МФУ для дому: рейтинг і відгуки

220 0 Новини високих технологій

Ера принтерів вже закінчилася. Почалася епоха багатофункціональних пристроїв. І це було очікувано. Навіщо переплачувати за кілька пристроїв, якщо все це можна отримати в одному корпусі? В сучасних реаліях МФУ вельми популярні. Є різні моделі: від найпростіших пристроїв для домашнього використання до гігантських офісних "монстрів". Але для того, щоб вибрати якісний пристрій для домашнього використання, потрібно переглянути рейтинг МФУ для дому. Так можна не помилитися і придбати дійсно хороший девайс. У цьому матеріалі будуть розглянуті найкращі й цікаві МФУ для дому. У їх числі будуть як струменеві, так і лазерні моделі.

Чому саме БФП?

Чому варто купувати саме багатофункціональний пристрій, а не звичайний принтер? Відповідь очевидна: МФУ замінює відразу три пристрої. А принтер не володіє таким функціоналом. В одному МФУ вдало розташовуються принтер, сканер і копір. Окремо ці пристрої будуть дорожче. А так, за відносно невеликі гроші можна отримати цілком собі функціональне пристрій з безліччю опцій. Потрібно тільки визначитися з конкретним апаратом. Для цього існує рейтинг МФУ для дому, який буде наведено нижче. Знання основної інформації та примірних технічних характеристик пристрою допоможе зробити правильний вибір.


МФУ для дому: рейтинг і відгуки
Багато вибирають МФУ ще і з тієї причини, що потужний принтер з високою швидкістю друку і пристойним ресурсом на місяць для домашнього використання зовсім не потрібен. А більшість МФУ не володіють високою швидкістю або гігантським ресурсом. Тому вони і краще. Та й коштують дешевше, ніж круті агрегати з просунутими технічними характеристиками. Як би те ні було, рейтинг МФУ для дому ми розглянемо далі. Але спочатку трохи поговоримо про те, як правильно вибрати гарне МФУ.

На що звернути увагу при виборі?

Для початку варто визначитися, МФУ якого типу потрібно. Є лазерні та струменеві пристрої. Перші володіють високою швидкістю друку, а другі здатні видавати високоякісні картинки. Але лазерні пристрої набагато дорожче струминних апаратів. Наведений у статті рейтинг лазерних БФП для дому не містить дуже вже дешевих пристроїв. Зате дешевих "струйников" дуже багато. Також варто звернути увагу на швидкість друку того чи іншого апарату. Чим вона вища, тим менше доведеться чекати виходу навіть однієї сторінки. Не варто нехтувати і таким параметром, як час випуску першої сторінки. Чим воно нижче, тим більш якісна начинка у пристрої встановлено.


МФУ для дому: рейтинг і відгуки
Що стосується струменевих моделей, то тут варто звернути увагу на витрата чорнила. Зазвичай вони дуже дорогі. Тому витрата має ключове значення. Також дуже корисно дізнатися, якої якості виходять картинки, бо струменеві принтери призначені саме для цього. Для документів (особливо монохромних) краще все-таки лазерний пристрій. Тим не менш, в нашому рейтингу струменевих МФУ для дому можна побачити досить цікаві моделі, які задовольнять запити будь-якого користувача. Отже, приступимо до огляду. Почнемо з лазерних моделей, так як вони найбільш популярні на сьогоднішній день.

Brother DCP-L2520DWR

Першим у рейтингу кращих значиться МФУ від компанії Brother. Це лазерний пристрій з Wi-Fi передавачем на борту. Завдяки цьому компоненту, апарат підтримує друк по технології Wi-Fi Direct і AirPrint. Це означає, що для здійснення друку МФУ зовсім не потрібно знаходитися поряд з комп'ютером. Саме тому пристрій очолює рейтинг лазерних БФП для дому. Є й інші особливості. Наприклад, швидкість чорно-білого друку у нього дорівнює 26 сторінок в хвилину. Хороший результат. Також є опція двостороннього друку і пристойне дозвіл відбитки. Девайс можна використовувати як копіру (без використання комп'ютера).
МФУ для дому: рейтинг і відгуки
Ще Brother відрізняється чудовою якістю збірки: нічого ніде не скрипить, не люфтить і не відвалюється. Простота установки і використання - ще одна перевага цього МФУ. У комплекті з пристроєм йде спеціальний диск з драйверами, а сам девайс оснащений інформативним РК-екраном для здійснення контролю за процесом друку. Воістину, не дарма цей апарат очолює рейтинг кращих МФУ для дому. Йому є що запропонувати користувачеві.

Відгуки про Brother

Що кажуть новоспечені власники Brother DCP-L2520DWR? Практично всі відзначають його функціональність і чудову якість друку. Багато хвалять стійкість Wi-Fi-з'єднання при бездротового друку. Більшість користувачів стверджують, що у Brother можна дуже легко перезаправити картридж. Навіть самому. Це взагалі щось неймовірне. Але найбільше юзерів порадувала швидкість копіювання. Вона нітрохи не відрізняється від швидкості просунутих "ксероксів", які тільки для цього і призначені. А ще практично всіх порадувала ціна пристрою. Вона така, що девайс можна без сумніву додавати в рейтинг бюджетних МФУ для дому.
Як би хороший не був цей Brother, але недоліки є і у нього. Користувачі відзначають, що ресурс картриджа у даного МФУ дуже вже маленький. Надовго його не вистачить. Також скаржаться на те, що дисплей без підсвічування. Працювати з МФУ в умовах нестачі освітлення - той ще квест. І остання скарга стосується його габаритів і ваги. Так, він досить великий. Але не варто забувати, що це лазерний девайс. А лазерні МФУ ніяк маленькими бути не можуть. З цим доведеться змиритися. Зате цей девайс на почесному місці в рейтингу. Чорно-білий МФУ для дому з відмінними характеристиками. Що може бути краще?

Brother DCP-9020CDW

Ця модель займає друге місце в нашому рейтингу. Кольорове лазерне МФУ для дому від Brother. Ця модель володіє не тільки всіма можливими функціями, але і друкує в кольорі (і дуже швидко). В активі пристрою є навіть інтеграція з такими хмарними сервісами, як "Дропбокс", "Гугл Драйв" та іншими. Також є можливість з'єднуватися з хостингами зображень. МФУ вміє друкувати напряму зі смартфонів і планшетів, а також може запросто використовувати як копіра. Але головне - швидкість кольорового друку. Тут вона досягає 18 сторінок в хвилину. Це в два рази (а то і в три) вище, ніж у середньостатистичного струменевого принтера. Ресурс картриджа у досить-таки непоганий. Можна віддрукувати 1400 сторінок виключно в кольорі.

МФУ для дому: рейтинг і відгуки
Також є можливість повністю керувати процесом друку за допомогою інформативного (і навіть кольорового) ЖК дисплея. Управління у МФУ дуже просте. З ним розбереться навіть дитина. Саме ж цінне полягає в тому, що для його повноцінної роботи навіть не потрібен комп'ютер. Цілком вистачить смартфона або планшета. А в режимі копіра і зовсім не потрібно ні того, ні іншого. Ще одна перевага цього девайса - кросплатформеність. Його з успіхом можна використовувати як на комп'ютерах з "Віндовс", так і на машинах з "Лінукс" і "Мак ОС". За відгуками, даний девайс очолює рейтинг кольорових БФП для дому.

Відгуки про Brother

Ті, хто вже придбав собі Brother DCP-9020CDW, відзначають, що даний багатофункціональний пристрій без проблем справляється з завданнями будь-якої складності. Відсканувати або роздрукувати фотографію для нього - пара дрібниць. Безумовно, рейтинг принтерів, МФУ для дому був би неповним без цієї моделі. Власники даного девайса хвалять стабільність Wi-Fi-з'єднання і можливість підключення до різноманітних хостингу і сервісів. Якраз цього і не вистачало у попередньої моделі. Особливо порадувала користувачів ціна на витратні матеріали. Картриджі коштують напрочуд мало. Навіть дивно. Але насправді все саме так і є. А все завдяки чудовому екрану для управління печаткою. Особливо вразило користувачів те, що він кольоровий.
Тепер про неприємне. Перше, що дратує користувачів, - немає роз'єму для підключення флешки. Хоча можливість друку з зовнішнього накопичувача в такому пристрої була б дуже до місця. Друга претензія до якості друку фотографій. На жаль, МФУ не підходить для цього. Краще використовувати струменеві апарати. А ще багатьох покупців розчарувала ціна пристрою. Але ж це сучасний продукт з купою наворотів". Не будуть же його продавати за копійки? Добре хоч, що ціна на розхідники не кусається.

HP DeskJet 2130

Ось і прийшов час "струйников". У рейтингу струменевих МФУ для дому дітище компанії Hewlett-Packard займає третє місце. Цього багатофункціонального пристрою є чим порадувати користувача. МФУ вміє друкувати чорно-білий текст зі швидкістю 20 сторінок в хвилину. Для струменевого машини це вже досягнення. У місяць можна друкувати до 1000 чисто кольорових листів. Це і зовсім відмінний результат. Також цей апарат легко можна використовувати замість копіру (навіть без підключення до комп'ютера). Сканер швидко вважає і розпізнає потрібний документ, а друкуючий механізм легко перенесе його на папір. Однак у цього МФУ вкрай малий ресурс картриджів (це проблема всіх МФУ від НР). Чорної фарби вистачить на 195 сторінок, а інших кольорів на 165. Гнітючий результат.
МФУ для дому: рейтинг і відгуки
Дане багатофункціональний пристрій не забезпечений жодними додатковими опціями (Wi-Fi, Bluetooth і так далі). Немає навіть екрану. Зате і ціна відповідна. Вартість цього БФП не перевищує 2000 рублів. Тому воно і очолює рейтинг МФУ для дому в бюджетному сегменті. Як не дивно, цей багатофункціональний пристрій забезпечує високу якість друку фотографій. Принаймні, воно краще, ніж у більш дорогих "лазерників". І для багатьох це перевага зіграє вирішальну роль при покупці.

Відгуки про HP

Ті, хто вже придбав собі HP DeskJet 2130 відгукуються про його якість друку тільки позитивно. Звичайно, девайсу далеко до "Кэнонов" і "Эпсонов", але в своєму сегменті рівних йому точно немає. Тому ця модель займає третє місце в рейтингу МФУ для дому серед струменевих пристроїв. Певна кількість користувачів позитивно відгукуються про габарити апарату. Він дійсно компактний. Особливо якщо порівнювати його з громіздкими лазерними "коробками". Завдяки цьому факту девайс можна легко розмістити там, де інша МФУ навряд чи б помістилося. Але у цього багатофункціонального пристрою приблизно така ж кількість негативних відгуків, розкриваючих всі його недоліки. Наприклад, користувачі задоволені рекордно низьким ресурсом картриджів. У цьому полягає політика компанії НР: вони віддають свій пристрій майже за копійки, а потім наживаються на расходниках. Дуже зручна стратегія. Також багато хто незадоволений тим фактом, що робота принтера неможлива без комп'ютера. Підтримка смартфонів (або хоча б наявність екрану) точно не завадила б. Однак це бюджетне пристрій. З усіма витікаючими наслідками.

EPSON L3050

А ось це вже серйозно. МФУ з СНПЧ для дому. У рейтингу серед струменевих пристроїв в цьому класі займає друге місце саме девайс від "Епсон". Багатофункціональний пристрій відрізняється пристойною швидкістю друку і хорошим ресурсом картриджів (якщо включений режим СНПЧ). Головка для друку п'єзоелектрична, що додає якості. У той же час використовується чотириколірний картридж, що робить дане МФУ не дуже придатним для друку фотографій. Немає насиченості кольорів. Зате з текстом принтер справляється на відмінно. Є можливість підключити зовнішній накопичувач за допомогою порту USB. Також є спеціальний додаток для управління девайсом зі смартфона. Є також можливість використовувати МФУ виключно як копіру (без допомоги комп'ютера). Багатьох ця опція порадує.
МФУ для дому: рейтинг і відгуки
В активі девайса є також Wi-Fi-передавач і підтримка технологій Wi-Fi Direct і AirPrint. У рейтингу МФУ для дому з WiFi він точно займає помітне місце. Звичайно, серед виключно струменевих пристроїв. До плюсів даного девайсу можна також віднести традиційне японське якість: нічого ніде не скрипить, не люфтить і не відвалюється. Тому багато людей віддають перевагу саме цей девайс. Навіть незважаючи на його ціну і бляклі відбитки фотографій. Цей "Епсон" як не можна краще підходить для домашнього використання. А ось в офісі йому явно не місце. Не впорається з обсягом робіт.

Відгуки про Epson

Власники даного апарату залишають свої висловлювання на його рахунок. І серед відгуків переважають позитивні (хоч і негативних теж вистачає). Позитивних коментарів удостоїлися такі параметри МФУ, як швидкість роботи, ресурс картриджа і зовнішній вигляд. Також багато відзначали, що девайс працює дуже тихо. Що стосується габаритів, то тут теж всі залишилися задоволеними: БФП дійсно досить компактний. Він легко впишеться в будь-який інтер'єр і не займе при цьому багато місця. Також власники здивувалися ціною картриджів. Вона не так вже і висока (на відміну від витратних матеріалів для НР). У загальному і цілому, практично всі користувачі задоволені покупкою. "Епсон" їх не розчарував. Хоча є і деякі "недоліки". Але все одно це найбільш прийнятний варіант в рейтингу кращих МФУ для дому. "Недоробки" полягають у тому, що якість друку фотографій не дуже. Деякі користувачі придбали це МФУ саме з розрахунком на друк фото. А тут такий облом. Також юзери помічали, що штатний додаток для смартфонів страшно глючить і надрукувати з його допомогою хоч що-небудь досить складно. Порт USB теж не дороблений. Він не завжди адекватно визначає зовнішній накопичувач. А ще багато лають п'єзоелектричних голівку. Її ремонт обійдеться дуже дорого. До того ж, саме вона не дає використовувати "ліві" картриджі, які набагато дешевше оригінальних. Але навіть незважаючи на всі ці недоліки, апарат від "Епсон" цілком заслужено займає перші рядки рейтингу МФУ для дому струминного типу з Wi-Fi-передавачем на борту.

Canon PIXMA TS540

Перше місце в нашому рейтингу серед моделей струменевих відведено саме цього апарату. Реально круте багатофункціональний пристрій для домашнього використання. Відрізняється високою якістю кольорових відбитків і може випускати фотографії без полів". Апарат може порадувати пристойною швидкістю друку, шикарною глибиною кольору і швидким копіюванням без використання комп'ютера. В активі девайса інформативний РК-екран і досить крута технологія друку (заснована на п'єзоелектричної голівці). Дозвіл сканера у девайса теж цілком пристойне, так що можна сміливо копіювати документи з його допомогою. Якість нітрохи не постраждає.
МФУ для дому: рейтинг і відгуки
В активі пристрої також Wi-Fi-передавач і можливість керувати процесом друку зі смартфона. Природно, є підтримка технологій Wi-Fi Direct і AirPrint. Також у цього девайса дуже якісна збірка (як і у будь-якого пристрою родом з Японії). Високоякісні матеріали корпусу підігнані з точністю до міліметра. Компактні розміри МФУ дозволяють встановити його практично скрізь. І це ще одна перевага.

Відгуки про Canon

Як не дивно, відгуки про це МФУ виключно позитивні. Користувачів не радує хіба що ціна. Але це високотехнологічний пристрій. Так що розраховувати на дешевизну не варто було б. Власники відзначають,що всі характеристики, заявлені виробником, збігаються з реальними. І це не може не радувати. МФУ забезпечує високу якість відбитків при досить-таки непоганий швидкості. А підтримка бездротових інтерфейсів і зовсім невимовно обрадувала користувачів. Загалом, вони вважають це МФУ кращим. І з ними важко не погодитися.

Висновок

Отже, ми розглянули найкращі МФУ в кожному з сегментів. Звичайно, самими швидкісними є лазерні МФУ. Рейтинг найкращих для будинку представлений вище. А взагалі, кожен вибирає той пристрій, що йому більше підходить. І немає ніякої різниці, струминне воно або лазерне.

Популярі новини
Загрузка...