Як зареєструвати DLL: три способи

603 0 Новини високих технологій

Іноді при спробі запустити гру або програму на комп'ютері видається помилка, що даний DLL-файл не знайдений. Факт в тому, що цей файл може знаходитися у вас на комп'ютері, але він просто не зареєстрований. У цій статті ми поговоримо про те, як зареєструвати DLL в ос Windows 7. Зробимо акцент саме на сьомої версії Windows, але, цілком можливо, що DLL зареєструється і на інших версіях. Отже, приступимо.

Перший спосіб реєстрації DLL

Перед початком реєстрації варто зробити ремарку і сказати, що способів всього три, але кожен з них практично аналогічний іншим, так що радимо дочитати статтю до кінця, після чого зробити вибір, яким способом користуватися. Ну а тепер перейдемо безпосередньо до того, як зареєструвати DLL.


Спочатку варто сказати, що всі маніпуляції з реєстрацією DLL-файлу варто проводити лише в тому випадку, коли цей самий файл знаходиться там, де він повинен бути. Найчастіше це папку system32. У прикладі саме цю папку ми і будемо представляти. Зараз поговоримо про самому поширеному способі, як можна зареєструвати DLL, принаймні, він в інтернеті зустрічається найчастіше. Він досить простий, так що користувач не повинен викликати проблем.
Як зареєструвати DLL: три способи
 • Вам потрібно потрапити у вікно "Виконати". Його можна відкрити кількома шляхами. У меню "Пуск" пройти по шляху "Усі програми -> Стандартні" і там вибрати "Виконати". Можна також в тому ж меню "Пуск" здійснити пошук за назвою утиліти. Але найпростіший спосіб - це натиснути клавіші Win+R.
 • Коли вікно відкрите, у поле для вводу потрібно прописати команду "regsvr32.exe" після цього вказати шлях до файлу, який потрібно зареєструвати.
 • Залишилося лише натиснути кнопку "ОК".
 • Просимо звернути увагу на те, що шлях до файлу повинен зазначатися повністю. Починаючи з диска C. Наприклад: regsvr32.exe c: windows /system32/openal32.dll.


  У цьому випадку після натискання кнопки "ОК" є два варіанти розвитку подій. Перший передбачає успіх, в цьому випадку вам буде показано відповідне повідомлення. Або невдача, вилетить відповідне вікно. Це був перший спосіб, як зареєструвати DLL, але нагадуємо, що їх всього три, тому рухаємося далі.

  Другий спосіб реєстрації DLL

  Другий спосіб практично нічим не відрізняється, лише місцем дій. Вам потрібно потрапити в утиліту "Командний рядок", зробити це можна декількома способами: або в меню "Пуск" в папці стандартні відкрити однойменну програму, або викликавши вікно "Виконати", введіть команду cmd. Вирішувати тільки вам.
  Як зареєструвати DLL: три способи
  Тепер перед вами відкрита командна рядок, в ній потрібно ввести абсолютно такі ж дані, які вводилися в першому способі. Тобто спочатку вказати програму, яка буде працювати з dll (regsvr32.exe), а потім шлях до файлу.
  Як зареєструвати DLL: три способи
  Як бачимо, другий спосіб, як зареєструвати DLL, практично нічим не відрізняється від першого, про що і йшлося на початку статті. Але ось третій має більш помітні відмінності, тому перейдемо до нього.

  Третій спосіб реєстрації DLL

  Цей спосіб, швидше за все, виявиться більш простим для рядового користувача, тому почнемо його розглядати. Вам потрібно всього лише відкрити DLL-файл з допомогою regsvr32.exe. Ось як це зробити:
 • На потрібному DLL-файл, натисніть ПКМ.
 • В меню виберіть "Відкрити за допомогою".
 • У віконці знайдіть і натисніть кнопку "Огляд".
 • Прокладіть шлях до файлу regsvr32.exe він знаходиться в папці System32 яка знаходиться в папці Windows на диску C.
 • Натисніть "Відкрити".
 • Ось і все, тепер ви знаєте аж три способи, що потрібно робити, коли з'являється помилка DLL.

  Популярі новини
  Загрузка...