"Панцер Генерал": опис гри, проходження, поради, відгуки

203 0 Новини високих технологій

Strategic Simulations Inc - це компанія, яка створила жанр покрокових стратегій. Найвдалішим їх проектом виявився "Панцер Генерал". Його перша частина була створена в 1994 році. Вона полюбилася фанатам з усього світу, завдяки чому у гри з'явилося 120 модифікацій і оновлень. Також програмісти усунули практично всі баги цього додатка.

Найперша гра

"Панцер Генерал": опис гри, проходження, поради, відгуки
Ця стратегія для комп'ютерів розроблялося під операційні системи Windows, 3DO, Mac OS і Play Station. На самому початку у компанії не було великих грошей на створення "Панцер Генерал", тому деякі функції були вирізані. Проте надалі вони з'явилися завдяки підтримці фанатів. Головні особливості гри:
 • В основу сюжету лягли події Другої світової війни.
 • В одиночній кампанії людина може грати за німецьку армію, а в спеціальному режимі - за будь-яку іншу націю.
 • Розробники вперше додали історичні фрагменти у свій твір. Головна особливість "Панцер Генерал" - це сценарії бойових дій, які відбувалися в реальному житті. Також існують вигадані розробниками сюжети.
 • По мірі проходження гравець буде відкривати для себе історію життя німецького генерала.
 • У деяких місіях головним героєм виступає Вермахту генерал Гудеріан.
 • Протистояння гравця з противником розгортається на великій карті, де присутні господарські споруди, будинки, лікарні і так далі. Кольором команди-власника позначаються аеродром і населений пункт. Головною метою цього проекту є захоплення ключових позицій противника. Також гра "Панцер Генерал" передбачає перемогу після знищення всіх ворожих солдатів і техніки.


  Якщо людина проходить кампанію з 1939 року, то деякі сцени будуть пропускатися. Також гравці відзначають, що стороні, яка перемогла, присвоюється більше рейтингу престижу. Порада: на самому початку гравець не повинен прокачувати багато юнітів. Правильна тактика - це вибір потужних танків.

  Особливості бойових одиниць

  "Панцер Генерал": опис гри, проходження, поради, відгуки
  Головну роль в геймплеї займають юніти. Це свого роду військо, яке є у гравця. У нього входять солдати, самохідні установки, гаубиці, танки, морський флот і так далі. Деякий зброя може вражати кілька клітинок на карті, проте його не можна переміщати. Основна бойова міць - установки, які стріляють на одну клітину. Юніти в цій грі можуть бути з вагомою силою удару і низькою, що визначає їх смертність в бою. Також деяка техніка має перевагу в атаці перед яким-небудь певним об'єктом, наприклад авіацією або танком. У всіх юнітів в "Панцер Генерал" обмежений запас снарядів, бензину, броні і так далі.


  Вся техніка пересувається з різною швидкістю по важкопрохідним грунтам. Також вона здатна захищатися від нападів противника. Атакувати в горах і місті гравцеві потрібно з обережністю. Адже в населених пунктах захист у юнітів набагато слабкіше.

  Роль ресурсів у грі

  "Панцер Генерал": опис гри, проходження, поради, відгуки
  У цій грі розробники додали окуляри престижу. Це єдиний ресурс, який людина може добути. Його кількість збільшується або зменшується під час захоплення або втрати ключових точок на карті. Також він накопичується, якщо юніти стикаються у поєдинках між собою. Витратити окуляри престижу можна на відновлення війська, створення будівель і кораблів. Також з їх допомогою можна поліпшити всіх існуючих юнітів. У першій частині гри "Панцер Генерал" можна створювати військо на призначених для цього місцях, в інших частинах цього робити не можна.
  Окуляри престижу - це ключовий ресурс в грі. За допомогою нього можна зробити все, що необхідно під час геймплея. Якщо людині важко здобувати очки на середньому рівні складності, в налаштуваннях можна його зменшити. Відгуки про гравців першої частини лише позитивні. Адже для більшості вона була найпершою стратегії про Другу світову війну. Також люди відзначають, що їм подобається деталізація техніки німецької армії.

  Створення сиквела

  "Панцер Генерал": опис гри, проходження, поради, відгуки
  "Панцер Генерал 2" є сиквелом до першої частини. Її випустили в 1997 році. У Росії було дуже багато піратських версій з невмілими перекладами. В неї можна було грати тільки на Windows XP. З часом це початок доставляти незручність фанатам проекту, адже в гру не можна було грати на сучасних комп'ютерах. У 2010 році "Панцер Генерал 2" під "Віндовс 7" все ж адаптували. Сюжет присвячений Другій світовій війні. Можна грати за США, СРСР і Німеччини. Якщо гравець програє хоч в одній місії, йому потрібно буде перегравати всю кампанію заново. На самому початку кожного рівня з'являється голосове повідомлення з завданнями, які потрібно виконати. У другій частині гри трохи змінилася бойова система. Тепер гравцеві видно всі юніти противника та місцевість в масштабі, наближеному до реального. Всі інші нюанси і механіка залишилися незмінними.
  Про продовження улюбленої гри люди відгукуються позитивно, адже ця стратегія була однією з ставших популярними в кінці 90-х. Однак багатьох не влаштовує застаріла графіка.

  Третя частина гри

  "Панцер Генерал": опис гри, проходження, поради, відгуки
  З'явилася у відкритому доступі в 1999 році. Гра "Панцер Генерал 3" відразу завоювала популярність. Адже в ній з'явилася нова фізика ушкоджень, покращена графіка і перероблена механіка всіх юнітів. У "Панцер Генерал 3" всю карту можна масштабувати. Крім цього, розробники додали в гру літаки. З'явилася можливість наносити удари з повітря. Оновлення графіки багатьох геймерів розчарувало, адже нову гру потягнути здатний не кожен комп'ютер. Покращена анімація юнітів і техніки, сліди від машинних коліс - все це навантажує процесор і відеокарту.

  Особливості нової частини гри

  "Панцер Генерал": опис гри, проходження, поради, відгуки
  Розробники повністю прибрали колишню механіку ведення боїв. Тепер гравцеві потрібно управляти не конкретною технікою, а командирами. Ці люди роблять все, що потрібно гравцеві. Завдяки цьому у війська з'явилися нові вміння. Артилерія може виконувати особливу бомбардування, льотчики - виконувати складні віражі, а танкісти - сидіти в засідці. У третій частині гри більше немає рейтингових очок престижу. Тепер вони нараховуються автоматично. Після кожного бою солдати ростуть у своєму званні. У грі також з'явилася велика кількість недоліків. У 1999 році у невеликого числа геймерів були потужні комп'ютери, тому у більшості гра просто не запускалася. А якщо ПК підходив за вимогами, користувачі часто стикалися з лагами і багами. Крім цього, графіка в режимі віддалення дуже "мильна". Іноді зникають деякі об'єкти з карти. Щоб виправити ці недоліки, гравці розробили власні моди. Знайти їх можна у відритому доступі на форумах фанатів лінійки "Панцер Генерал".

  Схожі ігри

  Ця гра надовго залишиться в серцях фанатів. Більшість з них вже давно пройшли її, тому їм хочеться спробувати щось нове, але в той же час подібне. Ігри типу "Панцер Генерал":
 • Red Alert. Вийшла ця гра приблизно в той же час, що й "герой статті". У ній багато відмінностей, проте вона сподобається людям, які пройшли "Панцер". Головний противник тут - СРСР, а союзник - США.
 • Supreme Ruler 2020. Події цієї гри розгортаються у світі, де панує вічна війна. Геймплей дуже нагадує "Панцер Генерал". Є окуляри престижу, за які можна покращувати армію.
 • Allied General. У розробці цієї гри брав участь творець "Панцера", тому вона вийшла схожою на оригінальний продукт. Сподобається як фанатам серії, так і новачкам.
 • Це найкращі ігри, які схожі на "Панцер". Більшість з них адаптовані під Windows 10.

  Популярі новини
  Загрузка...