Як прибрати сітку в "Автокад"? Поради та рекомендації

193 0 Новини високих технологій

AutoCAD є передовою програмою моделювання систем. В ній працюють фахівці різних рівнів: від студентів до проектувальників світового масштабу. Насправді функції і можливості цього середовища практично безмежні. Це зручна програма, яка забезпечує 2D і 3D моделювання об'єктів. Для початківців користувачів може виявитися складним самостійне вивчення даного продукту, так як багато функцій і розбиратися у всіх непросто. Одне з питань, яке часто задають початківці користувачі: як прибрати сітку в "Автокад" з екрану? Її зображення може часом заважати візуальному сприйняттю проектувальника. Тому дана стаття буде корисна починаючим.

Як прибрати сітку в "Автокад"? Поради та рекомендації

Програма AutoCAD

Це додаток для двомірного і тривимірного проектування. Програма була розроблена компанією Autodesk. Самим першим продуктом компанії став AutoCAD - 86 випущений в 1982 році. Програма моментально стала популярною і унікальною в своєму роді. Зараз компанія щорічно випускає оновлену версію свого продукту.


В перелік функцій програми входить складання проектної документації. В арсеналі цього додатка є різні інструменти для створення 2D та 3D моделей. Бібліотека "Автокад" налічує величезну кількість елементів, які можуть допомогти при роботі з програмою. AutoCAD використовує дозвіл файлів формату DWg і DXF.

Як прибрати сітку в "Автокад"

При запуску програми всі помічали сітку, яка складається з вертикальних і горизонтальних смуг. Через кожні п'ять ліній утворюється лінія в два рази товще попередніх - таким чином, відбувається розбивка на квадратні сектори. Перед тим як прибрати сітку в "Автокад", необхідно розібратися, для чого вона тут. Для багатьох світні лінії - це орієнтир, за яким можна визначити відносний масштаб і відстань між предметами.


Сітка володіє деякими властивостями: вона має нескінченну розмірність (тобто масштаб можна змінювати скільки завгодно, але розмірне поле сітки ніколи не перерветься), при перенесенні з модельної вкладки в листову, сітка не зберігається і не друкується разом із зображенням. Можна сказати, що сітка - це якийсь допоміжний інструмент, який знімає візуальне навантаження з зображення.
Як прибрати сітку в "Автокад"? Поради та рекомендації
Отже, знання того, як прибрати сітку в "Автокад", дозволить користувачеві активувати і деактивувати цю функцію. Налаштування візуального інструменту знаходиться на панелі швидкого доступу внизу екрану. Це перша піктограма, натиснувши на яку, можна вимкнути параметр сітки. Повторне натискання поверне сітку назад. Можна вдатися до гарячої клавіші F7 для більш комфортного перемикання елемента.

Сітка на екрані листа

Якщо при перемиканні на вкладку "Лист" у видовому екрані користувач спостерігає пересічні лінії (навіть якщо він вимкнув їх раннє в робочому середовищі "Модель"), то можна їх прибрати при необхідності точно так само, як і у вкладці раніше. Варто розібратися з тим, як прибрати сітку з аркуша "Автокад":
Як прибрати сітку в "Автокад"? Поради та рекомендації
  • Натискаємо двічі на видовий екран, щоб зробити його активним.
  • Потім за допомогою клавіші F7 або на панелі швидкого доступу відключаємо сітку.
  • Щоб зміни збереглися, необхідно натиснути двічі за межі видового екрана.
  • Популярі новини
    Загрузка...