Як змінити регіон "Стимі": інструкція

194 0 Новини високих технологій

Steam - найбільший цифровий майданчик для купівлі та зберігання комп'ютерних ігор. За сумісництвом даний проект є чи не повноцінної соціальної мережі для геймерів. Ви можете додаватися в друзі, відстежувати активність інших користувачів, спілкуватися, знайомитися, дивитися геймплей друзів і багато іншого.

Вступ

Сервіс має одну особливість - його магазин і гаманець прив'язується до певного регіону, в якому ви перебуваєте або були зареєстровані. На функціонал і використання основних можливостей програми Steam це ніяк не впливає, але відрізняється цінова політика і валюта, що знаходиться на гаманці. Питання про те, як змінити регіон "Стимі", найчастіше задають ті користувачі, які переїжджають з однієї країни в іншу тимчасово або назавжди. Також у деяких ігрових проектів і окремих копій є обмеження по регіонах (ви не можете запустити ту чи іншу гру у певній країні, коли в іншому місці вона буде доступна. Розглянемо процедуру зміни регіону "Стимі", а також кілька умов.


Як змінити регіон "Стимі": інструкція

Що дає зміна регіону?

Спочатку розглянемо зміни, які отримує користувач при зміні регіону в Steam. Наприклад, ви зареєстрували свій обліковий запис в СНД, а потім вирушили в подорож по країнах або зовсім переїхали на інше місце. Оскільки ви зареєструвалися в СНД, то аккаунт буде прив'язаний саме до цього місця, а значить, у магазині буде актуальна відповідна цінова політика. Також російський аккаунт буде мати гаманець з рублями, а не доларами або іншою валютою. На тлі інших країн ціни на цифрові ключі в СНД здаються набагато вигідніше. Тому багато користувачів після переїзду не хочуть починати платити повну вартість, а хочуть як і раніше купувати ігри за зниженою ціною.


Другий варіант розвитку подій, при якому потрібно змінити регіон "Стимі" - це доступ до окремих ігор. Щоб запустити заблоковану у вашій країні гру, необхідно присвоїти аккаунту інший регіон. Також цей варіант буде актуальний для тих, хто хоче користуватися регіональними знижками, акціями і так далі. Раніше користувачі Steam не соромилися відкрито міняти регіони, щоб вигідно придбавати новинками і улюбленими іграми. Тепер розробники пильно стежать за регіональною політикою і не дають геймерам спекулювати на цінах.
Як змінити регіон "Стимі": інструкція

Як змінити регіон "Стимі" для покупки?

Поговоримо про зміну регіону для покупки ігор в цифровому магазині. Даним методом можна поміняти місце в тому випадку, якщо ви дійсно переїхали в інше місце. Якщо ви знаходитесь в тій же країні, тоді вам необхідно змінити сервер з допомогою VPN програми. Після цього ви зможете змінити регіон "Стимі". Для цього вам необхідно виконати наступні дії:
 • Зайдіть в допоміжне меню, натиснувши на іконку свого профілю на головній сторінці магазину.
 • Потім виберіть пункт "Про обліковий запис".
 • У вікні, необхідно знайти кнопку "Змінити країну магазину".
 • Тепер відкрийте список регіонів і натисніть на пункт "Інше".
 • Якщо ви побачили повідомлення про те, що неможливо змінити регіон "Стимі", то значить, ви не підключилися через VPN сервер в іншій країні. Сервіс Steam відстежує місце розташування з'єднання по IP.
 • Якщо все зроблено правильно, програма автоматично визначить ваше місце розташування і змінить країну при наступному вході в додаток. Варто відзначити, що самостійно прописати назву регіону не можна. Тому заздалегідь вибирайте країну по VPN перед авторизацією в "Стимі".
 • Як змінити регіон "Стимі": інструкція

  Кілька важливих обмежень

  Незважаючи на те, що описаний спосіб виглядає досить простим і швидким, зміни країни в магазині є кілька суттєвих обмежень, про які необхідно знати:
 • ви не можете змінити регіон декілька раз підряд, або у тому випадку, якщо за останні дві доби з даного запису були здійснені покупки або інші операції (обмін предметами, продаж на торговому майданчику і так далі);
 • не завжди описаний метод спрацює. У деяких випадках служба підтримки Steam може спокійно вимагати від користувача підтвердження проживання;
 • при будь-яких підозрілих зміни адміністрація має право забанити ваш аккаунт;
 • деякі ігри не вийде додати обліковий запис або купити, навіть якщо змінити регіон "Стимі" на російську або іншу, в якому доступний бажаний проект;
 • для оплати покупок в цифровому магазині користуйтеся електронними гаманцями - їх складніше відстежити за місцем розташування.
 • Але поміняти регіон можна не тільки для купівлі цифрових копій ігор в магазині Steam. Користувачі також можуть змінити регіон завантаження в "Стимі" і відображення країни в особистому профілі. Розглянемо цей варіант докладніше.
  Як змінити регіон "Стимі": інструкція

  Зміна регіону для завантаження ігор

  Для цього вам необхідно скористатися наступною інструкцією:
 • Відкрити головне вікно програми і натиснути на кнопку Steam у верхньому лівому кутку.
 • У меню вибрати пункт "Налаштування".
 • Тепер потрібно перейти в розділ "Завантаження".
 • Зверніть увагу на рядок "Регіон для завантаження". Якщо у вас погане з'єднання при скачуванні ігор, або занадто низька швидкість, то ви можете змінити місцезнаходження сервера. Програма автоматично виставляє найближчий до вас адресу. Наприклад, у Росії таких точок аж 7 штук.
 • Після зміни натисніть на кнопку ОК і перезавантажте додаток.
 • Як змінити регіон "Стимі": інструкція

  Зміна країни в профілі

  Цей спосіб зміни не впливає ні на що, крім підпису в вікні вашого профілю. Користувач може поставити будь-який регіон, щоб інші геймери бачили цю підпис. Для цього вам необхідно відкрити свою сторінку і натиснути на кнопку "Редагувати профіль". У графі "Країна" відкрийте список і виберіть потрібний вам регіон. Після цього натисніть кнопку "Зберегти зміни" внизу сторінки.

  Популярі новини
  Загрузка...