Опис оперативної пам'яті DDR3 SO-DIMM

144 0 Новини високих технологій

DDR3 SO-DIMM - це формат пам'яті для ноутбуків, який відрізняється від планок оперативної пам'яті для настільних комп'ютерів зовнішнім виглядом і технічними можливостями. Далі представлена оперативна пам'ять для ноутбуків від трьох виробників.

Оперативна пам'ять SODIMM Kingston ValueRAM

Опис оперативної пам'яті DDR3 SO-DIMM
Даний модуль відмінно підходить для виконання нескладних завдань в множині, так як оперативна пам'ять DDR3 SO-DIMM об'ємом 2 гігабайти без проблем впорається з постійними збоями системи. Універсальний розмір підійде кожному ноутбука, який підтримує формат DDR3. Даний формат оперативної пам'яті добре зарекомендував себе на ринку запчастин для комп'ютерів, оскільки володіє робочою частотою, здатної впоратися не тільки з простими додатками, але і з багатьма іграми.


Що стосується енергоспоживання, то тут ця планка виграє, порівняно з попередньою версією, так як вона споживає мало енергії, що позитивно позначається на робочій температурі модуля оперативної пам'яті. Тактова частота їх роботи складає 1333 мегагерца, що на порядок вище, ніж було у DDR2. Пропускна здатність теж зросла - 10600 мегабайт в секунду. Оперативна пам'ять Kingston DDR3 SO-DIMM 2Gb працює з напругою 15 вольта.

J Ram[JRS2G1333D3]2 ГБ

Опис оперативної пам'яті DDR3 SO-DIMM
Ще один представник DDR3 SO-DIMM, призначений для роботи в мобільних комп'ютерах. Планка об'ємом 2 гігабайти може використовуватися як одиночна оперативна пам'ять за замовчуванням, а може і скласти пару аналогічним по частоті ОЗП. У ноутбуці всього два слоти для розміщення в ньому оперативної пам'яті, тому в пару краще підбирати планки ОЗУ ідентичні по частотах і таймінгів.


Така оперативна пам'ять підійде для ноутбука, розрахованого на середній рівень продуктивності, тому запускати на ньому вимогливі ігри не варто. Таймінги цієї DDR3 SO-DIMM складають 9-9-9-24 що підвищує пропускну спроможність до 10 гігабайт в секунду. Крім робочої частоти 1333 мегагерца, дана планка здатна функціонувати з частотами 1066 та 800 мегагерц. Для оптимальної роботи оперативної пам'яті повинно підтримуватися напруга в півтора вольта.

Goodram[GR1333S364L9/2G]2 ГБ

Опис оперативної пам'яті DDR3 SO-DIMM
Цей представник DDR3 SO-DIMM відмінно підходить для поліпшення продуктивності мобільних комп'ютерів. Обсяг пам'яті в кількості двох гігабайт дозволить впоратися з самими різними завданнями операційної системи. Однак така оперативна пам'ять абсолютно не призначена для запуску сучасних ігор. Щоб це виправити, достатньо просто встановити другу таку планку, що не тільки збільшить загальну продуктивність ноутбука, але і прискорить обробку даних між процесором і жорстким диском.

Відгуки

Про першого представника класу DDR3 SO-DIMM, Kingston, безліч позитивних відгуків, в яких часто згадується висока швидкість роботи. Також деякі відзначили доступність даної оперативної пам'яті і її вартість. Серед негативних відгуків відзначається відмова запуску системи після того, як планка була встановлена спільно з оперативною пам'яттю іншого виробника. Що стосується оперативної пам'яті від J Ram, то більшість позитивних відгуків схилялася в бік можливості поєднання з пам'яттю іншого виробника. Негативні відгуки були спрямовані лише в бік неякісної упаковки оперативної пам'яті - від простого поліетиленового пакету до аркуша паперу. Ще один представник DDR3 SO-DIMM - Goodram - здобув схвалення серед користувачів за надійність і довговічність при відносно невисокій ціні. Також багатьом припала до смаку докладна інструкція по установці і використанню, яка додавалася в комплекті з оперативною пам'яттю. Серед недоліків користувачі відзначили невеликий запах при первинному використанні. При виборі оперативної пам'яті на ноутбук варто враховувати заводські настройки виробника, адже трапляється й так, що планки різних виробників можуть просто не дати системі запуститися.

Популярі новини
Загрузка...