Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри

191 0 Новини високих технологій

«Халф Лайф» розбурхує уми геймерів вже протягом двадцяти років. Шум навколо можливого виходу нової частини підтримується досі. Найвірніші фанати покірно чекають виходу третьої Half Life. Це по-справжньому легендарна гра, яка є однією з найпопулярніших у світі.

Перша частина

Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри
Запуск такого твору став свого роду революцією в індустрії. В Half Life серія ігор за порядком починається з першої частини, що вийшла в 1998 році. У ній є багато сенсу, головний герой володіє харизмою, а сюжет захоплює і тримає в напрузі весь процес проходження. Розробники вперше зробили плавні заставки, а також відійшли від використання анімованих картинок. Коли її випустили в продаж, мільйони геймерів оцінили його по достоїнству. До переваг гри Half Life 1 відносяться:


 • Сюжет. У процесі гри людина не відволікається на неважливі деталі, адже розповідь йде безперервно.
 • Геймплей. Людині потрібно буде протистояти різноманітним монстрам, які іноді перевершують героя по силі.
 • Зручний інтерфейс. Вся потрібна інформація розташовується на моніторі.
 • Взаємодія з навколишнім середовищем.
 • Крім цього, в грі є багато другорядних завдань-головоломок, які підігрівали інтерес користувачів. Саме цей твір вивело на новий рівень жанр шутерів, що змусило розвиватися весь світ у такому напрямку.

  Half Life: всі частини по порядку

  Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри
  Розробники не зупинялися в розвитку. Вони робили різні доповнення для гри Half Life. Всі частини по порядку:
 • Opposing Force. Вийшла через рік після релізу першої версії гри в 1999 році. Є лише доповненням до оригінального сюжету. Гравцеві надається можливість подивитися на історію під іншим кутом. Головному герою необхідно очищати гарячі точки від монстрів.
 • Blue Shift. Розробник випустив цю гру в 2001 році. Зміни торкнулися практично все. Це сюжет, локації, головний герой і так далі. Також були додані нові види зброї.
 • Counter Strike. У 2003 році в світ виходить це твір, яке згодом стало відомим на весь світ. Далеко не кожен знає, що відома «КС» була лише доповненням до «Халф Лайф».
 • Це все частини першої версії гри. Вони залишаються популярними і досі. А шанувальники і фанати проходять їх знову і знову.


  Всі версії другої гри

  Half Life - всі частини по порядку: від першої до останньої гри
  У листопаді 2004 року компанія Valve випускає нову частину гри. Геймери цій події були дуже раді, адже вони оцінили першу версію. А тепер про Half Life 2: всі частини по порядку:
 • Deathmatch. Ця версія не обзавелася сюжетом, а створена для багатокористувацької гри.
 • Half Life 2. У цій грі є повноцінний сюжет. Вона продовжує історію першої частини. Також була покращена графіка, поведінка супротивників, якість сюжету і так далі.
 • Episode One. Вийшла ця частина в 2006 році. Є продовженням оригінальної версії гри. В Half Life всі частини по порядку починаються саме з неї. Це додаток викликало великий інтерес у аудиторії. Однак движок гри і графіка не змінювалися.
 • Episode Two. У 2007 році з'явилося продовження першого епізоду Half Life. Всі частини по черзі підводяться і закінчуються на цій грі. Розробниками було трохи змінено якість текстур і графіки в цілому.
 • Це всі версії легендарної гри Half Life, які були випущені розробником. Існує безліч чуток, що скоро вийде третя частина, однак це непідтверджена інформація. Проте віддані фанати чекають Half Life 3.

  Популярі новини
  Загрузка...