Програми для видалення драйверів - огляд

224 0 Новини високих технологій

Досить часто при видаленні з операційної системи встановлених драйверів, програм або інших додатків відбуваються різні помилки, які викликають неповне або неправильне видалення програмного продукту. У свою чергу це може негативно позначитися на подальшій роботі всієї системи і подальшій установці програм, а ще сприяє накопиченню на жорсткому диску різного технічного сміття. Якщо не приділяти цьому належної уваги, то, операційна система почне повільніше працювати і почнуть з'являтися різні збої, а деякі встановлені програми можуть коректно працювати або взагалі не запускатися. Саме тому, видаляти з системи різні технічні програми рекомендується тільки з допомогою спеціалізованих утиліт. Далі пропонуємо огляд популярних і перевірених програм для видалення драйверів.


Програми для видалення драйверів - огляд

Display Driver Uninstaller

Дане додаток є одним із спеціалізованих інструментів, що допомагають максимально коректно видалити пошкоджені або застарілі драйвери відео. Ця програма для видалення драйверів працює з усіма провідними брендами відеокарт: Intel, AMD і NVIDIA. Функціонал утиліти не обмежується тільки повним вычищением всіх файлів драйверів з системи. В її арсеналі присутня безліч різних корисних налаштувань та додаткових функцій. Наприклад, можна вибрати варіанти деінсталяції:
 • без перезавантаження;
 • з перезавантаженням;
 • з вимиканням ПК.
 • Програми для видалення драйверів - огляд
  Крім того, для більшої зручності, є інші додаткові функції для деінсталяції, наприклад:
 • можливість видалення або збереження існуючих моніторів;
 • перед видаленням - створення точок відновлення системи;
 • видалення або збереження папки з драйверами;
 • створення і збереження файлових журналів в папці програми.
 • Також є можливість коректного збереження або видалення додаткового ПЗ, яке встановлюється разом з драйверами, такого, як PhysX, 3DTV Play, AMDKMPFD, AMD Audio Bus та іншого.


  Сама утиліта незважаючи на настільки значний функціонал, абсолютно проста у використанні, повністю безкоштовна і якісно переведена на російську.

  Driver Sweeper

  Ця швидко працююча програма для видалення драйверів з системи знайде і повністю видалити всі залишків драйверів. Вкрай важливо робити це належним чином і ретельно, оскільки їх залишки можуть доставляти різні проблеми, наприклад, із запуском системи або бути причиною її нестабільної роботи. Програма поширюється розробником абсолютно безкоштовно. Після її завантаження та установки можна приступати до видалення драйверів з системи. За замовчуванням інтерфейс утиліти англійською мовою, але його легко змінити на російську зайшовши в пункт меню Navigation і в розділі Options вибрати пункт Language. Можна скористатися програмою для видалення драйверів Driver Sweeper для їх модернізації або стирання з системи вашого комп'ютера.

  Для відеокарт

  Додаток Nasty File Remover працює в покроковому режимі і може сканувати папки системи на предмет пошуку залишків файлів після процедури видалення драйверів відеокарт. Дана програма для видалення драйверів Nvidia, Matrox, ATI, Creative і ін. Вона також може знадобитися для встановлення більш свіжих драйверів, але для її коректної роботи вам необхідно буде видалити всі залишені старі файли.
  Програми для видалення драйверів - огляд

  Driver Fusion

  Дана утиліта може повністю видалити з системи всю інформацію про старому драйвері. Вона подчистит всі залишки в ключах реєстру і системних файлах. Плюсом цієї програми для видалення драйверів є її безкоштовне розповсюдження, а ще нею підтримується видалення і повне видалення драйверів найвідоміших комп'ютерних виробників - AMD/ATI, Creative, Intel, ASUS, Microsoft, Realtek, NVIDIA PhysX. Додаток легко встановлюється і майже не займає місця на диску. Його інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс швидко освоюється з перших хвилин.
  Програми для видалення драйверів - огляд
 • користувальницький інтерфейс на декількох мовах;
 • підтримка всіх відомих виробників;
 • видалення ключів реєстру і системних файлів, що залишилися від попередніх версій драйверів.
 • AMD Clean Uninstall Utility

  Ця програма для повного видалення драйверів AMD Catalyst почистить його і підготує до нової установки. Зачистка здійснюється не тільки на жорсткому диску, але і в реєстрі. Також видаляє всі сліди, які, можливо, залишилися після стандартної деінсталяції. Крім функції видалення графічного драйвера, ця програма працює з драйверами звукових пристроїв і USB, чіпсетів, а також з програмними засобами типу Control Center і HYDRAVISION. Після завершення деінсталяції складається докладний звіт і зберігається в папку з виконавчим файлом. Для запуску утиліти не потрібно її встановлення. Програма доступна абсолютно безкоштовно. Вона є офіційним рішенням від компанії AMD і абсолютно сумісна з будь-якими версіями ПЗ, випущеного даним виробником.

  Популярі новини
  Загрузка...