Проходження "100 дверей": 37 рівень гри

284 0 Новини високих технологій

100 Doors - не просто окрема мобільна гра, а цілий жанр розваг. Суть проектів даного жанру полягає в тому, що гравцеві необхідно по черзі вирішувати головоломки для того, щоб відкрити двері і пройти на наступний рівень. Як можна зрозуміти з назви, в таких іграх зазвичай 100 рівнів з завданнями різної складності, яка збільшується у міру проходження. Тому на пізніших рівнях гравцям доводиться вдаватися до підказок з Інтернету. Нижче ви можете ознайомитися з проходженням 37 рівня "100 дверей: будинок головоломок".

Проходження "100 дверей": 37 рівень гри

Опис рівня

Варто сказати, що на даному етапі гра ще не набрала максимальний рівень складності, тому пройти початкові локації можна і без підказок. Але якщо ви не хочете витрачати час на пошук рішення і розгадку, то скористайтеся нашими порадами.


Отже, на 37 рівні ви опиняєтеся в кабінеті, в якому досить багато цікавих предметів. Тут і полиці, зламані від тяжкості наукових праць, старовинний глобус, масивний дерев'яний стіл з приладами для дослідів, дошка для малювання крейдою. Під час розглядання можна пропустити головний елемент, який знадобиться для проходження 37 рівня "100 дверей" - це золотистий сейф, розташований прямо під дошкою. Вам необхідно клікнути на нього. Після цього з'явиться задачка.

Рішення головоломки

На екрані з'явиться вікно з плямками. Ті, хто знайомий з цією грою, легко і швидко впораються з проходженням. Для всіх інших представлені нижче правила:
 • ігрове поле - це квадрат 4 на 4 клітинки з числами від 1 до 15 включно;
 • 16-я клітинка залишається вільною для переміщення квадратів;
 • суть гри в тому, що вам необхідно розставити всі квадрати в порядку зростання (починаючи з лівого верхнього кута, в якому повинна стояти одиниця і закінчуючи нижньою кліткою праворуч для числа 15);
 • впоратися з головоломкою потрібно за найменшу кількість ходів, якщо ви розумієте, що спроба зайшла в глухий кут і закінчиться через кілька ходів, то краще всього почати рівень заново.
 • Після вдалого вирішення завдання ви зможете відкрити сейф, в якому і знаходиться заповітний ключ від дверей. Він з'явиться в інвентарі праворуч від основного екрану кімнати. Перетягніть ключ на двері, щоб пройти до наступної локації.
  Проходження "100 дверей": 37 рівень гри

  37 рівень з оригінальної гри

  Крім будинку з головоломками, у даної серії є оригінальна частина 100 Doors, з якої все й почалося. Тут також присутній 37 рівень. Рішення загадки полягає в переміщенні червоного бруска в потрібне положення так, щоб він пройшов через отвір. В результаті цих дій двері відчиняться. Оригінальна частина вимагає більшої кмітливості і уважності від гравця, ніж версія з будинком головоломок.

  Популярі новини
  Загрузка...