Варіанти церков в "Майнкрафте"

355 0 Новини високих технологій

В Minecraft гравці можуть побудувати будь-яку будівлю з реального життя, придумати свою будівлю і викласти свій проект на загальний огляд, щоб інші гравці могли користуватися ним. Якщо ви створюєте повноцінне поселення, то вам не обійтися без релігійного місця. Неважливо, це місто або маленьке село - церква "Майнкрафте" буде відрізнятися лише зовнішнім виглядом, розмірами і внутрішнім оздобленням.

Варіанти церков в "Майнкрафте"

Сторонні моди

Найпростіший варіант отримання церкви - це завантаження чужих карт з інтернету. У мережі можна знайти ряд проектів від різних умільців на дану тему. Наприклад, карта Church, яку можна знайти у вільному доступі. Споруда вражає своєю величчю і масштабами. Церква виглядає переконливо не тільки з вулиці, але і всередині. Творець будівлі постарався не тільки передати атмосферу цього місця, але і детально опрацювати інтер'єр. І куди ж без головного атрибуту - хреста зовні будівлі. Тут він займає всю фасадну стіну. Навряд чи даний проект має аналоги в житті, зате відмінно підійде для вигаданого казкового поселення чи містечка.


Другий приклад цікавого проекту - Церква на горі. Дана карта являє собою окремий район, який повністю відкритий для дослідження. Щоб дістатися до найвищої церкви за всю історію Minecraft, вам належить пробратися через гори і пагорби. З останнього поверху будівлі відкривається прекрасний вигляд, який неможливо повторити якими модифікаціями або редакторами. Рекомендуємо даний проект для ознайомлення.
Варіанти церков в "Майнкрафте"

Як побудувати церкву в "Майнкрафте" самому?

Розглянемо проект невеликої церкви, яку найпростіше побудувати на початковому етапі розвитку. Основними матеріалами будуть служити куби землі, каміння, кам'яні плити, цеглу, кам'яні сходи, дубові дошки, деревина. Також важливо запастися великою кількістю скла, оскільки будівництво даного типу має безліч джерел природного світла. Для спорудження хрестів або куполів можна користуватися золотими або алмазними блоками. Не забудьте про благоустрій прилеглої території - без неї будівля буде виглядати набагато гірше. Ви можете завантажити повноцінну схему з точним розташуванням блоків, якщо не хочете самостійно створювати план.

Популярі новини
Загрузка...