Sleeping dogs: чіти, ігровий процес, сюжет

64 0 Новини високих технологій

Sleeping dogs - це одна з самих опрацьованих ігор з відкритим світом на сьогоднішній день. Неймовірно успішний дітище Square Enix вийшло в світ 14 серпня 2012 року, і, незважаючи на це, твір все ще виглядає на рівні кращих сучасних відеоігор. Спочатку пограти у цей шедевр можна було на ПК, Xbox 360 і Playstation 3. А з 2014 року цей гонконгський бойовик був портований ще й на приставки останнього покоління. Ком'юніті гри досі мають величезну кількість фанатів, які як і раніше створюють аматорські моди, доповнення та чіти до Sleeping Dogs.

Геймплей

Sleeping dogs: чіти, ігровий процес, сюжет
Гра являє собою стильний і автентичний бойовик. Бойові мистецтва, східна тематика і стиль гонконгських бандитів створюють незабутнє враження. Sleeping dogs часто асоціюють з серією GTA із-за явної схожості в стилі оповіді. Це свого роду та ж історія про бандитів, але з ухилом в азіатську культуру. Як у випадку з GTA, гра дозволяє використовувати в ході проходження чити.


Sleeping dogs дає можливість відчути всі принади від прокачування персонажа, що є вагомим доповненням до ігор з відкритим світом. У міру проходження гри користувач може витрачати окуляри навичок, зароблені за завдання від тріади і поліції. Бандитський досвід накопичується шляхом використання в бійці предметів навколишнього середовища. Наприклад, якщо застосувати у бійці удар про вітрину магазину, то рівень тріади буде зростати. Окуляри поліції мають більш цікаву систему. Після початку місії у гравця є максимальне число балів захисника. А по мірі заподіяння шкоди цивільним вони зменшуються.
Sleeping dogs: чіти, ігровий процес, сюжет
Як і у всіх іграх такого жанру, тут передбачена система збору трофеїв. По всьому внутриигровому світу розкидані колекційні статуетки, вівтарі та сейфи, збір яких допоможе не тільки підняти статистику проходження, але і поліпшити деякі атрибути персонажа. За допомогою чітів в Sleeping dogs можна пропустити цей аспект гри, отримавши всі бонуси, не докладаючи до цього особливих зусиль.


Сюжет

Гравцеві надається можливість відчути себе в шкурі Вея Шена - китайського поліцейського під прикриттям. Гравець бачить його як кращого представника відділу по боротьбі з організованою злочинністю: Вей чудово володіє бойовими мистецтвами, відмінно стріляє, водить машину і володіє високим рівнем інтелектуальних здібностей. Гра починається зі сцени в поліцейській ділянці, де він отримує завдання щодо впровадження в банду "Ватер Стріт".
Sleeping dogs: чіти, ігровий процес, сюжет
Вся сюжетна лінія бандитської організації побудована на класичних принципах протистояння двох угруповань. У грі є кланові війни, напад на ворожі території, розбій і хуліганство. Багато квести містять у собі сцени перестрілок і вбивств. В самому кінці сюжету Вэю Шену надається можливість стати босом клану, але він відмовляється. Новий претендент виявляє зв'язок свого друга з поліцією, але все одно відпускає його живим.

Коди і коди

У Sleeping dogs присутня безліч способів спростити геймплей гри. Незважаючи на хорошу опрацювання, деякі місії пройти досить складно, доводиться вдаватися до сторонніх методів проходження. Одним з таких є використання у Sleeping Dogs чіт-кодів. Спеціальні програми можуть допомогти гравцеві отримати невразливість, нескінченна кількість патронів або поліпшити параметри. Для застосування цих можливостей необхідно скачати і встановити додатковий софт читів до Sleeping dogs. Тим не менш, з цим треба бути обережним, так як багато з них можуть містити віруси та інші шкідливі елементи.

Популярі новини
Загрузка...