Як включити мережеву карту в Біосі AMI, Phoenix, Award і UEFI

206 0 Новини високих технологій

Під час роботи за комп'ютером, підключеним до Інтернету, можуть трапитися якісь збої, і мережева карта відключиться. В цьому випадку доступ до Всесвітньої павутини пропаде. Щоб виправити цю ситуацію, необхідно повторно активувати компонент комп'ютера. У цій статті буде розказано, як включити в Біосі мережеву карту.

Корисні поради

Перед інструкцією про те, де в Біосі включити мережеву карту, розповімо про деякі особливості цього способу виправлення ситуації і про те, як можна вирішити проблему, не вдаючись до змін параметрів в Setup Utility. По-перше, потрібно розуміти, що версій Біоса багато і практично у всіх різний інтерфейс, відповідно, та інструкція для кожного своя. У статті будуть розглянуті найбільш популярні версії, такі як AMI, Phoenix, Award і UEFI. Однак у будь-якому разі, виходячи з даних відомостей, у вас вийде зробити налаштування мережевої карти і в інших версіях, так як у них буде багато схожих моментів.


По-друге, варто розуміти, що якщо не працює мережевий адаптер, причиною цьому не завжди є вимкнено параметр в Біосі. Перед виконанням інструкції рекомендується перевірити оновлення мережевої карти через «Диспетчер пристроїв». І тільки в разі їх відсутності налаштувати BIOS.

Спосіб 1: включення в AMI BIOS

А почнемо з Біоса версії AMI. Для того щоб включити мережний адаптер, виконайте наступні дії:
 • Увійшовши в головне меню, перейдіть в розділ Advanced.
 • Відшукайте там пункт OnBoard Device Configuration і перейдіть в меню. Для цього виділіть його, використовуючи стрілки на клавіатурі, натисніть Enter.
 • У меню, що відкриється, буде рядок OnBoard Lan Controller. Навпроти неї повинно бути виставлено значення Enable, що означає «Включено». Якщо у вас стоїть Disable, змінити цей параметр, натиснувши на нього Enter і вибравши зі списку.
 • Збережіть зміни, повернувшись в головне меню, перейшовши на вкладку Exit і вибравши пункт Save & Exit Setup.
 • Як включити мережеву карту в Біосі AMI, Phoenix, Award і UEFI
  Тепер ви знаєте, як включити мережеву карту в Біосі AMI. Якщо у вас інша версія, тоді продовжуйте читати цю статтю.


  Спосіб 2: включення в Phoenix і Award BIOS

  Включити мережеву карту через БІОС Phoenix можна точно так само, як і через Award. Тому що вони є однотипними та одна вважається модернізованою версією іншого, тому інтерфейс і пункти меню у них однакові. Тепер перейдемо безпосередньо до керівництва щодо включення мережного адаптера.
 • Увійдіть в БІОС.
 • В головному меню перейдіть в розділ Integrated Peripherals.
 • У меню, що з'явилося, відкрийте розділ OnChip Device Function.
 • У списку усіх параметрів відшукайте рядок OnBoard Lan Device і змініть значення Disable на Auto, якщо це не так. Робиться це таким же способом, як і в попередньому методі: виділіть потрібний параметр, натисніть клавішу Enter, виберіть у меню пункт Auto.
 • Збережіть внесені зміни, перейшовши в головне меню і вибравши пункт Save & Exit Setup.
 • Як включити мережеву карту в Біосі AMI, Phoenix, Award і UEFI
  На цьому інструкція, як включити в Біосі мережеву карту, закінчена. Як видно, різниця між цими всіма версіями невелика, а полягає вона лише в розташуванні окремих пунктів меню.

  Спосіб 3: включення в UEFI

  UEFI не схожа ні на одну з попередніх версій БІОС, так як, по суті, це надбудова, яка змінює псевдографический інтерфейс меню на натуральний графічний. В іншому ж логіка роботи в ній така ж. Ну, а зараз перейдемо безпосередньо до інструкції, як активувати мережевий адаптер комп'ютера в UEFI.
 • Увійдіть в UEFI.
 • Використовуючи комп'ютерну мишу, перейдіть у вкладку Advanced. Якщо ж цього пункту меню немає, натисніть клавішу F7 щоб його активувати.
 • В меню перейдіть в розділ OnBoard Device Configuration.
 • У списку параметрів відшукайте Lan Controller, а з випадаючого меню, яке розташоване поруч, виберіть пункт Enable.
 • Залишається лише зберегти зміни, що робиться у вкладці Exit.
 • Як включити мережеву карту в Біосі AMI, Phoenix, Award і UEFI
  Тепер ви знаєте всі способи, як включити мережеву карту в Біосі. Як можна помітити, всі вони схожі між собою, тому, розібравшись в логіці їх інтерфейсу, у користувача без проблем вийде виконати поставлене завдання і в інших версіях BIOS. Ця інформація виявиться корисною новачкам.

  Популярі новини
  Загрузка...