Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри

10 0 Новини високих технологій

«Халф Лайф» розбурхує уми геймерів вже протягом двадцяти років. Шум навколо можливого виходу нової частини підтримується досі. Найвірніші фанати покірно чекають виходу третьої Half Life. Це по-справжньому легендарна гра, яка є однією з найпопулярніших у світі.

Перша частина

Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри
Запуск такого твору став свого роду революцією в індустрії. В Half Life серія ігор за порядком починається з першої частини, що вийшла в 1998 році. У ній є багато сенсу, головний герой володіє харизмою, а сюжет захоплює і тримає в напрузі весь процес проходження. Розробники вперше зробили плавні заставки, а також відійшли від використання анімованих картинок. Коли її випустили в продаж, мільйони геймерів оцінили його по достоїнству. До переваг гри Half Life 1 відносяться:


 • Сюжет. У процесі гри людина не відволікається на неважливі деталі, адже розповідь йде безперервно.
 • Геймплей. Людині потрібно буде протистояти різноманітним монстрам, які іноді перевершують героя по силі.
 • Зручний інтерфейс. Вся потрібна інформація розташовується на моніторі.
 • Взаємодія з навколишнім середовищем.
 • Крім цього, в грі є багато другорядних завдань-головоломок, які підігрівали інтерес користувачів. Саме цей твір вивело на новий рівень жанр шутерів, що змусило розвиватися весь світ у такому напрямку.

  Half Life: всі частини по порядку

  Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри
  Розробники не зупинялися в розвитку. Вони робили різні доповнення для гри Half Life. Всі частини по порядку:
 • Opposing Force. Вийшла через рік після релізу першої версії гри в 1999 році. Є лише доповненням до оригінального сюжету. Гравцеві надається можливість подивитися на історію під іншим кутом. Головному герою необхідно очищати гарячі точки від монстрів.
 • Blue Shift. Розробник випустив цю гру в 2001 році. Зміни торкнулися практично все. Це сюжет, локації, головний герой і так далі. Також були додані нові види зброї.
 • Counter Strike. У 2003 році в світ виходить це твір, яке згодом стало відомим на весь світ. Далеко не кожен знає, що відома «КС» була лише доповненням до «Халф Лайф».
 • Це все частини першої версії гри. Вони залишаються популярними і досі. А шанувальники і фанати проходять їх знову і знову.


  Всі версії другої гри

  Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри
  У листопаді 2004 року компанія Valve випускає нову частину гри. Геймери цій події були дуже раді, адже вони оцінили першу версію. А тепер про Half Life 2: всі частини по порядку:
 • Deathmatch. Ця версія не обзавелася сюжетом, а створена для багатокористувацької гри.
 • Half Life 2. У цій грі є повноцінний сюжет. Вона продовжує історію першої частини. Також була покращена графіка, поведінка супротивників, якість сюжету і так далі.
 • Episode One. Вийшла ця частина в 2006 році. Є продовженням оригінальної версії гри. В Half Life всі частини по порядку починаються саме з неї. Це додаток викликало великий інтерес у аудиторії. Однак движок гри і графіка не змінювалися.
 • Episode Two. У 2007 році з'явилося продовження першого епізоду Half Life. Всі частини по черзі підводяться і закінчуються на цій грі. Розробниками було трохи змінено якість текстур і графіки в цілому.
 • Це всі версії легендарної гри Half Life, які були випущені розробником. Існує безліч чуток, що скоро вийде третя частина, однак це непідтверджена інформація. Проте віддані фанати чекають Half Life 3.