Як запросити друга в "ВВВ"? Поради та рекомендації

131 0 Новини високих технологій

Спільне проходження будь-яких ігор - дуже захоплююча подія. Безліч ігор побудовано на цьому правилі, кооперативний режим, коли гравці контактують між собою, завоював величезну аудиторію. Разом гратися набагато цікавіше, будь-який момент набагато краще розділити в компанії друзів. В онлайн-іграх геймери можуть грати один з одним, порівнювати досягнення і змагатися між собою. У цьому плані серед ігор займає почесне місце жанр MMORPG і його головний представник World of Warcraft. Ймовірно, багато чули про функції, яка дозволяє гравцеві приєднатися до ігрового процесу разом з товаришем. Перед багатьма постає питання про те, як запросити друга в "ВВВ" для спільних пригод. Адже коли ви запрошуєте користувача в гру, ви обидва отримаєте унікальні бонуси, про які багато хто навіть і не підозрювали. Тому варто розглянути послугу "Запроси друга у ВВВ" трохи докладніше. Але зазначимо, що не кожен користувач запрошує одного через цю функцію, а отже, вони обидва позбавляються приємних подарунків.


Як запросити друга в "ВВВ"? Поради та рекомендації

Запросити друга в "ВВВ": як працює?

Дана акція доступна в будь-який час і обмежується лише терміном дії та країнами, в яких можна підключити цю послугу. Активувавши функцію, ви зможете набагато швидше піднімати рівень і комунікувати з напарником. Отже, для підключення необхідно виконати декілька простих кроків:
Як запросити друга в "ВВВ"? Поради та рекомендації
 • Перед тим як запросити друга в "ВВВ", у гравця повинно пройти більше 72 годин з дня покупки ліцензії.
 • Після цього йому необхідно зайти в гру і в лівій стороні екрану натиснути на вкладку "Список друзів".
 • Висвітиться вікно, в якому потрібно натиснути на іконку "Запросити друга".
 • У новому вікні потрібно ввести адресу пошти одного, щоб вислати лист з подальшими вказівками для нього.
 • Ваш друг повинен активувати лист (якщо воно не прийшло, то, можливо, воно було автоматично відправлено в спам) і створити обліковий запис на Battle.
 • Подарунки і бонуси

  Після активації облікового запису одного вам обом стануть доступні спеціальні можливості і бонуси. Запросити друга в "ВВВ" є сенс хоча б заради того, щоб отримати ексклюзивні засоби переміщення або незвичайних вихованців, які ніде не купуються.


  Як запросити друга в "ВВВ"? Поради та рекомендації
 • На кожного з гравців буде діяти збільшення досвіду на 50%. Це сприяє прискореному розвитку ігрових персонажів. Важлива примітка: щоб отримувати бонус збільшення досвіду, гравці повинні знаходиться в складі групи.
 • За кожні 2 рівня, отримані запрошеним гравцем, який запросив гравець отримує 1 додатковий рівень для персонажа.
 • Раз в 30 хвилин кожен з друзів здатен переміщуватися до іншого, щоб разом розвивати персонажів і організовувати пригоди.
 • Коли запрошений один оплачує свою підписку на два місяці, запросив отримує додатковий місяць підписки. Це дуже хороший бонус, який дозволяє трохи заощадити на платній підписці. Деякі гравці спеціально запрошують велике число друзів, щоб грати безкоштовно деякий час.
 • За третій оплачений запрошеним іншому місяць запросив здатний вибрати в нагороду одне з їздових тварин або тварин. До реєстру вибраних засобів пересування входять: "Смарагдовий гіпогриф", "Прогулянкова ракета Х-53", "Вогнегривий скакун" і "Серце крила ночі". Або гравець може вибрати одного з вихованців: "Золоте порося", "Срібний порося", "Нефритовий тигр" і "Ліловий нефритовий тигр".
 • Час дії

  Перш тим як запросити друга в "ВВВ", варто розібратися з часом дії та іншими тонкощами. Запрошений друг повинен мати не менше 30 днів з моменту активації гри. В іншому випадку стане неможливо запросити друга в ВВВ. Як стало зрозумілим, необхідно дуже швидко скоординуватися між собою, щоб функція була доступна довше. Наведемо простий приклад: один синхронізувався з вами через 15 днів після придбання ліцензії - замість 90 днів дії акції у вас буде доступно всього лише 75 днів.
  Як запросити друга в "ВВВ"? Поради та рекомендації

  Інші особливості

  Візьмемо до уваги країни, в яких діє ця пропозиція: Великобританія, Австрія, Бельгія, Україна, Фінляндія, Швеція, Франція, Іспанія, Німеччина, Росія, Греція, Португалія, Ірландія, Норвегія, Італія, Нідерланди, Латвія, Литва. В інших країнах ви не зможете використовувати дану послугу. Лист, надісланий на електронну пошту, необхідно підтвердити протягом 7 днів після відправки. Друзі повинні грати за одну фракцію.

  Популярі новини
  Загрузка...