Різні моди на лікарню в "Майнкрафте"

343 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Minecraft представлено безліч можливостей та ресурсів для створення різних споруд, міст, винаходів і втілення тисячі ідей. Крім того, що гра дозволяє будувати самостійно, в неї можна встановлювати сторонні модифікації на різні теми. У цій статті розглянемо декілька різнопланових модів на лікарню для "Майнкрафта".

MedicieCraft

Дане доповнення здебільшого відноситься не до самої спорудженні будівлі лікарні, а до професії лікаря і медицині. Модифікація додає в гру безліч предметів і інструментів з області медицини, відповідний одяг, елементи інтер'єру і так далі. З допомогою MedicineCraft ви зможете перетворити свого персонажа в цього лікаря, допомагати іншим жителям вашого сервера!


Звичайно, самі предмети та ліки марні без місця, де буде здійснюватися прийом і госпіталізація пацієнтів. Для цього вам необхідно відбудувати повноцінну лікарню в "Майнкрафте". А облаштувати її всередині, забезпечити працівників обладнанням і кабінетами ви зможете за допомогою цього мода.
Різні моди на лікарню в "Майнкрафте"

Silver Town

Наступне доповнення являє собою повноцінний містечко, в якому також знаходиться будівля лікарні. У модифікації врахована і додана вся інфраструктура, тому обійтися без госпіталю було неможливо. Будівля копіює реальну лікарню одного з канадських містечок. Ви можете скачати даний мод і встановити собі, або побудувати аналогічний варіант за готовою схемою. Оскільки споруда скопійована з реальною, вона буде органічно виглядати в будь-якому сучасному місті в Minecraft.

Монстр в лікарні

Ця модифікація на лікарню в "Майнкрафте" сильно відрізняється від описаних вище. Тут гравцеві належить відвідати моторошний покинутий госпіталь, в якому відбуваються нез'ясовні речі. Гравець прокидається в палаті абсолютно один у повній темряві серед кривавих стін і написів. Йому належить розібратися в тому, що тут сталося, з допомогою підказок, розкиданих по кабінетах і палатах.
Різні моди на лікарню в "Майнкрафте"
Як бачите, всі описані моди сильно відрізняються один від одного за змістом і виконання, але їх об'єднує загальна лікарняна тематика.

Популярі новини
Загрузка...