Огляд браузерів для Linux

127 0 Новини високих технологій

Для будь-якого користувача комп'ютера важливо мати браузер. Для Linux розроблено велику кількість утиліт, які дозволяють вийти в інтернет. Є як звичайні «легкі» браузери, консольні, так і кросплатформені. У статті розглянемо найбільш популярні і зручні програми. Їх можна вільно знайти в інтернеті, безкоштовно завантажити і встановити.

Firefox

Цей браузер популярний по всьому світу. І займає в ньому третє місце. Цей браузер для Linux є поширеним, ним найчастіше користуються. Пов'язано подібне з тим, що він легко настроюється, має величезну кількість цікавих тем і утиліт. Крім того, браузер раціонально використовує пам'ять і має високий рівень швидкодії. Однак користувачі скаржаться, що розробники постійно впроваджують нові функції і інтерфейс, від яких не можна відмовитися. З-за цього відбувається відтік користувачів.
Огляд браузерів для Linux

Chrome

Чому цей браузер для Linux воліють багато? Тому що він має легкий інтерфейс, а також розроблений на швидкому движку. Раніше це додаток надавало своїм користувачам тільки стандартні функції, а зараз їх кількість збільшується. Для нього розроблено безліч цікавих розширень.


Для Linux виробник розробив особливу версію браузера: Chromium. Ще одна перевага – утиліта створена з відкритим вихідним кодом, також розробник не збирає статистику зі своїх користувачів.
Огляд браузерів для Linux

Opera

Цей браузер для Linux вважається інноваційним. Однак все одно користується ним невелика кількість користувачів. В останніх оновленнях додаток було переведено на движок Blink. Тому «Опера» тепер вважається однією з версій «Гугл Хром». Це розчарувало багатьох старих користувачів. Можливо тому була випущена модифікація 12 версії «Опери», яка називається «Вівальді». Вона підтримує весь старий функціонал.

Konqueror

Ця утиліта дозволяє переглядати файли та веб-сторінки. Як у звичайному браузері для Linux (Mint або іншої версії операційної системи) програма дає можливість створювати вкладки, блокувати спливаючі вікна, фільтрувати оголошення, прокручувати вкладки за допомогою мишки. Утиліта також здатна відкривати файли розширення ISO. Вона є прекрасним браузером - файловим менеджером для «Лінукс».


Web

Даний браузер для «Лінукс» має простий інтерфейс без зайвих функцій. На жаль, розробники припинили підтримку користувацьких розширень. Однак сам браузер має всі необхідні доповнення. До них потрібно віднести фільтрацію, жести миші та інші.

Yandex

Для Linux «Яндекс» браузер вважається одних з кращих. Працює швидко, стабільно. Для цієї операційної системи випущений він був у 2014 році. На жаль, версія для 32-бітних пристроїв розроблена не була, тому не всі користувачі можуть скористатися цим браузером.
Огляд браузерів для Linux

Підсумки

Для Linux зараз розроблено велику кількість зручних у користуванні браузерів. Кожному користувачеві слід самостійно підібрати додаток, яке буде підходити до версії операційної системи. Крім того, потрібно звернути увагу на характеристики комп'ютера. Ці параметри також впливають на роботу та швидкодію програм. Багато користувачів вважають за краще використовувати Firefox або Chrome.

Популярі новини
Загрузка...