Little Alchemy - комбінації і опис геймплея

175 0 Новини високих технологій

Little Alchemy - вкрай популярна гра на мобільних пристроях під управлінням Android і iOS. Також даний проект можна спробувати на персональних комп'ютерах через браузер. У даній статті ви дізнаєтеся більше про геймплеї і комбінаціях в Little Alchemy.

Little Alchemy - комбінації і опис геймплея

Суть геймплея

Дана гра отримала свою популярність цілком заслужено. Під час проходження гравцеві надається величезний набір елементів, які можна комбінувати абсолютно в будь-якому порядку. З отриманих комбінацій ви отримуєте предмети. Якщо ви вгадали правильну формулу, то підсумкова річ або явище зарахується до загального списку відгаданих комбінацій. В Little Alchemy гравець можна провести багато годин за розгадуванням логічних задачок і підбором правильних елементів.


Після запуску гри на екрані з'являється вільне поле, а праворуч від нього - панель з елементами. Користувач повинен перетягувати елементи на робочий стіл і сполучати їх один з одним за допомогою накладання (просто перетягніть один предмет на інший за допомогою мишки). Суть геймплея з тому, що з самого початку гравець має в розпорядженні тільки 4 основних елемента - це повітря, земля, вода і вогонь. З'єднуючи їх між собою ви отримуєте нові речовини і матеріали. Поступово база можливих варіантів поєднання зростає.

Вражаюча варіативність

У грі Little Alchemy 560 комбінацій. Крім того, база предметів розширюється в нових версіях. Чим далі ви просуваєтеся, тим складніше стає пошук потрібних елементів. Варто сказати, що деякі з них не зовсім очевидні. Також серед комбінацій можуть зустрічатися не тільки речовини і предмети, але і явища. Наприклад, при з'єднанні неба і сонця виходить день. Подібні рішення варто тримати в голові при проходженні гри. На завершення Little Alchemy ви зможете зібрати автомобіль, зброю, різну їжу і навіть джедая з цілою галактикою!
Little Alchemy - комбінації і опис геймплея
Загалом, Little Alchemy ґрунтується не стільки на знанні принципів взаємодії різних речовин чи порід, скільки на логічне мислення гравця.

Популярі новини
Загрузка...