Помилка regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль»: як виправити збій найпростішими методами?

98 0 Новини високих технологій

Здебільшого з помилкою regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль» стикаються геймери, які встановлюють на свої комп'ютери неофіційні копії популярних ігор, коли при зломі або обході ліцензування необхідно реєструвати деякі компоненти у вигляді динамічних бібліотек самостійно. Однак, як свідчать відгуки користувачів в інтернеті, досить часто таку ситуацію можна спостерігати навіть при роботі з Creative Cloud від Adobe, не кажучи вже про численних програмах, розрахованих на обробку мультимедіа.

Для чого служить інструмент regsvr32?

Особливо не вдаючись у технічні подробиці, для рядових користувачів варто відзначити, що інструментарій regsvr32 являє собою спеціальний засіб реєстрації системних компонентів Windows всіх останніх поколінь. Це стосується так званих OLE-об'єктів, зокрема, ActiveX і будь-яких інших динамічних бібліотек формату DLL.


Помилка regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль»: як виправити збій найпростішими методами?
Такі об'єкти іноді буває недостатньо просто скопіювати їх в системну папку, оскільки операційна система з ними просто так працювати не зможе. Саме тому для Windows (щоб вона його «побачила») потрібно додати відомості про скопійованої бібліотеці. Але, як вже було сказано вище, часто замість реєстрації користувач отримує повідомлення про помилку regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль». Це може відбуватися з різних причин, які залежать і від самих реєстрованих компонентів, і від розрядності операційної системи, і навіть від неправильних дій самого користувача.

Помилка regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль»: усунення проблеми найпростішим методом

Якщо хто не знає, реєстрація будь-якого компонента в системі з використанням інструменту regsvr32 виконується або через командний рядок, або через консоль «Виконати», але перший варіант набагато кращий. Всі реєструються бібліотеки поміщаються у спеціальні каталоги. У випадку з Windows 32 біта кінцевої локацією є папку System32 а в 64-бітних ОС бібліотеки можуть міститися і вищевказаному каталозі, і в директорії SysWOW64. Але і командним рядком не все так просто. Цілком можливо, що користувач отримує повідомлення про помилку regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль» лише з тієї причини, що консоль запущена без наявності відповідних прав на виконання деяких операцій. Таким чином, і командую рядок необхідно запускати виключно від імені адміністратора.


Помилка regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль»: як виправити збій найпростішими методами?
У Windows 7 і нижче для цього слід зазначити відповідний пункт при введенні команди cmd у меню «Виконати», восьмою і десятою модифікаціях можна використовувати відповідний пункт меню ПКМ на кнопці «Пуск», а спільним рішенням для всіх останніх версій Windows, запуск нової задачі з admin пріоритетом з «Диспетчера завдань».

Додаткова методика реєстрації бібліотек

Незважаючи на наявність потрібних прав при вході в систему під адміністраторської реєстрацією або описаним вище запуском командної консолі, помилка regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль» може з'являтися ще й тому, що в 64-розрядній системі бібліотека не була поміщена в каталог SysWOW64.
Помилка regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль»: як виправити збій найпростішими методами?
Просто скопіюйте реєстрований компонент з директорії System32 в зазначену локацію, а потім виконайте команду реєстрації «%systemroot%SysWoW64regsvr32» (без лапок), вказавши через пробіл повний шлях до потрібної бібліотеки.

Усунення збою regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль» (msvcp110.dll на комп'ютері відсутня)

У випадку з бібліотеками msvcp (причому не тільки з номером 110) збої при реєстрації в більшості випадків свідчать про відсутність або порушення в роботі спеціальної платформи MS Visual C++. У цій ситуації необхідно звернути увагу на те, яка саме версія платформи необхідна для роботи даних компонентів.
Помилка regsvr32 «Не вдалося завантажити модуль»: як виправити збій найпростішими методами?
Після цього її можна інсталювати в режимі відновлення навіть через стандартний розділ програм і компонентів (кнопка «Редагувати»). Іноді можна поступити простіше, завантаживши з офіційного ресурсу Microsoft оригінальні бібліотеки, після чого зареєструвати їх вищеописаними методами, або повністю перевстановити всю платформу. При цьому перед установкою бажано завантажити офіційний дистрибутив, видалити існуючу версію, а тільки потім виконати «чисту» установку.

Популярі новини
Загрузка...