Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони

709 0 Новини високих технологій

Вигадані і міфологічні персонажі щільно увійшли в наше життя з поширенням жанру фентезі як в книжковій, так і в ігровій та кіноіндустрії. Письменники і сценаристи не обмежуються лише людьми – в книгах, фільмах і іграх вже давно і щільно влаштувалися такі раси, як ельфи, гноми, орки і інші. Але є ще одна міфічна раса, що з'являється на екранах/сторінках цілком часто, а саме – дракони. Вони незмінно грають роль великих істот, набагато більш мудрих, ніж люди. Проте залежно від ролі в історії мудрих наставників та помічників головного героя або антагоністів, – змінюється і опис цієї раси. Десь вони постають жадібними і злісними, цілими днями лежать на горі золота в скарбниці і мріють про повну геноцид всіх інших рас. А де-то дракони – великі створення, знають і пам'ятають багато епохи, які можуть врятувати героя у скрутній ситуації або підказати вірне рішення. І навіть у тих історіях, де вони залишаються нейтральні, без уваги залишити цю расу складно – вони завжди овіяні ореолом таємничості і загадковості. Розглядаючи їх в різних всесвітів, можна скласти топ найсильніших драконів з різних світів. Однак спочатку варто пригадати, звідки ж з'явилися легенди про цих істот.


Походження

Дракони присутні в міфології багатьох країн. Перші їх згадки зустрічаються в шумерської міфології, де ці створення представлялися зовсім інакше, ніж в наші дні, і були створіннями початкового Хаосу, вічно ведуть боротьбу з Порядком. Також вигляд дракона був украй популярний у Китаї – його ототожнювали з Імператором, приписували створення світу. Відображення у вигляді гігантських зміїв ця раса знайшла і у міфології ацтеків: символом Кецалькоатля, бога ранкової зірки, є саме один з них. Однак справжній "розквіт" і популяризація лускатих припали на середньовічну Європу. Алхіміки вважали їх, а символом першоматерії в алхімії був Уроборос – дракон, що кусає себе за хвіст.
Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони
Найбільш поширений сюжет у міфології – сутичка лицаря/принца з драконом, що стеріг прекрасну принцесу. Величезний звір символізує собою труднощі, які потрібно подолати, щоб отримати скарб, що б їм не було – принцеса, багатство або прихильність сюзерена.


Середзем'я

Безсумнівно, кажучи про самих сильних драконів, потрібно згадати, з чого все починалося. Перші дракони в художньому творі з'явилися саме в творах професора Дж. Толкіна, а саме в казці "Хоббіт: Туди і Назад". Тоді Смаугом, останній з тих, що залишилися на той момент дракон, здавався величезним, а Толкін вміло розкрив характер цього старого і злого істоти. Однак пізніше, читаючи інші його роботи, стає зрозуміло: Смаугом – один з найменших представників своєї раси, що жила колись у Середзем'ї. Згідно історії світу, найсильнішим драконом в ньому був Анкалагон Чорний – перше і найбільше творіння темного Вали Мелькора.
Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони
Дракони в Середзем'я спочатку служили злу, адже заради цього їх і створили, і Анкалагон не був винятком. Проте доля його в результаті була досить трагічна для всіх темних – під час Війни Гніву військам вдалося вразити світла його, і дракон упав на Тангородрим, фортеця Мелькора, знищивши його.

"Гра Престолів"

У "Грі Престолів", серіалі, що виходить в Америці і заснованому на книгах Дж. Мартіна "Пісня Льоду та Вогню", дракони теж мають важливе місце в оповіданні. Можна точно сказати, що письменник і сценаристи виділили цієї раси чималу роль в подіях: саме те, що останні існують представники раси обрали своєю господинею Дейенеріс, одну з правителів скинутої династії Таргаріенов, дозволяє їй почати відновлення могутності свого роду. Найсильнішим ж можна визнати дракона на ім'я Балерион, відомого також як Чорний Жах.
Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони
Він належав Эйгону Завойовнику під час Завойовницької війни. Балерион був найбільшим і найстарішим драконом Таргаріенов і всього Вестероса. Він був настільки великий, що тінь від нього могла накрити ціле місто.

Серія TES

Серія RPG The Elder Scrowls містить в собі цілих п'ять ігор, однак з драконами гравцеві вдається зустрітися тільки у п'ятій, останній на даний момент частини – Skyrim. Виявляється, що раніше вони були занурені в сон, але повернувся з-за межі світу Алдуин зміг розбудити частина з них. Більшість драконів агресивні по відношенню до інших рас, і, цілком можливо, їм вдалося захопити світ, якби не брат Алдуина – Партурнакс. Він навчив смертних використовувати Голос (драконьи крики, здатні впливати на навколишній світ, у тому числі широко відомий за межами співтовариства гри Туум). Найсильнішим драконом у цьому всесвіті є Алдуин – якщо не вважати його батька, бога, також має подібну форму.
Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони

"Відьмак"

Варто зазначити, що представників цієї раси в даної серії ігор, так і книг, дуже мало, і виділити серед них найсильнішого представляється неможливим: дракони в світі "Відьмака" і потайливі намагаються не потрапляти людям. Подібна поведінка цілком обгрунтовано, оскільки люди полюють на цю расу заради різних інгредієнтів. Втім, вибрати одного все-таки можна. Це Виллентретенмерт, відомий також як Борх Три Галки. Якщо вірити його словам, то він є єдиним у світі золотим драконом, що робить його сильним серед всіх. Адже золоті не тільки сильніше і швидше за всіх інших, але і володіють унікальною можливістю приймати вигляд будь-якої істоти.
Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони
Варто також відзначити, що в іграх зустріти Виллентретенмерта не можна, але можна познайомитися з його дочкою – Саэсентессис, відомої також як Саскія. Остання, хоч і має форму людини, не є чистокровним золотим драконом: її мати була зеленою драконицей. Відомо, що і Саскія, і Виллентретенмерт є в картковій грі "Гвинт", створеної на основі гвинта з гри Відьмак 3.

Dark Souls

Говорячи про цих ящерах, не можна не згадати серію ігор про Темних Душах. Згідно лору Душ, дракони були першими істотами в світі. Вони були безсмертні і жили в спокої і рівновазі. Тривало це аж до появи Первородного Полум'я, що розділив життя і смерть, світло і пітьму. Тоді ж з'явилися ті, хто знайшов Душі Лордів – Гвін, Ніто, відьма Изалита і дракон-зрадник Нагий Звт. Лорди знайшли зброю проти своїх попередників і знищили більшість, почавши Еру Вогню, під час закінчення якої і відбуваються події всіх трьох частин серії.

Виділити в Souls іграх найсильнішого з них дуже просто – достатньо порівняти характеристики зустрічалися герою босів цього класу. Якщо судити таким способом, найбільш сильним є Древній Дракон.
Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони
Знайти його можна у другій частині серії, в Храмі Дракона. У Древнього Дракона приблизно 20 тисяч очок здоров'я, що робить його одним з найбільш "товстих" босів в грі.

"Як приручити дракона"

Мультфільм "Як приручити дракона" дуже популярний серед дітей і молоді, так що закономірно, що деякі з них задаються питанням, який дракон з "Як приручити дракона" найсильніший. З першого мультфільму ми дізнаємося про п'яти видах великих ящірок, у наступних знайомимося з ще безліччю. Важко виділити серед всіх цих драконів найсильнішого. Вивчивши їх глибше, можна зрозуміти, що Нічна Фурія – вид, до якого належав і Беззубик, один з героїв першого мультфільму, – є самим сильним. Проте з ним постійно конкурують такі види, як Крик Смерті і Скрілл. Фанати сперечаються між собою, віддаючи першість то одному, то іншому вигляді, але ці три незмінно залишаються на верхівці рейтингу найсильніших і небезпечних представників цієї раси.

"Легенди Дракономании"

"Легенди Дракономании" – браузерна гра, в якій гравцеві належить розвивати своїх драконів, битися в завданнях і на арені. Найсильніші дракони в "Дракономании" – легендарні. Добути їх вкрай непросто, а вже виділити серед них одного і зовсім є неможливим: сила і корисність даних юнітів більшою мірою залежить від тактики, використовуваної гравцем, його супротивника, конкретної ситуації. Всього в грі 5 видів, доступних для постійного розведення. Це звичайний, незвичайний, рідкісний, легендарний, а також боси. Також існують дракони, доступні до розведення тимчасово, кланові і віпи. У грі "Дракономания" найсильніші дракони відзначені класом легендарних. Їх 26 у кожного з них є свої 3 стихії, одна з яких – Легенда, найсильніша стихія. Підбирати собі вихованця коштує в залежності від рівня і стилю гри. Одним з кращих виборів на високих рівнях виглядає Осінь: у нього досить хп і один з найбільших домагов в грі.
Самий сильний дракон: огляд популярних відеоігор, персонажі, самі найбільші дракони
Однак все-таки які дракони найсильніші в "Дракономании", належить вирішити самому гравцеві, вибираючи комбінації здібностей, орієнтуючись на противника, його силу і слабкість.

Популярі новини
Загрузка...