Snapster - що це таке?

119 0 Новини високих технологій

Кількість соціальних мереж і розважальних ресурсів стало настільки величезним, що інтерес до деяких раніше знаменитим проектів втрачається. Якщо в 2008 році важко було знайти що-то популярнішим, ніж «ВКонтакте», то зараз першість однозначно за Instagram і Telegram. Обидва ресурсу містять все, що раніше було так популярно в соцмережах: спілкування, публікація фотографій, прослуховування музики і перегляд відео. Навіть комерційні паблики давно перенесли свій контент в Instagram, оскільки там аудиторія в рази більше.

Бажання популярності

Подібна ситуація власникам соцмережі «ВКонтакте» однозначно не по душі. Тому вони намагаються всіляко привертати до себе увагу. Тому вирішили випустити Snapster. Що це таке?


Snapster - що це таке?
Багато нарікають цей ресурс черговим клоном Instagram, якому не судилося стати популярним. І хоча це звучить досить грубо, все ж є абсолютною правдою. Незважаючи на те, що додатком вже близько 2 років, про нього практично ніхто не знає, а ті, хто зважився встановити його на смартфон, зробили це заради задоволення цікавості.

Програма

Snapster - що це? Це ресурс, який дозволяє публікувати фотографії, коментувати і обговорювати контент, ділитися з друзями планами і стежити за публічними акаунтами. Хоча навряд чи хто-то без рекламної інтеграції почне використовувати подібний софт, в той час як є, вже знаменитий і розкручений проект. Зараз відома версія «2.0», яка вийшла відразу після випуску першого варіанту, який виявився вкрай невдалим. Але варто зазначити, що оновлений Snapster виявився в рази краще попереднього. Він легко справляється з поставленими завданнями, а саме редагуванням і публікацією фотознімків.


Історія розвитку програми

Реліз програми відбувся ще в 2015 році. Вже в серпні 2015 року була випущена перша версія в магазин додатків App Store. Цілий рік програма отримувала оновлення та фікси, а влітку 2016 року була представлена версія 220.
Snapster - що це таке?
У 2016 році Snapster потрапив в топ кращих російських додатків для Android, але вже на наступний рік в Google Play з'явилася остання версія програми, а розробники оголосили про закриття проекту.

Установка програми

Як отримати Snapster? Для цього досить перейти в Google Play і ввести в пошук назву ресурсу. Також можна подивитися відразу статистику програми. Його встановили більше 1 мільйона разів, а середній бал становить 40. Всі 20 тисяч користувачів залишили свій відгук і поставили оцінку ресурсу. Після установки буде доступно редагування наявних фото або можливість зробити новий знімок. Додаток пропонує готовим поділитися результатом з друзями у «ВКонтакте», Instagram або на Facebook. Також можна зберегти знімок у галерею або відправити його в інші додатки.

Рання версія

Раніше готові фото можна було відправляти в кімнату у «ВК» в Snapster. Що це таке? Дати однозначне визначення непросто. Справа в тому, що розробники, очевидно, хотіли виділити свій проект серед подібних, тому ввели таке поняття.
Snapster - що це таке?
Користувач міг вести власну кімнату, де обмінювався б фотографіями з друзями та вів обговорення на різні теми. Також можливо було підписуватись на чужі кімнати, щоб бути в курсі всіх подій. В особистій кімнаті можна виставляти лише власні знімки, що в черговий раз нагадує нам аккаунт в Instagram. У публічних кімнатах може відбуватися все що завгодно. До них може отримати доступ будь-хто, а спілкування тут безмежно. В приватних кімнатах можна зібрати групу близьких людей, з якими простіше всього обмінюватися планами і ділитися фотографіями для вузького кола.

Популярні кімнати

Цікаво, що Snapster - це соціальна мережа, яка так і не змогла зібрати свою аудиторію. І хоча її скачали більше 1 мільйона рази, своїх друзів ви там навряд чи знайдете. Після введення кімнат стало цікаво, хто ж там «живе». Виявилося, що крім співробітників «ВКонтакте» і Михайла Галустяна подібною функцією ніхто не користувався.

Нові версії

Як вже згадувалося, глобальним оновленням став вихід Snapster 2.0. Ця версія дозволяла створювати публічні та приватні кімнати, запустила функцію «Поділитися з», а також дала можливість підписуватися на інші акаунти.
Snapster - що це таке?
Наступне оновлення поліпшило алгоритм роботи кімнат у Snapster, а також нововведення торкнулися інтерфейсу і стабільності роботи програми. У версії 210 був оновлений дизайн профілів, з'явилися адреси кімнат, а також відбулася зв'язок Snapster з «Вконтакте», яка дозволяла запрошувати друзів з соціальної мережі у кімнати.
В оновленні 220 зміни головним чином торкнулися виправлення помилок програми. Також знову попрацювали над дизайном, перегрупували деякі елементи і додали зручні інструменти. Але оскільки у вересні 2017 року було оголошено про закриття проекту, а багато хто так і не дізналися нічого про Snapster «ВК», вийшла версія 3.0 яка втратила будь-яких соціальних функцій, перетворившись на звичайний пересічний фоторедактор. Зараз, встановивши додаток на телефон, можна обзавестися непоганим редактором знімків, які легко відправляти в будь-яку соціальну мережу.

Фоторедактор

Про те, що Snapster - це провальний проект, розробники і не думали. Але зараз вже складно сказати, що пішло не так. Тим не менш програма як і раніше доступна в Google Play. Її можна безкоштовно скачати і встановити на смартфон. Вона має приємний і простий інтерфейс. Деякі моменти здаються зручніше, ніж в знаменитому Instagram. Наприклад, останні знімки, зроблені на телефон, відразу ж доступні на екрані, тому ніяких зайвих переходів робити не потрібно. Можна відразу приступити до редагування. Також у додатку багато можливостей для редагування фото. В цьому випадку воно чимось нагадує популярну програму Snapseed. Крім звичних фільтрів користувачеві доступна тонка настройка зображення. До речі, самі фільтри тут також змінилися, тому можуть відвернути від вже обридлих варіантів з Instagram.

Snapster - що це таке?
Під фільтрами є значок розширеного редагування фото. Тут можна регулювати яскравість, контраст, насиченість і загасання. Є рядок «Покращення», яка автоматично налаштовує параметри фото. Поруч знаходиться значок кривих. Тут можна вирівняти колірну гаму за загальним показником, а також за кожним кольором. Разом з корекцією кривих можна знайти редагування фото по кожному кольору. Цей параметр є дуже тонкою, але в деяких випадках корисною. Вибираючи певний відтінок на фото, можна змінити його насиченість, яскравість, поріг і пом'якшення. Цей фоторедактор дає більше можливостей для поліпшення знімків, Instagram, але і не лякає користувача великою кількістю налаштувань, як більш просунуті програми і мобільна версія Adobe Photoshop.

Популярі новини
Загрузка...