Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди

279 0 Новини високих технологій

Справжнє ім'я Бристлбэка з "Доти 2" - Ригварл, однак минуле персонажа сховане за завісою таємниці. Що відомо, так це що одного разу він з'явився в таверні, де проводилися підпільні бої, і побив відразу обох учасників. З тих пір він залишився там постійно проживати, періодично беручи участь в боях. Так минуло кілька років, поки його черговий бій не відвідав господар однієї з кращих таверн в місті. Він хотів знайти справжнього бійця, який не злякався і самого короля. І побачивши Бристелбэка у справі, він відразу зрозумів, хто йому потрібен. Це тривало довгий час, поки Ригварл не вплутався в конфлікт з невідомим северянином. З цього моменту починається історія коміксу "Доту 2" про Бристлбэке і Таске, який і виявився цим северянином. У результаті бійки у Тягаючи виявився зламаний бивень, а Бристлбэк втратив очі, після чого втратив свідомість. Прийшовши в себе, герою довелося заплатити за всі руйнування, завдані в ході бійки. Через деякий час рани затягнулися, але ніщо не могло залікувати біль від поразки. Тоді Бристлбэк присягнувся помститися. Відточивши свої навички та вміння, він ще покаже всім своїм ворогам, за що його прозвали Бристлбэком (Dota 2). Так закінчується історія протистояння двох персонажів.


Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди

Гайд. Бристлбэк в "Доті 2": здібності

Ознайомившись з історією персонажа, необхідно зупинитися детальніше на його здібностях і талантах. Перша здатність героя - Viscous Nasal Goo. Її використання сповільнює швидкість пересування і кількість броні мети. Ефект від кожного попадання складається, а час дії оновлюється з кожним наступним застосуванням аж до 4-х разів. Дана здатність поліпшується за допомогою Аганима. Після його покупки, вона застосовується на всіх ворогів за області. В Dota 2 Bristleback має також вміння під назвою Quill Spray, яке активує випускання голок з спини і завдає шкоди всім навколо. За кожне наступне потрапляння шкоди підсумовується. Третя - Bristleback. Це пасивне вміння, яке зменшує утрату, одержуваний Бристлбэком в "Доті 2" зі спини і боків. За кожні 210 одиниць отриманого таким чином шкоди, друга активується здатність персонажа.


Ультимативна здатність Warpath при активації першого і другого скілла підвищує швидкість пересування героя і наноситься їм шкоди. Дерево талантів пропонує гравцям, які досягли 10 рівня, два таланти: у лівій гілці можна вибрати підвищення регенерації мани на 2 одиниці в секунду, а в правою - +20 одиниць до швидкості пересування. 15-й рівень можна вибрати між додатковим ефектом (збільшується з 4 до 6) від Viscous Nasal Goo або +250 до здоров'я. У 20-му рівень з лівої сторони пропонується +25 додаткового утрати від Quill Spray і +20 до регенерації здоров'я в секунду праворуч. На фінальному рівні +30 до втрати за Warpath або +15 % до вампірським здібностям. В цьому і полягає ігрова механіка персонажа.
Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди

Ролі в грі: оффлейнер

Найчастіше персонаж використовується в 3 ролях. Найпопулярнішою з них є оффлейнер. В першу чергу слід почати з ранньої стадії гри (до 10-12 хвилини). Основним скиллбилдом для Бристлбэка є прокачування другого і третього скілла, при цьому робиться упор на Quill Spray. На 6-му рівні відразу слід взяти ультімейт. Це дозволяє спокійно відстоювати лайн до середини гри. У цьому можуть допомогти наступні артефакти: Stout Shield (надалі покращується до Vanguard), Power Treads і Ring of Basilius. При хорошому розкладі можна придбати Soul Ring, а також поліпшити Ring of Basilius до Ring of Aquila. Якщо проти гравця на лінії стоять персонажі з сильним магічним втратою, то рекомендується придбати Magic Stick.
До мидгейму друга і третя здібності повинні бути повністю прокачані, після чого починається поліпшення першої. На 10 рівні вибір таланту з дерева не є принциповим і залежить від поточної ігрової ситуації. Щодо того, що збирати на Bristleback в Dota 2 то перед гравцем стає завдання зробити так, щоб вороги наносили якомога менше шкоди, а персонаж міг прожити як можна довше. Для цього можна зібрати такі предмети як: Crest Solar, heaven's Halberd, Crimson Guard, Pipe of Insight, а також Lotus Orb. До 15-го рівня приходить вибір другого таланту. Варто зупинити вибір на +250 до здоров'я. На пізній стадії гри повинні бути зібрані всі вищевказані артефакти (якщо гра складається вдало). Взявши на 20-му рівні талант +20 здоров'я в секунду і прокачавши до максимуму всі свої здібності, Bristleback стає практично невразливим. Прикладом цього може послужити гра на The International: 2017 між Virtus Pro і XctN, де гравця Raging Potato не могли вбити навіть всі гравці з першої команди. Якщо ж до 25-го рівня гра ще не завершилася, то рекомендується вибрати талант на +15 % до вампиризму, а також придбати дані предмети: Assault Cuirass, Octarine Core або Heart of Tarrasque.
Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди

Керрі Бристлбэк

Рання стадія гри у оффлейнера і керрі Бристбэка не мають відмінностей. Скиллбилд і початкова збірка збігаються. В середині гри, досягнувши 10-го рівня, варто взяти талант на +2 мани в секунду. Далі існує другий варіант вибору предметів, залежно від того, чи відбуватиметься вбивство інших персонажів за допомогою магії або з руки. У першому випадку обов'язковою стане покупка Radiance, а потім Shiva's Guard. А в другому - Skull Busher і Armlet of Mordiggian (за бажанням). Отримати необхідну швидкість пересування може допомогти Sange and Yasha. На пізній стадії гри на 20-му рівні береться талант +25 до втрати від Quill Spray в обох випадках. Якщо вибір гравця зупинився на першому варіанті, то наступним артефактом стане Octarine Core. Надалі рекомендується придбати Heart of Tarrasque, а після замінити Vanguard на Scythe of Vyse. У другому випадку вибір гравця повинен зупинитися на Abyssal Blade і Assault Cuirass. Також можна купити Heart of Tarrasque. Закінчити свій вибір можна на Bloodthorn (в разі нестачі шкоди), Satanic (щоб підвищити виживаність), Butterfly або " Eye of Skadi.
Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди

Бристлбэк в мзс

На цю роль Бристлбэк вибирається вкрай рідко, виходячи з необхідності. Обраний на мзс, герой є чимось середнім між керрі і оффлейнером і здатний підлаштовувати свою роль так, як це потрібно команді.

Однак стартовий закуп буде відрізнятися покупкою Bottle і відсутністю потреби в допоміжних артефактах (Soul Ring і Ring of Basilius), що дозволить гравцям зосередитися на купівлю Vanguard та/або Hood of Defiance. Відповідно, таланти на 10-25 рівні будуть вибиратися виключно по ситуації. Але самим часто використовуваним айтембилдом стане збірка персонажа через Radiance, Shiva і Octarine. Це дозволить і вносити, і приймати шкоди одночасно. Вибір навичок також буде трохи відрізнятися на початковій стадії. Так як в більшості випадків битви на мзс відбуваються 1 на 1 то персонажу необхідно контролювати суперника. Тому 1 очко навичок доведеться віддати на користь першого скілу. Відповідно, до 5-го рівнем розгойдування Бристлбэка буде виглядати так: 1 очко навичок у Viscous Nasal Goo, і по 2 очки у другій і третій скілл. Після 5-го рівня розгойдування персонажа нічим не відрізняється від вищевказаних ролей.

Кращі союзники з основною характеристикою "інтелект"

Зв'язки з Бристлбэком в "Доті 2" досить великі. Серед "интовиков" найкращими друзями є:
 • Keeper of the Light. Цей герой займає почесне перше місце серед героїв своєї категорії. Лікування здійснюється першої здатністю, заповнює ману і уповільнює супротивників відповідно другою і третьою здатністю. Ультимативна здатність переміщує Бристлбэка до себе, незалежно від його місця розташування. Більше того, здатність Chakra Magic дозволяє використовувати здібності Viscous Nasal Goo і Quill Spray два рази поспіль.
 • Ogre Mage. Здійснює прекрасний контроль противника першої та другої здібностями, що дозволяє Бристлбэку безкарно завдавати йому шкоди. Третя здатність прискорює швидкість атаки і пересування.
 • Crystal Maiden. Перша, друга і кінцева здібності дозволяє затримати противника. А аура ЦМ та талант на 15-му рівні дозволяють Бристлбэку не замислюватися про витрати мани.
 • Витоків. Перша здатність уповільнює, що є найважливішим. Друга дає героєві статті додатковий досвід, а додавання броні третім навиком робить його ще більш неубиваемым.
 • Dazzle. Перша здатність знову ж уповільнює ворогів, не дозволяючи їм втекти далеко. Третій навик лікуй, а хрест дозволяє забезпечити ще більшу виживаність у бійці.
 • Dark Провидець. Другий скілл в поєднанні з шипами Бристлбэка завдає величезної шкоди супротивникам поруч з ним. Третій навик дає необхідне для персонажа прискорення.
 • Характеристика "сила"

 • Io. Цей персонаж може добре доповнити слабкі місця Бристлбэка. Він дає йому додаткову швидкість пересування, уповільнює ворога, підвищує швидкість атаки і опірність до втрати, а також додатково лікує. А завдяки здатності Relocate обидва персонажа можуть виявитися в будь-якій точці карти, вбити обрану мету і миттєво повернутися назад.
 • Omniknight. Звичайно ж, перша здатність лікує. Використання на Бристлбэка Repel дозволяє йому не боятися ефектів контролю. Degen Aura уповільнює супротивників. А Guardin Angel робить героя повністю невразливим, якщо доповнити його Repel.
 • Так як персонажі з решти категорії "спритність" в більшості випадків є кор героями, то справедливіше буде сказати, що саме Бристлбэк стане кращим для них союзником.
  Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди

  Вороги Ригварла з характеристикою "інтелект"

  Найгіршим контрпиком для Бристлбэка з "Доту 2" стануть усі герої, які володіють великою кількістю ефектів контролю. А саме: Lion, Shadow Shaman, Dark Willow і Crystal Maiden. Окремо варто виділити героїв, які забороняють використовувати здібності: Puck, Skyrath Mage, Death Prophet і Silencer. При виборі останнього в команді противника брати Бристлбэка строго не рекомендується. Герой статті без здібностей є тягарем для команди.

  Категорія "сила"

  Серед даних героїв слід виділити тих, хто розгортає персонажа лицем до ворогів, роблячи його пасивну здатність марною - Axe (своїм першим навиком) і Legion Commander (ультимативна здатність). Також можна відзначити, що мають велику кількість станів: Alchemist, Earth Shaker, а також Beast Master (тривалий знерухомлення).

  Категорія "спритність"

  Серед героїв цієї категорії варто приділити увагу лише тим, хто здатний позбавити Bristleback мани: Antimage, Nyx Assasin, Mirana (з талантом на 20-му рівні), Ткач (талант на 15-му рівні), а також Naga Siren, Phantom Lancer і Pixi, купили собі Diffusial Blade.
  Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди

  Предмети, обов'язкові для персонажа, а також працюють проти нього

  На початку гри Bristleback обов'язково потрібно мати при собі Stout Shield і артефакти, прискорюють регенерацію мани або заповнюють її. Надалі рекомендується придбати Vanguard (Crimson Guard), і Hood of Defience (Pipe of Insight). У пізній стадії гри будь-який предмет, що збільшує виживаність, чудово виглядає на Ригварле. Варто остерігатися персонажів, використовують Silver Edge, так як ще раз варто відзначити, що відключення пасивної здатності вбиває героя. Diffusial Blade може також спричинити певні незручності, як на перерахованих вище персонажів, так і на будь-якому іншому кор героя противника. Spirit Vessel робить гру проти ворогів набагато складніше із-за неможливості лікування. Також варто відзначити Orchid of Malevolence (Blood Thorn), так як дані предмети забороняють використовувати здібності. Окремо варто виділити Scythe of Vyse, який є небезпечним для всіх героїв без винятку.
  Бристлбэк в "Доті 2": гайд, зв'язка, проходження, квести та огляди
  На закінчення варто сказати, що Бристлбэк є одним з найсильніших танків у грі, але також може грати і на інших ролях. Якщо в команді супротивника немає героїв, які зможуть "законтрить" персонажа або мають потрібні для цього предмети, то можна сміливо сказати, що перемога знаходиться у вас в кишені.

  Популярі новини
  Загрузка...