Способи створення скіна для "Майнкрафта"

257 0 Новини високих технологій

Як відомо, у комп'ютерній грі Minecraft зміні піддається практично все. Крім того, що гра надає повну свободу фантазії користувача, ви можете по своєму смаку змінювати зовнішній вигляд стандартних персонажів. Розглянемо кілька варіантів створення скіна для "Майнкрафта".

Способи створення скіна для "Майнкрафта"

Програма MCSkin 3D

Дана утиліта є однією з найпопулярніших для подібного роду дій. З її допомогою ви зможете створити будь-який зовнішній вигляд для свого персонажа. Незважаючи на те, що софт повністю безкоштовний і зручний, у нього є один суттєвий для багатьох недолік: це неможливість детального опрацювання моделі героя. Цей мінус випливає з незручної кисті для малювання. В іншому вам доступний широкий арсенал інструментів:


 • робота з палітрою і градієнтом;
 • завантаження і редагування скінів з папок на жорсткому диску;
 • перегляд 3D-движку;
 • додаткові засоби для роботи з об'ємними фігурами;
 • інструменти для малювання.
 • Після створення скіна для "Майнкрафта" через MCSkin 3D вам залишається лише скопіювати готові файли в каталог з грою, замінивши поточну модель персонажа.

  SkinEdit

  Менш зручний варіант, ніж попередній. Тут немає російської мови і широкого функціоналу для редагування, тому програма підійде лише для внесення коригувань або створення простих скінів. Плюсом софта є показ скіна в розгортці, підпис кожної деталі моделі, вибір фонів.
  Способи створення скіна для "Майнкрафта"

  Онлайн-редактори

  Крім повноцінних програм для створення скінів в "Майнкрафте", ви можете скористатися найшвидшим методом - це редактор на сайті. У ньому не так багато інструментів для малювання і редагування, зате не доведеться встановлювати окрему утиліту. Один з таких сервісів дозволяє як створювати скіни з нуля, так і завантажувати готові для подальшого редагування. Можлива зміна двох шарів, настройка кольору, малювання по пікселях, обертання 3D-моделі, використання піпетки, зміна масштабу.

  Популярі новини
  Загрузка...