Як навчитися малювати на комп'ютері мишкою? - поради та рекомендації

593 0 Новини високих технологій

Напевно, кожен, хто хоч раз заходив в найпростіші графічні редактори, наприклад, вбудований Paint, намагався мишкою намалювати найпростіші задумки. Швидше за все, він закидав роботу, або виходило невдале зображення. І справа зовсім не в тому, що людина погано малює. А в тому, що комп'ютерна миша, якою намагаються малювати, не зовсім адаптована під створення ілюстрацій. Миша не здатна точною мірою передати ті рухи руки, які передаються на папір через ручку або інший інструмент. Тоді виникає питання: "Як навчитися малювати на комп'ютері мишкою?". Навчитися можна, але до такого комп'ютерного девайсу потрібно знайти свій підхід.

Графічний планшет і комп'ютерна мишка

В наш час графічний планшет - це зовсім не нонсенс. Він з'явився в магазинах техніки досить давно і встиг полюбитися багатьом художникам, дизайнерам, архітекторам і любителям просто помалювати. Але, проте, багато хто не готові платити гроші за девайс, яким вони в майбутньому, можливо, перестануть користуватися через зникнення інтересу або натхнення. Для перевірки своїх здібностей початківці художники думають про те, як малювати мишкою на комп'ютері. Іноді бувають випадки, коли людина настільки добре опановує мистецтвом малювання мишею, що вже не бажає переходити на графічний планшет.


Як навчитися малювати на комп'ютері мишкою? - поради та рекомендації

Програми, які найкраще підходять для малювання

Насправді, цілком підійде будь-який редактор, навіть той самий Paint. Щоб малювати на комп'ютері мишкою, як деякі професіонали, які чудово поводяться з нею, необхідно визначитися з тим, у якому форматі ви будете працювати. Або це буде растрова графіка, або векторна графіка. Для першого випадку підійде Adobe Photoshop, а для другого можна застосувати такі програми, як Corel Draw і Adobe Illustrator. Головною відмінність - сама графіка і формат, в якому будуть функціонувати програми, а інструменти скрізь однакові.

Як навчитися малювати мишкою на комп'ютері?

Головним інструментом для користувача стане "Кисть" зі всіма її параметрами і тонкощами. Крім цього інструменту знадобитися "Ластик", "Заливка" і режими "Збільшення/Зменшення". Для того щоб навчитися малювати мишкою на комп'ютері, необхідно мати терпіння і бажання, так як цей процес досить трудомісткий.


Як навчитися малювати на комп'ютері мишкою? - поради та рекомендації
Найголовнішою проблемою буде ротація ліній при малюванні. Наприклад, якщо ви хочете зробити плавне закруглення, то, можливо, ви отримаєте незграбний скіс. Це можна виправити завдяки сильному збільшення в області, щоб краще і акуратніше промальовувати кожен піксель. Тому варто працювати в збільшеному масштабі, щоб лінії здавалися плавними і точними. Намагайтеся використовувати інструмент "Лінія" і "Крива", щоб зробити більш точна побудова зображення. Якщо необхідно накреслити довгу лінію, то в збільшеному масштабі робіть окремі штрихи замість суцільного веління мишкою.

Невеликі тонкощі і нюанси

Варто звернути увагу на роботу з шарами. Це дуже зручно при малюванні мишею, так як при зафарбовуванні користувач не зможе вийти за краї шару. При бажанні можна видалити непотрібні шари і уникнути зайвої роботи з ластиком.
Як навчитися малювати на комп'ютері мишкою? - поради та рекомендації
Якщо новачкові важко навчитися малювати на комп'ютері мишкою, як деякі художники, то можна намалювати зображення на папері, потім сфотографувати/відсканувати і завантажити графічний редактор, а потім малювати поверх намальованого зображення. Точно також можна завантажити будь-яку картинку в програму і малювати, опираючись на неї. Існують деякі аксесуари для комп'ютерної миші, які можуть полегшити ваш процес малювання. Їх можна замовити в інтернет-магазинах. Дивіться відеокурси з тематикою, схожою з цієї: "Вчимося малювати мишкою на комп'ютері". Завдяки їм, можна швидко освоїти роботу з мишкою і, в цілому, покращити ваші творчі дані.

Популярі новини
Загрузка...