, що рано чи пізно третій епізод все ж таки побачить світ.

Популярі новини
Загрузка...