Застосування помпи в "Майнкрафте"

227 0 Новини високих технологій

Якщо ви граєте в "Майнкрафт" з такими модами як Industrial Craft і Build Craft, то помпа вам просто необхідна! Вона є і в "Індастріал" і "Буилд Крафт". Помпа в "Майнкрафт" виконує найважливішу роль, про яку ви зможете дізнатися, прочитавши статтю.

Як встановити?

Якщо ви граєте в многопользовательском режимі з модами, то додаткова установка не потрібна. Але якщо у вас є бажання пограти з модом Build Craft, то доведеться встановлювати його вручну. Сама установка залежить від лаунчер, яким ви користуєтеся. Найчастіше в самому лаунчер можна одним лише натисненням встановити мод. Однак якщо його немає, то доведеться завантажувати самому в кореневу папку. До речі, що стосується скачування модів. Потрібно бути акуратніше в цій справі і завантажувати тільки з перевірених джерел, оскільки висока ймовірність, що разом з модом помпи в "Майнкрафт" йде в комплекті і стіллер. Якщо він добре прихований, то навіть найкращий антивірус не зможе його знайти. Стіллер краде паролі, тому слід бути уважним при скачуванні. А взагалі мод на помпи в "Майнкрафт" дійсно дуже легко поставити.


Застосування помпи в "Майнкрафте"

Про помпі

Помпа є відмінним інструментом для відкачування рідини. Працювати вона може від ДВЗ або двигунів на червоному камені. Від ДВС, звичайно, більше потужності, але він любить перегріватися. Тому за допомогою помпи туди відразу потрібно качати воду. Що стосується самої помпи, то він може працювати в радіусі 64 блоків. Плюсом помпи є те, що вона забирає рідина від країв до центру. Також за допомогою дерев'яних труб з воском можна зручно транспортувати рідина в потрібні нам місця. Якщо до помпи не підключена цистерна або будь-який інший споживач, то вона буде збирати у своє сховище, це приблизно 20 відер.
Застосування помпи в "Майнкрафте"

Застосування

Помпу можна дуже широко використовувати в автоматизації. Наприклад, якщо поставити ДВС, яким потрібно паливо, то в них його можна качати постійно за допомогою помпи. Враховуючи, що двигуни внутрішнього згоряння дуже сильно нагріваються, то можна поставити помпу поруч з озером і подавати на всі двигуни воду, щоб всі охолоджується. Ось і виходить повна автоматизація. Також можна поставити поруч з джерелом лави і подавати на геотермальні генератори, щоб з них подавати енергію на генератор матерії і отримувати матерію. За допомогою помпи також завод по переробці нафти, щоб отримувати паливо для двигунів. А якщо використовувати в нижньому світі, то взагалі буде нескінченний джерело лави! Загалом, без помпи при грі з модами ніяк не обійтися! За допомогою неї можна автоматизувати багато процеси.

Популярі новини
Загрузка...