Проходження 20 рівня "100 дверей: Сезони"

170 0 Новини високих технологій

Серед мобільних розваг вкрай популярні головоломки та логічні ігри. Вони не вимогливі до ресурсів пристрою, не забирають багато часу у користувача на проходження. У тому випадку, якщо гравець досить уважний і користується логікою, дані ігри проходять досить швидко. "100 дверей" - це подібний проект, в якому весь геймплей розділене за рівнями. На кожному з рівнів вам пропонується розгадати задачку, щоб отримати доступ до відкриттю дверей (ключ або код). З кожної закритими дверима підвищується складність головоломок і задачок. У більшості таких ігор зібрано від 100 і більше рівнів. В даній статті піде мова про логічній грі "100 дверей: Сезони". Проходження 20 рівня розглянуто більш докладно нижче.


Проходження 20 рівня "100 дверей: Сезони"

Опис

Якщо ви дійшли до цієї стадії, то, напевно, вже ознайомилися з принципом проходження рівнів та отримання ключів. У більшості випадків замкнені двері пов'язана з головоломкою, яка ґрунтується на навколишніх предметах і знаках. Якщо ви зупинилися на проходження 20 рівня "100 дверей", то ви ще не побачили все тематики і дизайн локацій. Вся гра розділена на сезонні теми - зима, весна, літо і осінь. Проходження починається з зимового періоду. Саме тому всі загадки на перших 25 локаціях пов'язані з тематикою і символікою зими.

Як пройти 20 рівень?

Тепер перейдемо безпосередньо до проходження 20 рівня в грі "100 дверей: Сезони". У багатьох описах проходження рівнів не описується докладний процес отримання унікального коду для відкриття дверей, а надається вже готова комбінація. Ви можете просто ввести її в потрібне поле в грі і пройти далі, але це не так цікаво. До того ж, багатьом хотілося б дізнатися секрет загадки, якщо вони не могли здогадатися самі.


Отже, перед вами двері ліфта. На правій частині розташована панель для введення числової комбінації, а на лівій - підказка. Також варто звернути свою увагу на таблички з зображеннями сніжинок, розташовані навколо дверей ліфта (по дві з кожної сторони).
Проходження 20 рівня "100 дверей: Сезони"
Якщо зрозуміти, про що йде мова в підказці на ліфті, то проходження 20 рівня "100 дверей" стане зовсім простим. Знак кругового руху за годинниковою стрілкою говорить гравцеві про те, що необхідно визначити однакові елементи на кожній з картинок, порахувати їх, а кількість розташувати в потрібному порядку (тобто за годинниковою стрілкою). Уважно подивившись на зображення сніжинок, можна помітити лише одну спільну рису - це гострі кінці. Форми і розміри у них різні, але вони присутні на всіх 4 рисунках. Тому починаємо їх рахувати. Згідно знаку на ліфті, вважати потрібно з лівої нижньої картини за годинниковою стрілкою. Ви можете переконатися в кількості гострих кінців сніжинок по картинці самостійно. Вірна відповідь: 8410 6.

Завершення

Ми майже у мети. Для проходження 20 рівня "100 дверей" вам залишилося лише ввести отриману комбінацію на панелі ліфта. Для цього натискаємо на кнопку з зображенням домофона, вбиваємо код 84106.
Проходження 20 рівня "100 дверей: Сезони"
Готово! Після цього двері ліфта відкриються перед вами, а на підлозі з'явиться зелена стрілка, за якою необхідно клікнути. Після натискання ви автоматично перейдете до наступної головоломці. Тепер ви знаєте, як здійснюється проходження 20 рівня "100 дверей: Сезони".

Популярі новини
Загрузка...