Як видалити SpyHunter цілком і повністю: нюанси деінсталяції

75 0 Новини високих технологій

Багато довірливі користувачі комп'ютерів з ОС Windows дуже часто, що називається, «ведуться» на рекламу і встановлюють, як стверджується, потужні утиліти, що здатні виявляти і видаляти практично всі відомі загрози. Однією з таких можна назвати програму SpyHunter, зараз широко розповсюджену в інтернеті у вигляді четвертої версії. Після того, як користувач переконується, що утиліта, по суті своїй, ніяких дій по лікуванню ПК не виробляє, приходить розуміння того, що від неї треба позбутися. І ось тут починаються проблеми, оскільки деінсталювати додаток цілком і повністю не так вже і просто. Далі пропонується з'ясувати, як видалити SpyHunter 4 з системи, щоб від нього й сліду не залишилося. Виконувані дії дещо відрізняються від загальноприйнятих методик і багатьом можуть здатися досить складними, але іншого виходу немає.


Що таке SpyHunter, і чому потрібне видалення програми?

Цей програмний продукт в інтернеті рекламується, як найпотужніше ЗА для запобігання проникнення всіляких вірусів-шпигунів на комп'ютери і для лікування вже заражених систем. Дійсно, загрози після установки цей антишпигун виявляє (причому, навіть занадто багато, що виглядає дещо неприродним), але боротися з ними додаток не хоче, постійно вимагаючи виконати активацію, для якої потрібно купити досить дорогий ключ ліцензії. Навіть використання злому іноді результату не дає. Саме тому користувачі і поспішають позбавитися від цього пакету, але нічого не виходить (програми немає серед встановлених додатків, то видаються заборони на деінсталяцію, то ще щось). І як видалити SpyHunter з комп'ютера в цій ситуації? Як виявляється, вихід є, причому досить простий.


Як видалити SpyHunter: попередні дії

Першим ділом настійно рекомендується перезавантажити систему в безпечному режимі. Оскільки ця програма працює за типом будь-якого антивірусу, після завантаження потрібно буде відразу ж завершити його активний процес в «Диспетчері завдань».
Як видалити SpyHunter цілком і повністю: нюанси деінсталяції
Після цього потрібно перейти до редактора реєстру (regedit), задати пошук (Ctrl + F) по назві додатка (SpyHunter), а потім видалити всі знайдені записи і розділи. Такі дії необхідні для того, щоб потім можна було позбутися від неудаляемых залишкових файлів.

Процес деінсталяції

Тепер подивимося, як видалити SpyHunter після виконання попередніх дій.
Як видалити SpyHunter цілком і повністю: нюанси деінсталяції
Якщо додаток в списку програм і компонентів Windows присутній, просто видаліть його стандартним способом. Якщо програми там немає, пошукайте аплет меню «Пуск», а потім спробуйте виконати видалення через меню ПКМ. Якщо там додаток теж відсутня або вам потрібно видалити залишки в «Провіднику», пошук по назві краще не використовувати, оскільки він може показати не всі результати.
Як видалити SpyHunter цілком і повністю: нюанси деінсталяції
Краще одразу перейдіть до зазначених на зображенні вище локаціях і видаліть всі елементи програми. Примітка: якщо навіть після чищення реєстру щось не видаляється (що малоймовірно), скористайтеся утилітою Unlocker, а після видалення всіх елементів на всяк випадок перевірте систему програмами-оптимізаторами, здатними видалити сміття на жорсткому диску (у реєстрі (ACS, CCLeaner та ін).

Як з комп'ютера видалити SpyHunter, використовуючи спеціальні деинсталлятори?

Тепер пропонується максимально ефективний і найбільш простий метод, який можна використовувати навіть під час завантаження системи у звичайному режимі.
Як видалити SpyHunter цілком і повністю: нюанси деінсталяції
Для цього скористайтеся програмою iObit Uninstaller. Як видалити SpyHunter у додатку? Просто виділіть її у списку встановлених програм, натисніть кнопку деінсталяції у вигляді кошика і відмітьте автоматичне видалення залишків. Якщо ж програми у списку не буде, застосувати примусову деінсталяцію, вказавши для цього основну папку програми на жорсткому диску (її якраз і можна знайти через пошук в «Провіднику»). Для всіх описаних рішень перезавантаження після закінчення дій по видаленню SpyHunter є обов'язковою.

Популярі новини
Загрузка...