Як дізнатися серію продукту Nvidia: інструкція

93 0 Новини високих технологій

Відомий розробник графічних прискорювачів і Nvidia регулярно випускає нові покоління відеокарт. Буквально кожен рік проходять презентації, в яких представники компанії розповідають про новинки. 9 серія 10 серія, а тепер і 20 серія - як розібратися в них, якщо ви не стежите за цим сегментом? У цій статті розказано, як дізнатися серію продукту Nvidia, яка встановлена на вашому комп'ютері.

Диспетчер пристроїв

Перший і найпростіший варіант визначення серії і конкретної моделі відеокарти - це стандартні засоби операційної системи. Для цього вам буде потрібна допомога відомого додатка "Диспетчер пристроїв на Windows 10. Відкрити його можна наступним чином:
 • вписати назву в пошуковому рядку на панелі завдань/меню "Пуск" (в залежності від версії Windows);
 • зайти у властивості комп'ютера, а потім на лівій панелі виберіть "Диспетчер пристроїв";
 • відкрити вікно "Виконати" за допомогою комбінації клавіш Win+R і вписати команду devmgmt.msc.
 • Як дізнатися серію продукту Nvidia: інструкція
  Після цього запуститься програма, яка допоможе дізнатися серію продукту Nvidia. Зверніть увагу на розділ "Відеоадаптери". Якщо його розкрити, в каталозі з'являться всі відеокарти (вбудовані або зовнішні), які на даний момент підключені до персонального комп'ютера. Це відноситься і до стаціонарних ПК, і до портативних пристроїв на Windows.


  Тут ви побачите повна назва відеокарти: фірма, серія, конкретна модель. Наприклад, на скріншоті показано відеокарта Nvidia GeForce 9 Series, а модель - GTX 960. Якщо ваш центральний процесор має вбудоване графічне ядро (наприклад, Intel HD Graphics), то воно теж буде відображатися в розділі "Відеоадаптери". Але даний пункт ніякого відношення до відеокарти Nvidia не має і працює окремо.
  Як дізнатися серію продукту Nvidia: інструкція

  Сторонній софт

  Якщо ви стежите за технічним станом комп'ютера, то в такому разі можете скористатися стороннім софтом, наприклад, утилітою GPU-Z. Її можна завантажити абсолютно безкоштовно і запустити без установки. У вкладці Graphics Card буде вказана вся необхідна інформація щодо відеокарти. Серія і модель відображаються в рядку Name.


  Дану інформацію можна отримати і з інших програм, призначених для збору інформації про систему. Наприклад, однією з популярних утиліт для цих цілей є AIDA.
  Як дізнатися серію продукту Nvidia: інструкція

  Офіційна утиліта

  Дізнатися серію продукту Nvidia можна і за допомогою фірмового додатка. Крім інформації про встановленою відеокарті, програма самостійно відстежує оновлення драйверів і оптимізує встановлені ігри, виходячи з потужності графічного прискорювача. Скачать GeForce Experience можна на офіційному сайті разом з пакетом драйверів. Встановіть утиліту і запустіть її. При першому запуску програма скачає потрібні оновлення, а від вас буде потрібно авторизація за допомогою облікового запису. Можна використовувати обліковий запис Google. Відкрийте розділ налаштувань, натиснувши на іконку у вигляді шестерні (знаходиться біля нікнейму вашого облікового запису). Зверніть увагу на блок "Моя система": тут знаходиться коротка інформація про відеоадаптер, драйвери центральному процесорі, кількість оперативної пам'яті і моніторі. В даній статті розповідається про те, як дізнатися серію продукту Nvidia. Інструкція включає в себе стандартні і сторонні способи, а також офіційний софт фірми. GeForce Experience постійно стежить за оновленнями і автоматично їх встановлює.

  Популярі новини
  Загрузка...