Як підключити ноутбук до інтернету через смартфон: варіанти підключення

244 0 Новини високих технологій

Багато людей, проводячи більшу частину часу в дорозі, використовують мобільні пристрої, такі як ноутбук і смартфон. У цій статті детально описано, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон.

Підключення до інтернету за допомогою кабелю USB

Як підключити ноутбук до інтернету через смартфон: варіанти підключення
Є безліч способів, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон, а один з них - це застосування кабелю USB. Для початку варто придбати відповідний кабель, виходячи з версії порту, розташованого на ноутбуці. Справа в тому, що, якщо на ноутбуці стоїть роз'єм USB 3.0 а кабель для порту другої версії, то в більшості випадків ноутбук просто не зможе встановити програмне забезпечення для використання такої функції, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон Android з USB.


Потім необхідно відкрити налаштування смартфона і вибрати опцію "Модем і точка доступу", а далі треба просто поставити галочку навпроти напису "USB-модем". Перевага використання інтернету через смартфон в тому, що ноутбук отримує доступ в мережу, а смартфон заряджається за допомогою кабелю. На цьому прикладі можна зрозуміти, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон по USB.

Точка доступу

Як підключити ноутбук до інтернету через смартфон: варіанти підключення
Другий спосіб демонструє те, як підключити ноутбук до інтернету через wifi смартфона. Для цього знадобиться сам телефон, який підтримує цю функцію (ідеально, якщо смартфон володіє підтримкою зв'язку 4G, яка забезпечить високошвидкісну передачу даних в інтернеті), і ноутбук, де встановлений адаптер для бездротового інтернет-з'єднання. Наступний крок в те, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон, - це включення мобільних даних на пристрої. Після цього необхідно перейти в налаштування смартфона і вибрати функцію "Модем і точка доступу". Далі знадобиться "Мобільна точка доступу", де можна настроїти параметри модему на свій розсуд. Головне - це активувати точку доступу.


Згодом у випадаючому меню повинна висвітитись іконка, що мобільна точка доступу активна. Подальші дії у тому, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон по бездротовому з'єднанню - це маніпуляції на самому ноутбуці. На панелі пристроїв на робочому столі праворуч знизу є значок, що показує підключення до інтернету. Необхідно натиснути на нього лівою кнопкою миші і вибрати назву свого смартфона. Далі вводиться пароль - і доступ до інтернету відкрито. Важливий момент! При спробі ноутбука підключитися до мережі мобільного смартфона може з'явитися помилка, яка вказує на неможливість підключення. Це може відбутися тільки за однієї причини - в налаштуваннях мобільного точки доступу активований протокол, який допускає з'єднання лише з авторизованими пристроями. Необхідно просто змінити параметр значення "Дозволити всім пристроям", тоді проблема буде вирішена.

Підключення по мережі Bluetooth

Як підключити ноутбук до інтернету через смартфон: варіанти підключення
Ще один спосіб, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон бездротовим шляхом, - це використання мережі Bluetooth. Однак не всі ноутбуки мають в наявності цей адаптер. Щоб це виправити, достатньо придбати портативний адаптер Bluetooth з драйверами і встановити його на ноутбук.
Далі варто включити шукану функцію на смартфоні і відкрити видимість для всіх пристроїв, що знаходяться в радіусі підключення. Потім вже на ноутбуці активувати пошук і виявити смартфон. Далі, як і в попередніх двох варіантах, необхідно пройти в налаштування смартфона до пункту вибору модему і точки доступу, де буде доступний варіант підключення через Bluetooth.

Можливі нюанси та рекомендації

Як підключити ноутбук до інтернету через смартфон: варіанти підключення
Для проведення подібних маніпуляцій з підключенням інтернету через смартфон потрібно враховувати особливості засоби зв'язку, так як для виходу в інтернет потрібна підтримка зв'язку 3G або 4G. З боку ноутбука необхідно перевірити його можливість виходу в інтернет за допомогою бездротового з'єднання. Для цього можна дізнатися у виробника про наявність Wi-Fi адаптера на своєму мобільному комп'ютері. Також варто перевірити версію драйверів для мережевої карти, які також необхідні для підключення інтернету. На деяких ноутбуках є вбудований адаптер для зв'язку з телефонами через Bluetooth, тому слід перевірити і його наявність, перш ніж купувати портативну версію. На смартфоні повинна стояти операційна система Android, IOS, WM або Symbian, так як тільки на цих ОС можливі всі представлені способи підключення до інтернету.

Популярі новини
Загрузка...