Графічні моди "Сталкер: Поклик Прип'яті". Установка і системні вимоги

218 0 Новини високих технологій

"Сталкер: Поклик Прип'яті" - це неймовірно атмосферна гра, в якій є все, що потрібно для любителів постапокаліптичного жанру. Катастрофа, що сталася з ядерним реактором на території міста, породила смертоносних мутантів і загадкові аномалії. Небезпека завжди межувала з жадобою наживи, тому в Зону все частіше проникали шукачі пригод або мародери. Представлені нижче графічні моди разюче змінюють гру як зовні, так і внутрішньо. Деякі з них перетворюють Зону, роблячи її схожою на себе - квітучою і живий, а деякі докорінно змінюють штучний інтелект гри, роблячи розумніші ворогів, а мутантів - смертоноснее. Гра вже не нова, але увагу фанатів повернути нескладно, якщо розробити декілька відповідних графічних модів у "Сталкер: Поклик Прип'яті".

Графічні моди RMA GG

Графічні моди "Сталкер: Поклик Прип'яті". Установка і системні вимоги
Відкриває топ графічних модів на "Сталкер: Поклик Прип'яті" мод RMA GG. Дві останні літери мода означають графічне і ігрове неофіційне доповнення, тобто сюжетну лінію, прописану творцями мода. Ця модифікація докорінно перетворює Зону за рахунок збільшення кількості рослин, в основному трави і дерев. Зображення в грі виглядає дуже барвисто і яскраво, а серед погодних явищ є дощ з грозою, а також неповторні світанки і заходи. Нічна Зона не менш прекрасна - місяць чудово справляється з освітленням околиць.


Технічна складова графічного мода для "Сталкер: Поклик Прип'яті" демонструє гравцям безліч нових напрацювань, одна з яких - це візуальна частина від HD Graphics. Всі локації складаються з високоякісних текстур, однак славу цей мод здобув завдяки погоді. Новий сюжет в моді-доповнення триває набагато довше, ніж в оригінальній грі, а також є величезний комплект доповнень зі зброєю.

Aurora 2

Графічні моди "Сталкер: Поклик Прип'яті". Установка і системні вимоги
"Сталкер: Поклик Прип'яті" з графічним модом Aurora 2 буде працювати стабільно, адже розробники цього аддона виконали чималу роботу над своїм твором.
Графічні моди "Сталкер: Поклик Прип'яті". Установка і системні вимоги
Крім нової графічної складової, модифікатор змінює і ігрову частину: щоб гравець зміг виявити артефакт, йому буде потрібно спеціальний детектор. До того ж мод покращує штучний інтелект ігри і робить мутантів ще лютіша, а звичайних ворогів - розумніші. Судячи з назви мода, мова йде про осінню погоду, яка часто буває мінливою. Сухий і сонячний день у Зоні може миттєво перетворитися в похмурий і непогожий, може піти дощ, який буде тривати від кількох годин до кількох днів. Розробники даного графічного мода для "Сталкер: Поклик Прип'яті" замінили абсолютно всі текстури в грі на високоякісні.


Окремої уваги заслуговує музичне супровід в локаціях, яке ще більше занурює гравця в атмосферу гри. Також були замінені і пісні біля багаття - пісні сталкерів стали ще цікавіше.

Atmosfear 3

Графічні моди "Сталкер: Поклик Прип'яті". Установка і системні вимоги
Модифікація Atmosfear 3 помітно перетворює картинку, додаючи в гру більше рослинності і вносячи різноманітність в режим погоди. При установці даного мода можна регулювати рівень рослинності. Кращий графічний мод на "Сталкер: Поклик Прип'яті" в плані кліматичних змін і текстур високої якості, перетворює Зону з мертвою в квітучу. Відповідаючи власній назві, цей мод здатний демонструвати хімічний дощ, перероблений викид і нову сюжетну лінію.

"Сталкер: Поклик Прип'яті" - графічний мод Remake

Графічні моди "Сталкер: Поклик Прип'яті". Установка і системні вимоги
Цей графічний мод має UHD-текстурами і картами рельєфу. З перших хвилин гри можна помітити, що стандартні моделі для мешканців Зони були змінені на поліпшені унікальні 3D-моделі. У графічному плані дана модифікація може вразити погодними умовами, структурою будівель, проробленими тінями і процесами постобробки. Зміни торкнулися інтерфейсу, а також звукового супроводу, яке відтворюється у грі в HQ якості. Були доопрацьовані і виправлені багато налаштувань і скрипти.
Для любителів красивих зображень розробники постаралися зробити реалістичну воду, ефекти відблисків від місяця і сонця і ефект намокання екрану. Чудово доповнюють картину дозвіл тіней, підвищений до 4K. Оновлено також анімації зміни зброї, стрільби та взаємодії з предметами. Були замінені файли MESH для всіх мешканців Зони. Меломанів потішить висока якість відтворення музичного фону і звукових ефектів. Зона стала небезпечніше: тепер мутанти і зомбі будуть частіше зустрічатися на шляху у сталкера. Оновлення для зброї і броні дозволяють продавати все що завгодно, а також активувати артефакти. Даний графічний мод для "Сталкер: Поклик Прип'яті" був розроблений для того, щоб докорінно перетворити Зону.
Завдяки розширених налаштувань SWEETFX, гра стає ще цікавіше. Можна призначити клавішу швидкого дії, яка буде включати або вимикати утиліту. Такі корисні утиліти для створення неповторних скріншотів. За допомогою цієї програми можна налаштувати всі графічні параметри на максимум, але тоді зростають системні вимоги.

Системні вимоги

Будь-які модифікації, орієнтовані на поліпшення графіки, вимагають серйозного комплектування для комп'ютера. Оптимальні системні вимоги для більшості графічних модів припускають використання ОС Windows 7 і вище. Мінімальна оперативна пам'ять повинна складати 4 Гбайта. Графічний процесор повинен бути не старше GTX 660 так як від нього, здебільшого, залежить якість зображення і деталізація текстур. Процесор для цих цілей підійде Intel Core i52500.

Установка мода

Якщо слідувати строго по порядку, заданому в інструкції, то проблем з запуском гри не буде. Для початку потрібно скачати і розпакувати архів, далі - перенести всі файли в папку з основною грою. Настійно рекомендується видалити файл user.ltx. Так як мод є вимогливим до графіку, то не слід його поєднувати з іншими графічними модами. Після цього можна запускати гру і насолоджуватися оновленою графікою. Деякі моди містять у собі збірка гармоніюють графічних модифікацій, які не конфліктують між собою. Установка подібного роду модів - це відмінний привід заново пройти гру, захоплюючись деталізованим зображенням, оновленим інтерфейсом, вдосконаленим штучним інтелектом і ефектними погодними явищами.

Популярі новини
Загрузка...