Як дублювати шар у "Фотошопі"? Поради та рекомендації

278 0 Новини високих технологій

Adobe Photoshop має всілякі функції для комфортної роботи з зображеннями. У цій графічної середовищі можна створювати об'єкти, редагувати зображення і ретушувати фотографії. І це зовсім невелика частина того функціоналу, який пропонує цей додаток. Багато користувачі проводять свій час у програмі, а також зовсім нові учасники намагаються досягти таких висот, які були підкорені професіоналами зі стажем. Важливою складовою цієї програми є активна робота зі шарами. Деякі знають про метод дублювання, але не кожному відомо, як його застосовувати. Тому початківці користувачі замислюються про те, як дублювати шар у "Фотошопі CS6". Це дія однозначно знадобиться для тих, хто створює масштабний проект і використовує велику кількість документів. Також іноді виникає природна потреба в тому, щоб перенести шари з одного зображення на інше.


Як дублювати шар у "Фотошопі"? Поради та рекомендації

Робота з шарами

Перед тим як дублювати шар в "Фотошопі", розберемося з поняттям шару. Шари - це незамінна частина в будь-якому процесі редагування зображення. Хочеться відзначити, що без можливості їх створення користувачі мали колосальні незручності, так як робота на одному полотні представляється складною і некомфортною. На щастя, в такому редакторі є все необхідне для користувачів. Шар - це таке локальне простір, в якому можна застосовувати індивідуальні настройки, редагувати незалежно від інших верств.
Як дублювати шар у "Фотошопі"? Поради та рекомендації
Переважна більшість користувачів розбивають своє зображення на безліч шарів, щоб простіше було працювати і виправляти недоліки, якщо раптом вони з'явилися. На кожен шар можна накласти спеціальну маску, безліч фільтрів і інших параметрів накладення.


Як дублювати шар у "Фотошопі"

Тепер можемо перейти безпосередньо до дублювання шарів. Вони знаходяться в спеціальному вікні, яке розташовується в правому нижньому кутку програми. Тут же існують вкладки "Канали" та "Контури", крім головної вкладки "Шари". У цьому розділі можна спостерігати всі верстви, які включені в зображення. У програмі є можливість дублювати шар у "Фотошопі" гарячими клавішами.
Як дублювати шар у "Фотошопі"? Поради та рекомендації
 • Насамперед, звичайно, необхідно запустити програму Adobe Photoshop і відкрити потрібний документ із зображенням.
 • Переходимо в розділ шарів і вибираємо потрібний для дублювання.
 • Правою кнопкою миші натискаємо на назву шару і вибираємо з відкритого діалогового вікна пункт "Створити дублікат шару".
 • З'явиться вікно, в якому необхідно вибрати назву майбутнього шару, а також з документом для дублювання. За замовчуванням ставиться початкове назви з підписом "копія". Якщо у вас підключена монтажна область, то можна змінити значення "Полотно" на інше і також задати ім'я. Операцію проводити можна нескінченну кількість разів.
 • Можливості дубльованого шару

  Ви можете спростити різні типи завдань, якщо будете дублювати кілька разів шари в "Фотошопі". Наприклад, з допомогою дублікатів зображення можна створити глитч ефект, залишивши при цьому на кожному шарі по одному значенню колірного каналу. Над створеною копією можуть проводитися різні операції по зміні візуалізації - зазвичай після цього шари порівнюють і оцінюють діяльність редакторських інструментів. На дубльований шар також можна накласти маску.
  Для спрощення процесу існує спеціальне поєднання кнопок, які допомагають дублювати шар у "Фотошопі" клавішею.
 • Застосовуючи комбінацію Ctrl + ЛКМ, користувач попередньо повинен вибрати інструмент "Переміщення" і вибрати потрібний шар.
 • Після натискання гарячої клавіші ви можете відразу ж перемістити шар на нове місце.
 • Перенесення шарів

  Ми вже встигли зачепити цю тему у процесі створення дублікатів. Нагадаємо, для того щоб перенести шар, застосовуючи функцію дублювання, необхідно в останньому вікні просто вибрати інший документ. Після цього шар перенесеться в те ж місце, де розташовувався в попередньому зображенні. Цим часто користуються ті, хто складає дизайн програми або програми, де потрібно створювати безліч різних вкладочных екранів. Adobe Photoshop підтримує перенесення виділених шарів і через звичайне перетягування з одного документа в інший. Для цього досить виділити шари і затиснути ліву кнопку миші для перенесення на вкладку іншого зображення.

  Зміна порядку шарів

  Як дублювати шар у "Фотошопі"? Поради та рекомендації
  Порядок шарів визначається автоматично, тобто кожен новий шар створюється поверх попереднього. Це не завжди зручно, тому існує певна потреба у ручній перестановці елементів. Це здійснюється максимально просто - вибирають потрібний шар і лівою кнопкою миші, перетягують в потрібне положення між іншими елементами.

  Інші операції з шарами

  З шарами пов'язана велика частина роботи, тому є сенс коротко описати їх функції і налаштування.
  Як дублювати шар у "Фотошопі"? Поради та рекомендації
 • Параметри накладання. Велика поднастройкі, в якій можна змінити такі параметри, як прозорість, тіні, контури, колірні канали і багато іншого. Дозволяє накладати різні ефекти і управляє графічної складової шару. Функція дійсно корисна, так як забезпечує додаткову гнучкість верствам.
 • Перетворити в смарт-об'єкт. Використовують його для того, щоб безперешкодно змінити масштаб зображення без сильної втрати якості.
 • Растеризувати шар. Перетворює смарт-об'єкт і фігурний шар у звичайний. Для растрированных елементів доступні такі параметри, які неможливо було застосовувати до верствам іншого формату.
 • Об'єднати видимі. Дозволяє швидко об'єднати всі верстви, які не були відзначені як невидимі.
 • Популярі новини
  Загрузка...