Громовий скеля: історія, опис, способи потрапити туди

107 0 Новини високих технологій

Мультиплеєрна гра World of Warcraft відрізняється неймовірно продуманим і деталізованим світом. Кожна з фракцій має унікальний набір міст і локацій, які характеризують расу. У даній статті мова піде про Громовом Кручі - головному місті тауренів. Познайомимося з цим місцем ближче і дізнаємося, як туди можна потрапити різними способами.

Громовий скеля: історія, опис, способи потрапити туди

Опис локації

Даний місто є одним з головних місць, де розташовуються таурены. Якщо вірити історії ігрового світу, Громовий Скеля відбудувалося відносно недавно - після вигнання мародерів з земель тауренів. Локація відноситься до території орди. Тут раді вітати будь-якого представника даної фракції. Місто славиться своїми майстрами і гостинністю. Поселення дуже дорого тауренам, оскільки воно є їх першим постійним місцем проживання. До Громового Скелі вони кочували по різних землях.


Кочові коріння народу на стан міста і рівні культури не позначилися. Все із-за того, що таурены дуже сильно дбають про рівень розвитку своєї столиці й постійно поліпшують будівлі, інфраструктуру і так далі.

Розташування і структура

Скеля розташований в північній степовій частині Мулгора. Місце було обрано не випадково - саме тут проходить перетин більшості важливих торговельних шляхів. Тому в місті можна зустріти купу торговців, кочівників, ремісників, які приїжджають сюди на заробітки зі всього світу. Незважаючи на те, що основна частина поселення розташована в горах, тут переважно сонячний і теплий клімат. Дістатися до центральних платформ з боку рівнин Мулгора можна тільки з допомогою спеціальних ліфтів. Від центральної частини можна переміститися до інших районах міста по дерев'яних мостах.


Громовий скеля: історія, опис, способи потрапити туди

Як потрапити в Громовий Скеля?

У грі World of Warcraft є три основних способи, що дозволяють потрапити в цю локацію, - це сухопутний варіант, портал або подорож на дирижаблі. Розглянемо їх усі. Якщо ви вирішили пересуватися виключно по суші, то вам потрібно ліфт. У тому випадку, якщо у вас немає повітряних тварин, вирушайте до західної частини міста, щоб відшукати перший ліфт. На півночі також можна знайти аналогічний вхід. Другий варіант - по повітрю. Для цього вам доведеться здійснити подорож на дирижаблі через західну вежу в Оргриммаре. Дирижабль з цієї станції якраз проходить через Громовий Скеля. Також повітряний шлях передбачає використання ветрокрыла. Вам достатньо заплатити невелику суму і насолоджуватися польотом. При наявності літаючого вихованця ви зможете самостійно долетіти до Скелі, знаючи його місце розташування на карті. Останній спосіб - телепортація. Це найпростіший варіант переміщення в місто для тих, хто грає за орду. Зручніше за все робити це магом. Якщо ви граєте за даний клас, то просто скористайтеся здатність на собі. Також можна попросити іншого гравця телепортувати вам за символічну суму.

Популярі новини
Загрузка...