Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

174 0 Новини високих технологій

«Доту-2» - одна з найпопулярніших комп'ютерних ігор. Гравці захищають свої лінії керуючи певним героєм. Також у світі «Доти-2» у кожного персонажа є історія про його походження, що робить цю гру ще цікавіше. Є герої, які користуються великою популярністю у гравців. Один з таких персонажів в «Доті-2» - Террорблейд.

Коротка історія персонажа

Террорблейд в «Доті-2» - один із самих небезпечних і безжальних демонів-мародерів. Він - бунтівник, який спромігся обікрасти навіть Владик демонів, відкинув всі обряди, які повинні були його приборкати. За таку поведінку Террорблейд був покараний: адже навіть у демонів є особливий пекло. Цей бунтівний демон був відправлений в «Колодязь душ». Це прихований вимір, куди поміщають найнебезпечніших демонів-бунтарів. «Колодязь душ» - це темне відображення світу, в якому демони дивляться на свою сутність. Але Террорблейд зумів підпорядкувати собі це вимір, своє відображення. Він зміг зруйнувати стіни темниці і опинитися на волі, щоб вселяти страх і жах в інших.


Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

Тип атак

Террорблейд в «Доті-2» - герой з ближнім типом атаки з основним параметром «Спритність». Його перша здатність, Reflection, дозволяє персонажеві створити невразливих двійників всіх супротивників, що знаходяться поблизу. Ці двійники атакують цілі та ненадовго зменшують швидкість їх пересування. Інша здатність Террорблейда - Conjure Image - створює його ілюзію. Metamorphosis перетворює персонажа в сильного демона з далеким типом атаки. Sunder - це його ультимативна здатність, яка дозволяє героєві змінюватися запасом життєвої сили з противником, залишаючи певну частину здоров'я. У цього героя хороші параметри броні і швидкість пересування. До його переваг можна віднести і можливість використовувати дальню атаку. Недоліки - це необхідність фарма, хоча на початкових етапах гри від нього не так багато користі, і уразливість до магічних здібностей персонажів.


Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

Reflection

Ця здатність Terrorbalde в Dota 2 уповільнює не тільки всіх героїв, але і ілюзії, які знаходяться в зоні її дії. Двійники не тільки невразливі і не піддаються управлінню, але і можуть проходити крізь перешкоди. Також вони дають вам огляд - такий же, як у їхніх цілей. Ілюзії намагаються атакувати свої цілі, але якщо у них не виходить, то вони рухаються у напрямку до них, щоб їх атакувати. Також вони не втрачають своїх противників, якщо стали невидимими, але для атаки їм потрібно огляд. До того ж ілюзії невразливі до будь здібностям, і на них, як і на інших двійників, діють різні аури і пасивні здібності.

Conjure Image

Для противників двійник візуально відрізняється від справжнього Террорблейда. Цей навик допоможе герою швидше фарм в лісі і руйнувати ворожі будови. Також цими ілюзіями ви зможете зруйнувати «Томбу», поставлену Андаингом, при цьому самі не отримаєте ніякої шкоди. Якщо ви використовували «Метаморфоз», то і ваші ілюзії стануть персонажами з далеким типом атаки. Але якщо двійники вийдуть за радіус дії цієї здатності, то вони знову візьмуть звичайний вигляд.
Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

Metamorphosis

Додатковий збиток, який отримує Террорблейд від цієї здатності, додається до його базового втрат і втрати ілюзій. «Метаморфоз» збільшує силу атаки і дальність її застосування і знижує швидкість його пересування. Так як Террорблейд стає героєм з дальньої атакою, то всі предмети, які потрібні для ближнього бою, діють за типом далекого. Аура «Метаморфоза» діє тільки на ілюзії, які знаходяться під управлінням героя.

Sunder

Це кінцева здатність персонажа, яку можна застосовувати як до ворожих, так і до союзним героям. Також вона діє і на ілюзії. Террорблейд і його суперник завжди залишаються з невеликим запасом здоров'я. До того ж на цю здатність не впливають ефекти, що реагують на втрату. Sunder діє крізь БКБ (один з важливих предметів у грі), але її можна контролювати за допомогою Лінки (також один з потрібних предметів у грі).
Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

Прокачування здібностей

У гайде за Террорблейду з «Доти-2» потрібно відзначити, як правильно прокачувати вміння героя. Це залежить від того, яку стратегію ви оберете. Або будете робити упор на втрату, і тоді вам потрібно буде максимально прокачувати «Метаморфоз», або побудувати гру на ілюзіях, що вигідно для фарма і швидкого руйнування ворожих будівель. Прокачування по першому варіанту варто також вибирати, якщо ви стоїте на лінії разом з саппортом, в якого є гарний стан і уповільнення. Тоді вам потрібно якнайшвидше максимально прокачати «Метаморфоз». Першу здатність візьміть на другому рівні героя і також завжди беріть ульту. Потім вам потрібно максимально прокачати ілюзії, а потім вже тільки першу здатність.
Якщо ж вам не вистачає шкоди і уповільнення, то варто робити упор на «Рефлекшн» і «Метаморфозу». Чергуйте ці здібності, а ілюзії починайте качати тільки тоді, коли максимально прокачаєте «Рефлекшн» і «Метаморфоз». Також завжди вибирайте ультимативну здатність. У «Доті-2» з'явилися таланти, які посилюють героя. На 10 рівні варто вибрати талант, збільшує швидкість пересування. На 15 - вибирайте здатність, яка збільшить швидкість атаки. На 20 - +10 до всіх параметрів героя, і на останньому рівні - +300 до дальності атаки при застосуванні «Метаморфоза».
Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

Тактика гри

Важливо в гайде на Террорблейда в «Доті-2» вказати тактику гри. Для цього героя дуже важливий фарм, особливо на початку гри. Тому що вам потрібно купувати предмети, що підсилюють шкоди героя і ілюзій. Отже, на лінії вам потрібно стояти разом з саппортом. Прокачавши «Метаморфоз», ви можете забрати ворожого героя. Середина гри і її пізня стадія залежать від того, наскільки добре ви фармили на початку гри. Фарм вам допоможуть ілюзії. Також варто враховувати, що Террорблейд - це не тільки керрі, але і пушер, який за допомогою ілюзій може швидко зносити ворожі будови. Під час бійок акуратно використовуйте ультимативну здатність - найкраще застосовувати її на ворожого героя з бо?більшою запасом життя.

Предмети

У гайде на Terrorblade з Dota 2 також слід зазначити, які предмети потрібно збирати для цього героя:
 • Обов'язково купіть Power Treads - цей черевик не тільки збільшує швидкість пересування, але і підвищить швидкість атаки і дасть невелику кількість житті. Цей тип черевика ідеально підходить для такого керрі.
 • Manta Style - з її допомогою ви не тільки створите додаткові ілюзії і збільшите швидкість, але і зможете скинути всі негативні ефекти. Але якщо у противника сплеши і масові здібності, то краще збирати БКБ та Sange and Yasha.
 • Eye of Skady. Цей предмет збільшить ваші параметри, і збирати його краще на пізніх стадіях гри. «Скади» підвищить рівень життя вашого героя.
 • Butterfly - збільшує спритність, а це головний параметр цього персонажа.
 • Satanic - т. к. у Террорблейда багато шкоди, то і регенерація здоров'я від предмета буде висока.
 • Black King Bar (БКБ) - цей предмет потрібно купувати, якщо у ворожих героїв багато магічного утрати або багато станів.
 • Monkey King Bar (МКБ) - його потрібно купувати, якщо у багато противників уворотов. Якщо у героя хороша швидкість атаки, то з'являється шанс міні-баша.
 • Daedalus - його варто купувати на пізніх стадіях гри, коли буде багато шкоди.
 • Linken's Sphere - цей предмет потрібен, якщо у ворожих героїв є здібності, які можуть проходити крізь несприйнятливість до магії.
 • Radiance - цей предмет збирають на Террорблейда рідко. Його вибирають, якщо в команді багато противників пушеров.
 • Предмети для героя варто вибирати, виходячи з того, яка у вас команда супротивників і як у вас виходить фарм. Террорблейд - це керрі, який повинен завдавати багато шкоди ворожим героям.
  Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

  Друзі і вороги героя

  Головні друзі Террорблейда - це саппорти, які зможуть його отхилить або сповільнити противника. Це Даззл, Ліон, Кристал Мейден і інші саппорти. Хто контрит Террорблейда в «Доті-2»? Це всі герої, які можуть швидко знищити ваші ілюзії - Тінкер, Сларк. Також для Террорблейда незручні противники - ті, у яких великий магічний шкоди. Це Зевс, Шторм Спірит. Ультимативні здатності таких героїв, як Дарк Сір і Морфлинг, також є контр-піком проти Террорблейда. Бейн і Разор легко залишать цього героя без утрати, а Некролит за допомогою Аганима зможе знищити персонажа. Проти героїв з великим запасом життя Террорблейд добре стоїть на лінії в парі з саппортом, особливо на пізніх стадіях гри, тому що це лейтовый персонаж.

  Фрази героя

  Ось знамениті репліки Террорблейда з «Доти-2»:
 • «Кров мучеників особливо солодка», - цю фразу він говорить при вбивстві Чена і Омника.
 • «Ти був загубленою душею. Ти занадто смертна, щоб бути безсмертним», - цю репліку він говорить Андаингу.
 • «Я полюю не тільки вночі», - цю фразу бунтівний демон каже Найт Сталкеру.
 • «Медуза, я ніколи не боявся твого погляду», - звертається до Медузи.
 • «Ти була швидка, але недостатньо», - звернення до Виндрейнжер.
 • У всіх фразах цей персонаж підкреслює свою перевагу над іншими героями.
  Гайд на Террорблейда в «Доті-2»: особливості проходження, рекомендації

  Відгуки

  Террорблейд - один з кращих лейтовых персонажів. До його переваг гравці також відносять приємну анімацію атаки, хороші параметри броні. Головними його недоліками вважають вразливість до магічним прокастам і його «тонкість» на початкових етапах гри. Також у цього персонажа багато приємних бонусів різні набори з красивими ефектами. Наприклад, «Світло творця» в «Доті-2» для Террорблейда змінює візуальний зовнішній вигляд героя. А у його зброї з'являється вогненно-червоний колір і красиві анімації атаки. Террорблейд - це не просто керрі-персонаж, цей герой може швидко знищувати ворожі будови і швидко фарм в лісі. А приємна і зручна анімація атаки робить його ще більш популярним героєм. «Доту-2» - це захоплююча комп'ютерна гра з цікавими персонажами.

  Популярі новини
  Загрузка...