Як зробити шрифт більше 72 в "Ворді"? Поради та рекомендації

221 0 Новини високих технологій

Напевно, кожен користувач мав справу з програмним забезпеченням Microsoft Office або хоча б чув про нього. Причому для більшості, швидше за все, це був досвід з MS Word. Це найбільш універсальне додаток для роботи з текстом та його редагуванням. Але, як і в будь-якій іншій програмі, у деяких людей можуть виникнути питання, пов'язані з нерозумінням функцій. Зокрема, як у "Ворді" зробити шрифт більше 72? Зупиняючись конкретно на цьому питанні, варто відзначити, що збільшити текст вище зазначених параметрів не складе якогось праці.

Як зробити шрифт більше 72 в "Ворді"? Поради та рекомендації

Вкладка "Головна"

Налаштування тексту, його ширини, розміру і багатьох інших функцій, розташовується на вкладці, яка відкривається за замовчуванням. "Головна" містить інформацію про основні елементи тексту, найчастіше використовується користувачами. Тут можна знайти різноманітні функції для форматування шрифту - від стилю тексту, до нижніх індексів і забарвлення символів в інший колір. Якщо конкретизувати, то тут розташовуються такі розділи:


 • Буфер обміну. Дозволяє проводити операції вставки та форматування тексту.
 • Шрифт. Робота з написанням символів - користувач може видозмінювати написаний текст за розміром, кольором тощо.
 • Абзац. Забезпечує редагування абзацних елементів, таких як відступи, обтікання, список, заливка та інші.
 • Стилі. Тут можна творчо підійти до формату тексту, скориставшись готовими стилями або створивши новий вигляд.
 • Редагування. На цій панелі розташовуються такі інструменти, як "Знайти", "Виділити", "Замінити" і деякі інші.
 • Розділ "Шрифт"

  Як зробити шрифт більше 72 в "Ворді"? Поради та рекомендації
  Ближче розглянемо розділ "Шрифт", так як тут відбуваються ключові операції при створенні красивого тексту. Повертаючись до питання про те, як зробити шрифт більше 72 в "Ворді", почнемо безпосередньо з цього інструменту. Навпаки вибору шрифту розташовується поле зі значеннями розміру букв. Натиснувши на стрілку, ви розгорнете список, де можна поспостерігати значення від 1 до 72. Але невже не можна задати параметр розміру більше, ніж 72? Можна - текстовий редактор підтримує розмірність від 1 до 1638 тому користувачеві доступні тільки ці розміри. Щоб вписати число більше 72 необхідно в самому полі задати конкретний розмір. Керувати розмірами можливо кнопками "Збільшити - зменшити розмір шрифту" різницею ходу в 2 одиниці.

  Гарячі клавіші

  При швидкому написанні тексту зручно користуватися комбінаціями клавіш, що значно скорочує час. Існують дві клавішні команди для зміни розміру:
 • Ctrl+]" - збільшує розмір на одну одиницю.
 • Ctrl+[" - зменшує розмір на одну одиницю
 • Популярі новини
  Загрузка...