Як розблокувати шари в "Фотошопі"? Способи усунення проблеми

224 0 Новини високих технологій

Багато людей вибирають такі графічні редактори, де поєднується зрозумілий інтерфейс і безліч необхідних функцій. Ці програми користуються найбільшим попитом порівняно зі складними професійними або надзвичайно простими (з малим набором можливостей) додатками. Лідером серед графічних редакторів як для звичайних людей, так і для фахівців, є Adobe Photoshop. Звичайно, завжди знайдеться місце для нерозуміння та інших проблемних ситуацій. Наприклад, деякі новачки не можуть зрозуміти, як розблокувати шари в "Фотошопі", та інші складності програми. На щастя, у даній статті будуть розглядатися найбільш часті проблеми, пов'язані з блокуванням шарів, і методи вирішення.

Як розблокувати шари в "Фотошопі"? Способи усунення проблеми

Як в "Фотошопі" розблокувати шари?

Якщо ви зіткнулися з даною проблемою, причин її виникнення може бути кілька. Найпоширеніший варіант – звичайна блокування шару, яка запобігає зміни з ним. Іноді шар не відкривається через режиму роботи з документом. Ще одна проблема, яка піднімає питання: "Як розблокувати шари в "Фотошопі" CS6?" – некоректне попереднє збереження. Зупинимося детальніше на останній ситуації.


Припустимо, користувач почав роботу в Photoshop – почав редагувати зображення, створювати графічні об'єкти або ретушувати фотографії. Після якогось проміжку часу у нього створюється деяка кількість шарів. При збереженні роботи користувач вирішує, що варто зберегти роботу у форматі, відмінному від PSD файл з налаштуваннями "Фотошопу", де збережені всі опції, що застосовуються до зображення). Припустимо, що файл був збережений у форматі PNG. Після виходу з програми через деякий час він відкриває PNG-файл за допомогою "Фотошопу" і бачить, що всі верстви об'єднані в один. На жаль, якщо користувач програми попередньо не зберіг роботу у форматі PSD, то розблокувати групу шарів не представляється можливим.


Як розблокувати шари в "Фотошопі"? Способи усунення проблеми
Тому необхідно зберігати всі роботи в форматі PSD, так як тільки такий формат надає повний набір збережених функцій. Інші формати просто не підтримують збережені налаштування в "Фотошопі".

Найпоширеніший випадок

Спочатку блокується нульовий шар під назвою "Фон". Якщо користувач думає, як розблокувати закріплений шар у "Фотошопі" і використовувати його повною мірою, то необхідно позбутися від значка у вигляді закритого замка. Можна двічі клікнути лівою кнопкою миші або перенести значок кошик для розблокування. Заблокувати шари може сам користувач, тоді процедура відкриття шару залишається незмінною.
Як розблокувати шари в "Фотошопі"? Способи усунення проблеми

Нестандартний режим роботи

На практиці іноді трапляється, що, перед тим як розблокувати шари в "Фотошопі", необхідно змінити режим роботи, який відрізняється від стандартного і звичного режиму RGB. Тоді розблокування шарів стандартним способом не може здійснитися. Необхідно повністю перевести режим роботи на колірну палітру. Для цього потрібно зайти у вкладку "Зображення", потім знайти пункт "Режим" і в списку, що з'явився, вибрати "RGB". Після виконаної операції всі верстви, які раніше були заблоковані, стануть відкритими.

Популярі новини
Загрузка...