Гра Assassin's Creed 2: системні вимоги, проходження

193 0 Новини високих технологій

Гра Assassin's Creed 2 є прямим сюжетним продовженням першої частини серії відеоігор в жанрі пригодницького бойовика, розробленої французькою компанією Ubisoft. Офіційний реліз проекту у світі відбувся в 2009 р., в Росії — в 2010 році. Гра представила нового протагоніста і нову історичну епоху, при цьому продовживши основний сюжет серії. Саме Assassin's Creed 2 поклала початок повноцінної трилогії про ассассине Еціо Аудиторові. Сьогодні ми поділимося проходженням основної сюжетної лінії гри, з яким можуть ознайомитися всі бажаючі. Намагаємося утриматися від великих спойлерів, що починаються ближче до фіналу.

Системні вимоги

Перш ніж зануритися в захоплюючий світ ассассинів, рекомендуємо переконатися в тому, що ваш комп'ютер має досить потужне "залізо". На щастя, Assassin's Creed 2 вийшла вже досить давно, тому вона не занадто вимоглива до системи.


Гра Assassin's Creed 2: системні вимоги, проходження
Мінімальні вимоги до системи:
 • Відповідна ОС: Windows XP/7/Vista (версії 32 біт або 64 біт).
 • Процесор: Intel Core 2 Duo (18 ГГц) або AMD Athlon X264 (24 Ггц).
 • Необхідну кількість пам'яті: 15 Гб для Windows XP, 2 Гб для Windows 7 і Vista.
 • Відеокарта: 256 Мб пам'яті, підтримка DirectX 9.
 • Аудіокарта з підтримкою DirectX 9.
 • Вільне місце на диску: 8 Гб.
 • Додаткові умови: наявність підключеного клавіатури, миші або геймпада.
 • Рекомендовані характеристики:
 • Відповідний процесор: Intel Core 2 Duo E-6700 (26 ГГц) або AMD Athlon 64 X26000 (або ще більш потужний варіант).
 • Відеокарта: GeForce 8800 GT або ATI Radeon HD 4700 (або що-то краще).
 • Аудіокарта: 51.
 • Додаткові умови: наявність підключеного клавіатури, миші або геймпада (переважно від Xbox 360).
 • Придбати гру можна в офіційних магазинах, або скачавши ріпак Assassin's Creed 2 від "Механіків".

  Проходження першої послідовності спогадів: Флоренція, 1476 р. Частина 1

  Еціо з друзями намагаються добре провести час, однак їм заважає банда Вьєрі Пацці. Розбираємося з задираками і відбираємо у них гроші.

  Гра Assassin's Creed 2: системні вимоги, проходження
  Після цього вирушаємо разом із Фредеріком до лікаря, де ми зможемо придбати пов'язки і отрута. Дивимося ролик, після якого розпочнеться місія з бігом по дахах. Наша головна мета — найвища точка будівлі. Зістрибує в сіно (аналог "Стрибка Віри"), а потім знову збираємося на даху, щоб дістатися до наступної позначки. Таким чином ми зможемо уникнути сутичок з людьми Вьєрі. Дивимося ще один ролик і повертаємося додому. В наступної місії нам дадуть лист, який необхідно доставити Лоренцо. Знову скористаємося дахами — так швидше і надійніше. Добираємося до будинку і розмовляємо з матір'ю, після чого йдемо разом з нею до Леонардо да Вінчі. Дивимося черговий ролик.

  Флоренція 1476 р. Частина 2

  На карті з'явиться позначка місцезнаходження Дуччо — знаходимо його і викладаємо урок. Після цього відкриється побічна завдання по зборці пір'я для молодшого брата - Петручо. Пройдемо ще кілька місій з доставки листів. По поверненню додому, виявиться, що ваш батько і брати Еціо були взяті під варту місцевими солдатами. Тримаємо напрямок у бік вежі і говоримо із отцем.
  Врятувати родичів з ув'язнення, на жаль, не вийде, тому повертаємося додому і знаходимо схованку ассассинів. Всередині схованки буде лежати лист, костюм і документи, які необхідно передати Альберто. Трохи пізніше виявиться, що Уберто весь цей час був зрадником, тому про виправдання родичів не може бути й мови.
  Гра Assassin's Creed 2: системні вимоги, проходження

  Друга послідовність спогадів: Флорентійська республіка, 1476 р.

  Продовжуємо наше проходження Assassin's Creed 2 перша частина якого завершилася на страти батька і братів Еціо. Ховаємося в борделі, щоб врятуватися від стражників і знайомимося з місцевими куртизанками. Тут же нас навчать трьох корисним хитрощів: вмінню губитися в натовпі, крадіжки на ходу і зниження рівня розшуку. Після всіх уроків йдемо на зустріч з Леонардо да Вінчі, який займеться ремонтом нашого прихованого клинка. Тепер нам доведеться попрацювати над тим, щоб знизити рівень розшуку і позбутися від всюдисущих стражників. Досліджуємо місто в пошуку плакатів, які можна зірвати, і глашатаїв, яких можна підкупити. До речі, не забуваємо про додаткових завданнях, таких як збір пір'я або гліфів (для проходження місії "Assassin's Creed 2: Істина") — частина предметів можна легко зібрати по шляху. Після цього Еціо зустрінеться з дядьком Маріо і повернеться на віллу Аудитора.

  Третя послідовність спогадів: "Спочивай з миром"

  Гра Assassin's Creed 2: системні вимоги, проходження
  Пройшовши невелике навчання ассассинів, зупиняємося, щоб поговорити з дядьком Маріо. З розмови дізнаємося, що він має намір розправитися з Вьєрі і йому потрібна допомога. Єднаємося з ним у зазначеної локації (можна заручитися допомогою найманців) і наносимо Вьєрі і його людям останній удар. Повертаємося на віллу, де можна зайнятися додатковими сайд-квестами, наприклад, облаштувати місто або зібрати кодекс. З розшифровкою сторінок кодексу може допомогти Леонардо да Вінчі, тому залишаємо Клаудію наглядати за фінансовим благополуччям Аудиторові і вирушаємо у Флоренцію.

  Четверта послідовність спогадів: "Змова Пацці"

  Поки Леонардо працює над розшифровкою кодексу, у нас буде час навчитися новим прийомам. Після цього вирушаємо на зустріч з Ла Вольпе, за яким, правда, доведеться спочатку побігати. Говоримо з героєм і спускаємося в підземеллі для стеження за тамплієрами. Наступна місія обдарує нас високим рейтингом розшуку, тому проходимо її максимально пильно й обережно. Розправляючись з вартою, намагаємося робити це швидко й ефективно, щоб не нарватися на підкріплення. Нарешті, видобуваємо потрібні відомості і повертаємося додому.
  Гра Assassin's Creed 2: системні вимоги, проходження
  Під час зіткнення з Франческо Пацці на Еціо нападе варта — розбираємося з нею, після чого дивимося ролик, в якому нашої мети вдається вислизнути. Наступна зустріч з Пацці відбудеться на верхньому ярусі Палацу Сеньйорії. Наздоганяємо Франческо, коли той знову спробує врятуватися втечею, і вбиваємо його в стрибку.

  П'ята послідовність спогадів: "Кінці з кінцями"

  Зустрічаємося з Лоренцо, який передасть нам важливі документи. Після цього на нас чекає ще один корисний урок про оборону від Дядька Маріо і нова ціль для вбивства. Прямуємо прямо в абатство, де вишукуємо жертву за допомогою орлиного зору. Рекомендуємо спочатку атакувати ціль з високої дзвіниці, а потім забезпечити собі прикриття за допомогою димової гранати. Виконуємо ще одну схожу місію і вирушаємо на зустріч з Санто-Марією.
  Наступна мішень ховається на червоній території, тому до неї так просто не підібратися. Забираємося на даху і ліквідуємо лучників, щоб вони нас не помітили. Расправляемся з кількома глашатаями і переходимо до наступного завдання. На цей раз нам потрібно вбити людину по імені Якопо Пацці. Скористаємося орлиним зором, щоб вистежити його в натовпі, і слідуємо за ним до театру. Дивимося невеликий ролик і нападали на Якопо. Як тільки все буде скінчено, на нас тут же нападуть охоронці, тому без бою втекти навряд чи вдасться.
  Гра Assassin's Creed 2: системні вимоги, проходження

  Шоста послідовність спогадів: "Важка дорога"

  Наступна частина проходження Assassin's Creed 2 починається з виїзду Леонардо да Вінчі. Сідаємо в повозку і починаємо наш шлях до Венеції. Головне в цій місії — хороша реакція на повороти і дерева. Крім цього, нам також доведеться відбиватися від настирливих тамплієрів, які будуть періодично з'являтися на дорозі. Нарешті, нас повертають з Анимуса в сучасний світ, де Люсі хоче перевірити здібності, передані Дэзмонду через Еціо. Слухаємо її вказівки і намагаємося виконувати все, що вона скаже. Раптово наш стан погіршиться, після чого ми візьмемо під контроль Альтаїра. Починаємо переслідувати тамплієра, наздоганяємо його і вбиваємо. Дивимося завершальний ролик. На цьому проходження першої половини гри можна вважати завершеним.

  Популярі новини
  Загрузка...